Co se to děje v galerii?

Fotoalbum tématu (7) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9
annmenki
100 příspěvků 12.4.13 19:13

@pani.zababova
ti z nás, kteří se dobře oblékají, chodí přece po ulicích…každý se jimi může inspirovat…pokud se tak přesto neděje, nemají žádný smysl ani jejich fotky tady v galerii…

pani.zababova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.4.13 19:48

@annmenki Vzhledem k tomu, že se zde soustředí lidé z celé republiky, tak si myslím, že to smysl má. Právě díky virtuální galerii mohu vidět outfity těch, které bych třeba v reálném životě nikdy potkat nemusela. Navíc například na menším městě mnoho dobře oblečených lidí nevídám. Těžko se tak můžu insprirovat přímo v ulicích.

BEZDOMOVEC
1704 příspěvků 12.4.13 21:13
GalianosjednimL

Ještě mě napadlo, co když se pod nima nachází vodní pramen?

blanche01
1248 příspěvků 12.4.13 21:24

@pani.zababova ti z malých měst by se měli jet inspirovat na ulici do Prahy a paní annmenki nastíní trasu, kudy se pohybuje, aby se šlo tak nějak najisto

KlaudieS
1765 příspěvků 12.4.13 21:41

No já přebývám většinu týdne v Brně a vidím tam tolik hrůz, že mi ani ty lepší modely v hlavě neuvíznou, velikostí města to až tak nebude. Můj přítel je z malé dědiny o 800 obyvatelích a tam holky mého věku naopak chodí moc hezky oblékané. Nemluvím o starší generaci, tam je to obvyklá šusťáko-džínovo-botasková hrůza.

HertaDeOran
866 příspěvků 17.4.13 18:10
GalianosjednimL
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.4.13 18:42

@HertaDeOran Vi víte, že vím, že víte :).inspiraci jsem vzal od slečny na Náměstí republiky…

HertaDeOran
866 příspěvků 17.4.13 18:58

@GalianosjednimL
Tak snad jsem to nebyla já:) Jdu domu, tak ne, že na mě budete číhat na náměstí republiky :) Mějte se!

HertaDeOran
866 příspěvků 3.5.13 14:39

Kam se poděla kometátorka - to jí ta počáteční odvaha ukázat se rychle došla…Asi nečekala tak odbornou porotu :)

kiwi
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 3.5.13 14:42

@HertaDeOran
Nikdo nezáviděl, nikdo obdivně nezíral… to je pak k ničemu :-)

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek