Co se vám módně nepovedlo?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 Další »
Eye
276 příspěvků 15.9.12 03:15

Pehot, na dovolené jsme ve vlaku potkali holku, která někde přisedla obrovskou můru. měla ji nalepenou na zádech (kvůli horku byla jen v tílku), vypadalo to směšně a děsně zároveň. seděla před náma na sedačce ve vlaku. měla jsem chuť jí to říct, protože jsem se na její záda koukala celou cestu (ne doslova, výhled z okna byl zajímavější). ale podle hovoru, co vedla, jsem usoudila, že je dost od rány, a nechala jsem to být.

liskabokova
15 příspěvků 15.9.12 08:15

Docela se bavím zde vylíčenými příhodami :) Mně se také občas zadaří - nedávno jsem se vystrojila na procházku s mužem a dcerou… a asi po půlhodinovém korzu na nabité přehradě mne manžel upozornil, že mám tričko naruby. Od pasu mi totiž povlával takový ten „časopis“ s informacemi o materiálu, výrobcích, doporučeném způsobu praní atd., v několika jazycích, na několika listech.

bc2
323 příspěvků 2.10.12 11:50

Vybrala som sa rano na ultrazvuk prsnikov a vo vysetrovacej miestnosti bolo sero, zrejme aby lekarka videla na displej. A tak som si obliekla tielko naruby. Bola som tak az do poludnia, ked ma upozornil kolega programator, ktory si vsimol ten vyssie opisany casopis.

Jiná Realita
13791 příspěvků 2.10.12 12:01

@liskabokova
To já všechny cedulky ustříhávám tak důkladně, že pak ani někdy nevím, kde je přední a zadní strana :) zejména u tílek je to totiž často poznat jen podle cedulek.

Čírina
467 příspěvků 2.10.12 13:41

To mi připomíná - před pár lety jsem si pořídila botky na podpatku, apartní, s pásečkem přes nárt, bílobéžové, k letnímu kostýmku jako stvořené. Ve slevě, poslední pár z minulé sezóny.
Hned příští den jsem se vyfikla a s pocitem, že konečně je to ono jsem vyrazila do ulic. Už jsem byla přes půl Prahy když tu se na mne v metru tak zamyšleně dívala nějaká paní - říkám si: že bych si zdola na botách zapoměla cenovku?
Kdyby zdola! Na jednom tom pásku přes nárt visela na takové té šňurce veliká, zářivé oranžová cedule s nápisem SLEVA! Z vybrané dámy idiotem snadno a rychle…

mujercita
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 2.10.12 13:49

@bc2 Obléknout si něco naruby je prý dobrý způsob, jak se chránit před uhranutím. Takže kdyby něco, vždycky můžete tvrdit, že to bylo schválně :-)

Len
490 příspěvků 2.10.12 18:13

Já jsem nedávno vyrazila do školy v černých kalhotách a černých nazouvacích botách. Když jsem se pak před praxí přezouvala do bílé obuvi, všimla jsem si, že jsem zapomněla vyměnit spací ponožky - takže místo nenápadných jsem měla svítivě růžové pruhované a hlavně chlupaté ponožky, které byly navíc ohromně vidět i pod kalhotami. Navíc pak jsem potkávala spoustu pacientů, kteří na mě neuvěřitelně zírali - nevypadá zrovna profesionálně, když vám zpod pláště a hladkých kalhot vyčuhuje TOHLE. :D
Taky si pamatuju, jak jsem šla se spolužáky na metro, následně jsme stáli v hloučku a někdo z přítomných poznamenal, že si mám sundat návleky (ty modré, plastové). Naštěstí jsem nebyla sama, komu se to stalo; takto „obuté“ spolužáky vídám celkem často (a sama si dávám sakra pozor, aby se mi to už nestalo).
Zatrhané silonky v nejdůležitější chvíli jsou u mě naprosto běžné, nad tím se už skoro ani nepozastavuju. Taky se mi stalo, že se mi v nových botách zpotily nohy a boty pak zabarvily silonky… Flek nešel vyprat, ale schovala jsem si je do vyšších bot. V pološeru jsem je jednou navlékla a vyrazila do ulic, kde jsem musela aspoň 2 hodiny pochodovat v obrovským šedočerným flekem na holeni. Koukám, že tu mám samé historky s nohama, měla bych si je víc hlídat :)

seznam.mih
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 2.10.12 18:36

Před dvěma týdny, kdy jsem dočasně pracovala na jiném pracovišti, než obvykle, tak jsem tam měla takové pracovní oblečení - volná halena divně flekatá, volné kalhoty určené k donošení na vyhazov a kšandy. Mít k tomu pásek, bylo by mi to nepříjemném při pohybu, jaký jsem tam vykonávala a hlavně na místě pásku bych to měla zpocený a pak by to svědělo… proto jsem zvolila kšandy, protože bez nich mi padaly kalhoty a rozkrok jsem měla u kolen :D

Každopádně jeden den si takhle pracuju úplně v pohodě. To, že na mě lidi blbě koukaj už sem si zvykla, tak jsem to ani nevnímala. O přestávce mi jedna moje kolegyně upozornila na to, že celou dobu chodím po pracovišti s halenou naruby a ještě jsem měla záda vepředu :D Během dne mi do té doby nikdo nebyl schopnej upozornit na to, že jsem tam chodila jak kretén :D

Amonute
360 příspěvků 2.10.12 19:46
Tie podprsenky!

Zhruba v druhom ročníku na strednej som išla po školskom (zatiaľ prázdnom) schodisku. Mám celkom veľké prsia a v ten deň som mala na sebe tričko a takú tú plátenú, nevystuženú podprsenku. Uprostred cesty nahor ma ovanul studený vzduch z otvoreného okna, striasla ma zima a keď som sa pozrela na svoje tričko samozrejme mi cez tie tenké vrstvy okato stáli bradavky. Začala som panikáriť, nechcela som TAK prísť na hodinu, na ktorú som meškala. Stála som bezradne na schodoch, rozhadzovala rukami a vlastným bradavkám som nahlas nadávala:
„Zalezte! No tak, zmiznite!!!“
Túto komickú scénku medzitým skryto pozorovali dvaja maturanti, ktorí samozrejme vybuchli smiechom.
Odvtedy som nosila už len vystužené podprsenky :D

Nemesis
504 příspěvků 3.10.12 06:53

Já si teda v tuhle chvíli nevzpomínám na nějaký trapas s oblečením jak tu všichni píší. Ale to oblečení, které jsem měla oblíbené v primě (šestá třída) se mi fakt módně nepovedlo :-D Byla jsem vlastně kompletně v džínovině. Džínové elastické! kalhoty do zvonu (a v prostředku nohavic všitý pruh odlišně barevné džínoviny), tričko s džínovými aplikacemi a dlouhý džínový elastický! kabát po kolena (btw. včera jsem v úplně stejném potkala jednu paní) a dokonce džínové boty! Tedy byli asi kožené, ale upravené na modro a aby vypadaly „jako džínové“. Ha, ještě že jsem z toho brzo vyrostla…ale ty fotky z té doby, no módní zážitek :-)

Amonute
360 příspěvků 3.10.12 20:39

Maminke som prečítala niektoré príhody a takto cezomňa prispieva do diskusie:

„Išla som po ulici, ponáhlala som sa vybaviť banku a zrazu mi niečo zavadzalo pri chôdzi. Potriem dole na nohy a čo nevidím - moja vlastná vyzlečená sukňa! Z druhej strany ulice sa ozval nadšený potlesk a pokrik robotníkov kladúcich dlažobné kocky - BRAVÓ OPAKOVAŤ! Natiahla som sukňu späť a pokračovala v ceste akoby nič!“

Uvolnil sa jej gombík nad zipsom, ktorý pri rýchlej chôdzi zradne padal až nakoniec padla aj sukňa :)

Malina jahodová
175 příspěvků 3.10.12 21:40

No jéjda, toho je. Tak například na školním plavání jsem zjistila, že mé zbrusu nové bílé plavky jsou průhledné jak potravinová folie.

Na dovolené jsem zjistila, že nelze skákat šipku ve dvoudílných plavkách, protože spodní díl se mi svleče.

U porodu jsem zjistila, že není možné svlíct si krásný letní kytičkovaný overal, když mám do ruky zapíchnutou kapačku zavěšenou na stojanu. Je to fyzikálně nemožné, protože bych musela ten stojan protáhnout rukávkem. Manžel to vyřešil tak, že mi rukáv rozstříhnul. V to chvíli to nevadilo, ale problém nastal po porodu, když se ukázalo, že nemám v čem odejít z porodního sálu. V porodnici si mě nechali nečekaně při běžné kontrole a neměla jsem sebou vůbec nic než ten overal. Rukáv jsme slepili hnědou zdravotnickou náplastí a dělali, že to tak patří.

No a minulý týden jsem zjistila, že pro mě není dobrý nápad jít do divadla v netěhotenské dlouhé sukni, která je mi aktuálně malá. Udělal se mi po cestě vzadu rozparek až těsně pod zadek. Rozparek se stále zvětšoval, takže jsem se místo divadla musela odplížit do nejbližšího obchodu pro jinou sukni. Byla to ale dřina, stále si hlídat, aby nikdo nebyl za mnou.

No a tak, každou chvíli mám nové zjištění.

seznam.mih
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 3.10.12 21:48

@Malina jahodová Omlouvám se, ale fakt mě rozesmála představa, jak byste ten stojan protahovala rukávem :D

Malina jahodová
175 příspěvků 3.10.12 22:14

@seznam.mih

No já jak byly zblblá, tak jsem to v tu chvíli fakt chtěla protáhnout, ale muž mě naštěstí přesvědčil, že to nepůjde. Stojan byl tak 180cm vysoký, takže bych musela v pauze mezi kontrakcema vylézt někam nahoru na stůl a skočit dolů s tyčí v rukávu. No a pak ten masivní podstavec dole tím rukávkem procpat. Manžel tvrdil, že to, že já bez úhony porodím obrovskou věc, prý ještě neznamená, že rukáv to zvládne taky, protože TEN rukáv je chlap a ne ženská. A tak jsem do toho nešla a nechala si overal zničit.

seznam.mih
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 3.10.12 22:21

@Malina jahodová Děkuju dlouho sem se takhle nezasmála :D nemělo by se smát cizímu neštěstí, ale tohle by mě nenapadlo řešit a ani nevím, jak bych reagovala :) Aspoň vím, že do porodnice s overalem ne :D

GreatSusan
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 3.10.12 22:34

@Malina jahodová fakt jste me rozesmala, stejne jako @seznam.mih si (az „to“ jednoho dne prijde) budu davat pozor na obleceni!

Ptera
112 příspěvků 3.10.12 22:50

Pláču od smíchu - díky za téma!

LadyOfGallifrey
739 příspěvků 3.10.12 22:53

@Ptera - to som rada, ze nie som sama, zacinala som sa bat, ze mi niekto nieco nasypal do caju :-D

trinita
323 příspěvků 3.10.12 23:49

Toto je absolútne úžasná téma, až plačem od smiechu… pri prvom príspevku som si hovorila, že mne sa nič také neprihodilo, ale postupne som si spomenula - raz som na sebe mala úzku ľanovú sukňu do pol lýtok a pod ňou obyčajné bavlnené nohavičky, lenže gumičky na nich boli praním už poriadne povolené, a ako som tak energicky kráčala cez celé mesto, nohavičky sa pod sukňou pekne pomaličky sunuli smerom dolu… keď už boli kdesi tesne nad kolenami, zahla som pod najbližšiu bránu, vyzliekla ich úplne a ďalej som pokračovala na ostro…
ešte na vysokej škole som si ušila úžasnú sivú úzku dlhú sukňu, neskôr som zistila, že úzka sukňa bez rozparku asi nie je to pravé orechové, tak som kúsok rozpárala, aby sa v nej dalo chodiť… a potom som v nej nastupovala do MHD a zrazu som na sukni mala rázporok skoro až po zadok, na WC v škole som to rýchlo zachraňovala aspoň zicherkami…
ešte som si spomenula na moje krásne topánky, čierne kožené lodičky na plochom podpätku, veľmi pohodlné a elegantné… bola som čosi vybavovať na mestskom úrade a cestou tam sa mi jedna topánka úplne rozpadla, podrážka sa rozpadla na vrstvy a oddelila sa od zvršku, ani neviem ako som sa došúpala na úrad a potom späť do práce, vyzeralo to úžasne (mala som na sebe kostým a krásnu blúzku)… z práce som volala domov, aby mi priniesli iné topánky (ale nič čierne lodičkoidné som už doma nemala), takže som sa musela uspokojiť so šnurovacími topánkami, ktoré som nosievala pod nohavice :-)))

Bugatti
4086 příspěvků 4.10.12 00:19

Před pár lety jsem udělala manželovi neskutečnou ostudu. Už od rána se mi nic nedařilo, doprovázela jsem klienty, pak měl následovat společný oběd a odpoledne odjezd do Prahy, kde jednání pokračovalo. Ráno jsem vyrazila v kostýmku a na firmě si nechala sbalený kufr s tím, že už nebude čas stavit se doma. Ale… klienti byli nějací uondaní a rozhodli se, že se stavíme na kávu v zahrádce. Obsluhující číšník mi na hlavu a světlý letní kostýmek vylil celé pivo. Smrděla jsem neskutečně. Nezbylo mi než klienty doprovodit na firmu, omluvit se z oběda (na „small talk“ mne v podstatě nepotřebovali) a jela jsem se domů převléknout. Strašný fofr, oblékla jsem jiný kostýmek a zjistila, že je jakýsi zmačkaný. Svékla jsem se, zapnula žehličku, hodila na sebe v rychlosti vytahané „zahradní“ tričko… a v tom někdo zvoní. V té rychlosti jsem vyběhla otevřít a za dveřmi stál manželův kolega, který mu něco přivezl… a já před ním stála v samodržících punčochách a vytahaném tričku, které mi sahalo jen těsně přes okraj té široké krajky.
A s rozbitou botou mám také jednu moc pěknou historku. Klient byl z malého města, do Brna jezdil málokdy a moc to tu neznal. Navíc napadal na jednu nohu a dost těžko chodil, takže jsme si dávali schůzku v kavárně blízko parkoviště, kde parkoval. Měla jsem letní boty se zavřenou špicí a otevřenou patou na širším podpatku asi 7 cm. Jak jsem vystupovala z autobusu a došlápla, něco pode mnou křuplo a já zjistila, že podpatek vertikálně prasknul. Chodit se v tom nedalo, do schůzky chyběla chvilka, rozhodně ne dost na to, abych si stihla koupit boty. Tak jdu do kavárny a říkám si, je čas, ještě tam nebude, sednu si a nebude to vidět. Jenže ouha… zákazník také přijel o něco dřív a tak jsme si pěkně kulhali v ústrety.

Příspěvek upraven 04.10.12 v 09:41

viera666
967 příspěvků 4.10.12 08:51
par rokov dozadu,

Ked som este nosila sukne som si navliekla jednu mini „seksii“ suknicku a vydala sa Blavou na nakupy. Kedze som v nej mala nadherne dlhe rovne nohy, vsetci muzi sa obzerali, vodici trubili a slintali. Cela pysna som si vykracovala, aka som nadherna a len tak som rastla. Az doma som zistila, ze vzadu som mala suknu zrolovanu na pase a celu Bratislavu a nakupy som absolvovala de facto v tangach a podvazkovych pancuskach. No co, mlada, sprosta, naduta, tak mi treba :-D.

Pavučinec plyšový
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 4.10.12 09:40

Jednou jsem naskočila do tramvaje v novém úzkém kabátku, usedla jsem a v tu chvíli začaly přes celý vůz létat knoflíky, pěkně jeden za druhým…

šedivá myš
24 příspěvků 4.10.12 10:04

@Pavučinec plyšový
Musím si jít opravit líčení, jak jsem se smíchy rozplakala.
Nádhera :-) Díky.

ta-scha
77 příspěvků 4.10.12 10:11

@Pavučinec plyšový S tou tramvají jste mi připomněla příhodu z doby, kdy jsem ještě chodila do školy s batohem plným učebnic. Viděla jsem tramvaj, tak jsem se rozběhla a skočila do dveří ve chvíli, kdy se zavíraly. Skříply mi ale batoh a já jsem tam tak bezvládně visela. Nějaký mladík se mě pokoušel vysvobodit, zbytek tramvaje se bavil. Až na další zastávce, když se dveře otevřely, jsem prostě spadla dovnitř a rozplácla se na zemi.

Jednou jsem si vzala světlé kalhoty a s kamarádkama jsme se rozhodly jít na školní hřiště podpořit kluky na fotbalovém tréninku. Šlo se tam z kopce po trávě. Mě samozřejmě ujely nohy a tak jsem se po zadku svezla dolů. Domů jsem to měla přes celé město. Takže jsem jela tramvají se zelenohnědým zadkem. Sednout jsem si nechtěla, takže na mě všichni zírali.

Pavučinec plyšový
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 4.10.12 10:20

@ta-scha Ááá, hromadná doprava…nedávno se mi při vystupování z autobusu stalo, že dveře vzdaly svou snahu se naplno otevřít a tak nějak mě odpinkly, že jsem vyletěla jak čertík z krabičky a obloukem se snesla k nohám staršímu pánovi, který řekl „hop“. A to se pořád snažím chovat důstojně a přiměřeně věku!

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek