Čo sa vám snívalo

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
MP blanka
2588 příspěvků 31.1.20 21:55
Čo sa vám snívalo

13.12 nabúral manžel autom do iného auta. Nikomu sa nič nestalo, ale auta museli do servisov. Keďže boli aj vianočné sviatky, a dovolenky, oprava toho nášho sa poriadne natiahla a pre manžela nastali ťažké časy. V praktickom živote je bez auta stratený, nie všade sa dá zájsť pešo a tak sa na staré kolená musel naučiť chodiť vlakom. Bolo to až komické, keď pri prvej jazde / išli sme 4 kamaráti na vianočné trhy do B. B./sa pre istotu chcel postaviť do uličky už pred tým, ako vlak opustil predposlednú stanicu. Ale postupne naberal odvahu, už si aj lístok sám kúpil, a raz išiel dokonca vlakom sám! Minulý týždeň mu oznámili zo servisu, že koncom toho budúceho bude auto hotové. Už v nedeľu bol netrpezlivý, v pondelok chodil kontrolovať mobil, či náhodou nevolali, v utorok velakrát cez deň opakoval nádej, že musia zavolať každú chvíľu, v stredu sa čudoval, že ešte nevolali, a včera, vo štvrtok sa trýznil predstavou, že to nestihnú. Ale je tu piatok, auto je hotové, manžel vycestoval na dlhú dobu poslednýkrát vlakom do B. B. a vrátil sa s našim autom. Stavila by som sa, že viem, čo sa mu bude snívať!

Reakce:
czDanda
647 příspěvků 1.2.20 08:23

@MP blanka velmi soucítím s vaším mužem, prožívám to podobně.
Doporučuji připojištění náhradního vozidla / pro příjemnější sny/.
A ne, opravdu nejsem pojišťovací agentka. :-)

MP blanka
2588 příspěvků 1.2.20 11:51

Spätne zhodnocujeme, že koniec dobrý, všetko dobré. Náhradné vozidlo síce v pjistke nebolo, ale napr. pre môj odvoz na a z letiska nám požičali auto iba za benzín, a hodnota opravy je 6.700 € - a to tá poistka pokryla všetko. Opravené je perfektne nič tam nezbadáte. Ale k tomu snívaniu - tak to som manžela podcenila. Nič sa mu vraj nesnívalo! Zato dnes od rána telefonuje všetkým kamarátom, v domnení, že oni, rovnako ako on, konečne našli sveta beh zasa v poriadku.

Lizbeth
1376 příspěvků 1.2.20 19:25

Mě se v týdnu zdál sen, že patřím k rodině, která se nachází v nějaké skandinávské zemi. Jsem teenager a je nás hodně..taková Kelly family.
A náš život spočíval v tom, že jsme se vždy nastěhovali do nějakého domu, kde právě nebyli majitélé ( dovolená, práce..atd)..a pěkně jsme se tam rozvalovali, vyjídali lednici, váleli se v ložnicích..dokud nás nevykopli, nebo nepřišli policajti. Rodiče byli takoví free, naprosto nic je netrápilo, většinou to uhráli na nějakou výmluvu, že se spletli a podobně..a šlo se o dům dál.

Absolutně nechápu, kde se takový sen v mém podvědomí vyklubal :)

marikahr
1040 příspěvků 1.2.20 19:38

Mne sa nesnívalo nič, ale kolegyňa mi tento týždeň volala, že sa jej snívalo o mne, že som zbankrotovala :-D
Vyhľadala som si, čo to znamená:
Bankrot = „Nájdete východisko z ťažkej situácie“
a teraz neviem či ja mám očakávať ťažkú situáciu, alebo ona, alebo sa mi to už v ten deň podarilo, alebo jej…? ;-)
samé otázky :-P

Oveeec
2520 příspěvků 1 inzerát 3.2.20 19:28

Už tu stejné téma máme, nesloučíme to? Ale nevím, jak se to dělá :)

https://www.modnipeklo.cz/…-zdalo-3681/

MP blanka
2588 příspěvků 3.2.20 20:08

@Oveeec - vy ste vyriešila záhadu! Bola som presvedčená, že som už niekedy v minulosti na toto vlákno narazila, ale keď som pred založením tohto vlákna vznesla dotaz, dostalo sa mi odpovedi, že také neexistuje. Teraz vidím, kde bol problém - pýtala som sa na snívanie, mala som to napísať česky. Takže jasne, končíme so snívaním, bude sa nám zdát!

Oveeec
2520 příspěvků 1 inzerát 4.2.20 00:29

@MP blanka Ale jsem ráda, že jste to obnovila, já to hrozně ráda čtu! :) Ty nejzábavnější a nejlyričtější sny si dokonce ukládám a svoje jsem se taky rozhodla zapisovat.

MP blanka
2588 příspěvků 4.2.20 09:36

@Oveeec - ja si teda sny nezapisujem, ale mala som niekoľko,–príjemných aj nepríjemných, ktoré si pamätám. Ale najviac ma na mojich snoch baví, keď sa v nich opakovane ocitám v priestoroch, v krajine, ktorú si pamätám z niektorého predchádzajúceho sna. Takých snových krajín, či miest mám niekoľko, je mi milé, keď sa v nich ocitnem, sú mi známe, ale uvedomujem si pritom, že to miesto poznám iba zo sna. Často sa aj po prebudení, ešte so zatvorenými očami, ale už vedome, do tých miest, v skutočnosti nereálnych vraciam a vybavujem si, ako pokračuje tá cesta, čo je za tým lesom, ako vyzerá to momentálne skryté zákutie, a okolie, ktoré s tým konkrétnym miestom susedí. Pekné mi na tom príde ten upokojujúci pocit, že to tu poznávám, a pritom sú to nereálne miesta, na ktorých som nikdy nebola.

Uživatel je onlineTemperance
2693 příspěvků 4.2.20 15:00

@MP blanka Taky mám pár takových míst. Jedno je zvlněná krajina s několika pěšinami, z nichž jedna vede kolem rozkošné kapličky (už jsem tam dávno nebyla, škoda), jedno je rozlehlá budova s mnoha poschodími a různými schodišti (abych došla do svého pokoje, musím jít po konkrétním schodišti, jinak zabloudím) a další je velký komplex domečků (už jsem byla ubytovaná v různých a někdy vejdu do cizího pokoje, ve kterém jsem bydlela v minulosti). V poslední době hledám wc ve veliké budově - je jich tam hodně, ale většina z nich je nevábných, divně to tam páchne a je tam špína. Takže už vím, do kterých v žádném případě nechci vejít, a ta jakž takž slušná bývají obsazená (pak nezbývá než se probudit a dojít si na to své doma :-D ).

Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek