Co se vám módně nepovedlo?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 Další »
Malina jahodová
175 příspěvků 4.10.12 10:34
@ta-scha píše:
Takže jsem jela tramvají se zelenohnědým zadkem. Sednout jsem si nechtěla, takže na mě všichni zírali.

To mě připomělo, jak jsem kdysi jela s krosnou na víkend do přírody a hořčici s buřtíkama jsem chytře zabalila až dospodu. Hořčice se rozmáčkla, protekla batohem a kapala mi zezadu po stehnech. Jakási stará paní mě ve vlaku diskrétně upozornila, že jsem zřejmě měla „nehodu“.

V to souvislosti mě pak nemohlo rozhodit, když jsem léta poté jela chodila městem s dítětem, které předtím na čísi narozeninové oslavě rozsedlo kus medovníku. Rozmáznutý dort překvapivě vypadal úplně stejně hovínkově, jako ta žlutohnědá polotučná hořčice, jen žádná hodná paní se tentokrát nenašla.

Curry
65 příspěvků 4.10.12 14:31
Módní den blbec

Nejhorší módní trapas se mi stal, když jsem si přivydělávala jako naháněčka zákazníků k promo stánku nejmenované bankovní společnosti (rozdávala jsem letáky a zvala kolemjdoucí na kafe gratis), a téměř na začátku dne se mi roztrhly na zadku kalhoty. Byly jsme pouze dvě - já a jedna ženská přímo z té banky, co dělala něco jako vedoucí. Protože už byla dost vytočená, že ten den nepřišly další dvě holky a sama nezvládne nahánět, dělat kafe a podepisovat smlouvy, dala mi s velkou nechutí na převlečení půl hodiny. Jenže jen cesta domů by mi zabrala 40 minut. Tak jsem si byla nucená pořídit náhradní oděv.

Problém byl v tom, že jsem se pohybovala v neznámé lokalitě, kde jsem narážela výhradně na turecké obchůdky primárně zaměřené na módu pro muslimky. K tomu všemu se specializovali na tu část muslimek, které milují kýčovité nakvalitní hadry. Otupená nevkusně přezdobeným oblečením v posunutých velikostech (velikost S vypadala jako v XL), jsem si vybrala neonově růžovou tuniku bez výstřihu s náhodně umístěnými krajkovými ústřižky důkladně ozdobené korálky, která mi v tu chvíli zakrývala celou díru na zadku. Ovlivněná silnými emocemi jsem ale úplně přestala myslet a nedošlo mi, že se díra může dále zvětšovat. To se samozřejmě stalo. Navíc samotná tunika připadala kolegyni příliš strašná na to, aby mohla reprezentovat seriozní společnost. Proto jsem dostala další půlhodinu na to, abych našla něco lepšího.

V obchodě jsem tuniku vrátila a dívala se po jednoduchých černých kalhotech, „kterými se nikdy nic nezkazí“. Jednoduché černé kalhoty jsem našla. Byly široké, dlouhé, zmačkané, s gumou u pasu, končící zhruba tři cm pod prsama. Vypadaly jako kus pyžama. Jejich bombastický vzhled umocňovala moje vypasovaná halenka. Ze zoufalství a pod tlakem telefonátů mé kolegyně jsem podlehla a koupila je. Když mě pak kolegyně v novém modýlku uviděla, tak jen zalapala po dechu a ten den už jsem jen stála za pultíkem a vařila kafe.

Eye
276 příspěvků 8.10.12 13:18
@Pavučinec plyšový píše:
@ta-scha Ááá, hromadná doprava…nedávno se mi při vystupování z autobusu stalo, že dveře vzdaly svou snahu se naplno otevřít a tak nějak mě odpinkly, že jsem vyletěla jak čertík z krabičky a obloukem se snesla k nohám staršímu pánovi, který řekl „hop“. A to se pořád snažím chovat důstojně a přiměřeně věku!

ou jé :) nesouvisí to s módními trapasy, ale s mhd mám taky historku. občas zapomenu, že jsem moc vysoká, a majznu se někde do hlavy. vystupovala jsem z autobusu, a na posledním schodku jsem si poskočila (jakože mi v té chvíli přišlo nudné vystupovat pomalu a elegantně, rozhodla jsem se vyskočit stylově :D ) bohužel strop těch dveří mě doslova „vrátil na zem“.

mujercita
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 8.10.12 13:28

Na úvod, na Kubě vylézt na ulici neupravená je opravdu zatracený průšvih, kam se hrabou naše rejoisky. Kdysi na stáži v Havaně jsem si zvykla nosit na koleji takovou dlouhou plátěnou noční košili místo domácích šatů, ona nevypadala ani moc pyžamově a v horku byla příjemná. Jenže pak se ochladilo a začalo pršet a byla strašná zima, což jsem jaksi nečekala, takže jsem na takové připady ani nebyla vybavená. Půjčila jsem si tedy od jednoho kamarády tepláky, od jiného teplákovou bundu (jinou), to jsem si oblíkla k té košili, natáhla tlusté ponožky a šátek na krk. Jenže pak jsem si potřebovala skočit pro cigarety a převlékat se mi nechtělo, říkala jsem si, že venku leje jak z konve a nikde nebude ani noha, tak co. Tak jsem k tomu všemu přidala ještě sandály na podpatku a kabelku a letěla jsem do toho krámku. A samozřejmě jsem potkala jednoho známého, který mi s vytřeštěným pohledem sdělil, že jsem se asi spletla, protože karneval je až v červenci.

Eila
166 příspěvků 9.10.12 10:12

Moje největší peklo se nepovedlo mně, ale manželovi. Poprvé jsem někdy v 19ti dostala v noci migrénu, která mě probudila už ve stavu, kdy jsem nemohla mluvit, na jedno oko neviděla a brněla mě ruka a noha. Manžel se pořádně vyděsil a že mě hned odveze k doktoru a začal mě oblékat. Navlékl mi podprsenku se skotskou kostkou, kalhotky s vyšívanýma kytičkama a pruhované kotníčkové ponožky v barvách neonů. V tu chvíli mi to bylo úplně jedno, uvědomila jsem si to až ve chvíli, kdy mě na naurologii zase začal svlékat, protože mě potřebovali vyšetřit a já zaregistrovala výraz paní doktorky:-)

Smurfette
11 příspěvků 8.12.12 15:40

V létě se mi stalo, že jsem měla triko, které vypadá jako mikina, akorát bez rukávů. Prostě triko na zapínání. Jak bylo horko a já se zabrala do řeči, kterou jsem vedla s kamarádkou, v domění, že mám na sobě mikinu, prostě jsem si ten zip rozepla a stála na ulici jen v podprsence. V momentě mi došlo, co se děje, ale stály jsem na autobusové zastávce, takže jsem neunikla pozornosti. :( Dnes se tomu směju, ale tehdy se vě mě krve nedořezal.

cinnnamon
220 příspěvků 8.12.12 18:19

Ja mam tiez zopar "milych " trapasov:-) nie som tu sama, komu sa podarilo zabudnut si obliect suknu a vyrazit do prace len v bluzke a silonkach a kabate. Raz som si v nasadeni z vyroby kucier natackami zabudla 2 kusy nataciek penovych vybrat a vyrazit tak na stretnutie s nejakou zahranicnou delegaciou. Asi tak po hodine ma jedna z hosti upozornila, ze mam cosi very unusual vo vlasoch:-) toto leto som bola s deckami na kupalisku, ked sme sli domov tak som si rovno na plavky obliekla saty. Na druhy den v banke som pri vyberani obcianskeho pri okienku pred chlapom vytiaha penazenku a na suchom zipse som mala prichytene nohavicky z kupaliska, ktore som si tam nenapadne den predtym schovala a teda nebol to ziadny reprezentativny kusok spodneho pradla skor naopak:-)

Acrobaleno
1061 příspěvků 8.12.12 21:46

Mne sa raz stalo (mala som 16), že som chodila po meste so zubnou pastou na čele. Neviem, či to patrí do módnych trapasov, ale trapas to teda bol. Samozrejme, nikto nebol taký láskavý a povedal by mi: „Hej, máš na čele pastu.“ Tiež neviem, či je to módny trapas, ale stalo sa mi to ešte keď som chodila na výšku, mali sme skúšku..ústnu a ja som si dala staroružovú blúzku s výstrihom, ktorý by bol ok, keby sa mi to vzadu nejak nevyhrnulo a celý predok sa posunul nebezpečne dole. Tak som si veselo odpovedala aj náš profesor bol veselý (taký starý pánko)a až keď som odchádzala som si všimla, že mi trčí skoro celá podprsenka. Hanba, ale aj tak som sa musela smiať.

TulaJ
254 příspěvků 8.12.12 23:22

No, ako spominam, mne sa podarilo trapas dokonca zopakovat. Mam jednu letnu suknu, bielo- modro pruzkovana, uzka, len vpredu je ciastocne akoby zavinovacia, je to sice hore zasite do pasu, ale prekryvajuce sa casti su volne, co som si pri skusani neuvedomila. Problem nastal, ked som v nej prvykrat isla rano do roboty vo veternom pocasi - ked zavial vietor urcitym smerom, sukna sa rozostupila a odhalila…no, na damu v mojom veku a pri snahe vyzerat dostojne rozhodne privela. Mala som tri moznosti: vratit sa domov (nebolo casu), ist celu cestu s jednou rukou na kritickej casti sukne, alebo volit trasu s vhodnym smerom vetra (to mi pripomina jednu staru humoristicku poviedku, kde pan takto riesil problem s „prehadzivackou“ ). Nejako som to prezila kombinaciou druhej a tretej moznosti. Najhorsie na tom je, ze do dalsieho leta som na tuto malicku vadu sukne zabudla, obliekla si ju za veterneho pocasia (ona je inak fakt pekna a doma pred zrkadlom tato jej vlastnost nie je ocividna), atd…:-)

Helhesta
15 příspěvků 8.2.13 15:20

Vzpomínám si jen na „úžasné“ barevné kombinace, na rychle koupené tepláky na tělocvik-samozřejmě s cenovkou a na ten „nej“ zážitek.
Zima v podkrkonoší, moje zmrzlé nohy a také oblíbené kozačky. Kozačky kvalitní, ale pár let staré. Ještě ráno jsem s nimi krásně došla ikdyž ostatní na ledu padali jak švestky, ale odpoledne… Po nazutí první boty vše v pořádku, ale při té druhé, ne a ne zapnout zip. V hlavě jen tma a žádné nápady jak to zachránit. Nakonec jsem to vyřešila přezůvkami. Ještě že jsem měla tlusté ponožky. :D

Lenka M.
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 8.2.13 17:13

Ja som maľovala predsieň a hrany vešiaku som polepila takou tou papierovou páskou aby sa neušpinili. Samozrejme som na pásku uplne zabudla, vešiak ovešala, šúchaním zvrškov sa postupne uvoľňovala až sa mi celé dva metre velice efektne nalepili na chrbát trenčkotu čo bol uplne naspodu. Samozrejme, že som si to v zbesilom úprku na autobus nevšimla a zistila to až po pol hodine v cieli.

yourcandy
477 příspěvků 8.2.13 21:00

Přidám trapas jednoho mého kamaráda. Před lety mě pozval na oběd. A protože chtěl udělat dojem a koupil si na to nové rifle. Bohužel z nich zapoměl odlepit tu průsvitnou pásku s označením velikosti, která se mu táhla vzadu od stehna až dolů…Takhle jsme chodily celé odpoledne po Praze, načež jsem dostala vynadáno, proč jsem mu o tom neřekla a dělám z něj blbce :-))) Přísahám, že jsem o tom do poslední chvíle neměla ani tušení :-D.

yourcandy
477 příspěvků 8.2.13 21:13

A jeden nedávný trapas můj…U nás ve školce, kam vodím syna, se zouváme a bosky vodíme děti do třídy. Tak jsem se jednou zapovídala s paní ředitelkou a jen tak mimochodem moje oči sklouzly k zemi a málem se mi zastavilo srdce. Vidím děravé černé ponožky z nich koukají moje palce! Panebože, asi únava materiálu a půl dne v kozačkách udělalo své. Zbytek rozhovoru jsem se tvářila dost prkeně. Ještě, aby ne, moje profese je dámská krejčová a všem v okolí šiju…nebo bílé ponožky a černé kozačky co pouští barvu = špinavé ponožky..taky lahůdka.

real.blond
6688 příspěvků 8.2.13 21:29

@yourcandy tohle se mi stalo na posledni dovolene.. Vyplenila jsem otevreny butik VS a druhy den natesene oblekla teplakovku teto znacky.. Az zpatky na pokoji jsem s hruzou zjistila, ze z teplaku jsem pasku sice odlepila, ale na mikine ji prehledla, byla na zadech.. a delala s ni frajera cele odpoledne:D

ještěřička
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 8.2.13 21:56

@uu Paní uu, já si myslím, že jste Pavlína Pořízková :-)

Lanevra
371 příspěvků 8.2.13 21:59

Můj největší trapas byl, když jsem vyběhla na nákup a zapomněla jsem si obléct sukni. Naštěstí bylo léto, takže jsem ve své spodničce byla pořád nejoblečenější z celého obchoďáku. Nicméně na lem podkolenek vyčuhujících při sezení zpod okraje spodničky musel být opravdu krásný pohled. :-D

uu
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 8.2.13 21:59

.

Příspěvek upraven 24.07.13 v 22:52

yourcandy
477 příspěvků 8.2.13 22:00

Ještě na jeden horor jsem si vzpoměla. Byla jsem mladá 18ctka, venku šílené horko k zalknutí a já jsem strategicky zvolila dlouhou zavinovací sukni a samozřejmě naostro (ač to není a ani nebývalo mým zvykem).No jo, ale to bych se nesměla chystat k ortopedovi, aby se mi podíval na moje bolavé koleno. Měla jsem takovou představu, že budu sedět na židli, že mi to prohmatá nebo mě pošle na rentgen..jenže zrada..prý slečno položte se na lehátko…to ještě šlo..sukni jsem si hlídala..,ale pak to přišlo, chtěl mi nohu zvedat nahoru, ohýbat v koleni.. sukně mrcha se začala hrnout a já silou proti ortopedovi tlačila nohu dolů..takhle jsme spolu zápasily, „povolte tu nohu, povolte tu nohu“.. než řekl.."slečno takhle Vás nevyšetřím " a objednal mě na jindy.Zda tušil/netušil, viděl/neviděl, každopádně jsem tam už nepáchla a koleno se vzpamatovalo i bez jeho péče :-)

Příspěvek upraven 08.02.13 v 22:03

uu
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 8.2.13 22:00

.

Příspěvek upraven 10.08.13 v 10:47

ještěřička
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 8.2.13 22:04

@uu Nejhezčí česká modelka

panvi
250 příspěvků 8.2.13 22:20

Zkouška v autoškole, léto. Posadila jsem se, před komisařem jsem nastavila zrcátka a řekla to nutné „nastavím si sedačku tak, abych se cítila pohodlně a měla dobrý výhled“. Tak jsem se tak naoko zavrtala do sedačky, aby bylo vidět, že se fakt cítím pohodlně a jak jsem si třela zády, tak se mi rozepnula mrška podprsenka. Byla taková lehounká letní a měla jenom jeden háček. Hned jsem to cítila, už jenom proto, že tílko co jsem měla bylo taky lehounké a ty konce začínaly u podpaždí lézt ven… Jen ignorant by si toho nevšiml. Zkoušku jsem nedostala, protože jsem se dostatečně nevěnovala řízení a málo se rozhlížela (hodně jsem se snažila pásky zastrčit zpátky a nechtěla jsem se moc naklánět dopředu, aby mi prsa zůstala tam kam patří.)

Bugatti
4086 příspěvků 8.2.13 22:26

@yourcandy Vaše historka mi připomněla jednu prekérní situaci z mládí. V té době existovaly víceméně jen bavlněné kalhotky, které měly v pase ušitý tunýlek a v něm byla provlečená guma. V době, kdy se mi to stalo, už se naštěstí sice nenosily třeskuté mini, nicméně měla jsem na sobě sukni nad kolena. Kráčím si po městě a najednou cítím, že guma praskla a kalhotky se nezadržitelně šinou dolů. Po dvou krocích jsou kdesi na stehnech a při třetím kroku už vykukují ze sukně. Nezbylo mi než z nich „vystoupit“, rychlým podřepem zvednout, strčit do kabelky a tvářit se jako že nic. V tom okamžiku jsem blahořečila babičce, která mne učila, že dáma se neohýbá, dáma si podřepne. Kdykoliv jsem se pro něco ohnula, hned mne plácla se slovy, že slušné děvče nevystrkuje p… zadek.

Veronica1
11 příspěvků 8.2.13 22:37

Já jednou vyšla z obchodu s nákupním košíkem..naštěstí mi to hned dva kroky za dveřmi došlo a to už za mnou šla i prodavačka :D

Veronica1
11 příspěvků 8.2.13 22:42

Sice se to netýká módy, ale zaručeně pobaví :D

yako
3225 příspěvků 9.2.13 02:33

Stalo se mi: měla jsem prádlo venku na šňůře a vedle se pásl kůň. Nevím co ho napadlo, ale jedny kalhotky mi okousal. Byly docela nové a když jsem si je prohlídla, přišlo mi to docela androš, tak jsem je vyprala a nosila. Pak jsem jednou šla k doktorovi pro potvrzení k řidičáku a on mně musel kvůli tomu nutně… natočit EKG. No, nenapadlo mě to, ale měla jsem právě na sobě ty děravé kalhotky. Ještě dnes toho doktora upřímně nenávidím. :).

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek