Co se vám módně nepovedlo?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5
GalianosjednimL
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 9.2.13 09:21

Je to už mnoho let, byly jsme někde na treku a strašně se mi spustila z nosu krev, ale tak, že to nešlo zastavit a když, tak chvilkově. Nakonec jsem ve své lékárničce našel kromě intimky i tampón OB (přítelkyně si to tam asi odložila).No, fakt to pomohlo…byl mini, ale od těch dob vím, že mají šňůrku. Tahle byla totiž dost dobře zastrčená v tampónu a vypadla nepozorovaně ven.Jsme pak byly v nějakém městečku a dost divně se na mne koukali:):).Když jsme v nějaké Jednotě kupovali celou krabičku, špitla prodavačka, že to není pro muže. Kolega: „No to by jste se divila…“. :) Fakt nevím, co si o nás myslela. Pozitivní je, že po té zkušenosti je nosívám v lékárničce a už jsem tím „spasil“ ženu, co na Mt. Blancu zjistila, že je nechala dole v Chamonix.

Len
490 příspěvků 9.2.13 10:22

@GalianosjednimL
V lékárně se dají koupit speciální „tampony“ právě na krvácení z nosu; nastříhají se, nejsou tak nápadné a hlavně nemají šňůrku. :D Jinak vaše historka mě neskutečně pobavila!

DonChichot
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 9.2.13 14:29

@GalianosjednimL
Už jsem to taky takto několika mužům navrhovala, protože se to jaksi samo nabízí, ale všichni kupodivu odmítli. Myslím, že je to praktické.

Sibyla
2646 příspěvků 9.2.13 15:21

Podobný příběh byl v Sexu ve městě: Stevovi, Mirandinu ex, se spustila krev z nosu, a Robert, její současný a lékař, to vyřešil právě tamponem, rozstřiženým napůl. Takže Steve, se šňůrkou visící z každé dírky, se cítil dvojnásob pokořený.

GalianosjednimL
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 9.2.13 19:30

@Sibyla Tak to jsem ten seriál možná předběhl, byl to rok 1995 a vešel se mi celý:), přesto Steva chápu.

@DonChichot Taky si myslím. Asi jako kondom, vím, že se našlo cca 11 využití.:)

GalianosjednimL
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 9.2.13 19:35

@Len Gelaspon - bohužel nebyl po ruce :). Po mně to zkoušel kolega, ten sehnal typ od Rico Veverská Bytiška- to byly asi předlistpadové zásoby a velikostně to připomínalo rtěnku. Prý to musel rozpůlit nožem a šlo to špatně.

ni2ka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 9.2.13 19:44
-

Mně se spouští krev z nosu celkem často, už od dětství. např. jednou při obědě s přáteli, nebo když jsem byla v práci sama a obsluhovala jsem zákazníky, teď naposledy ve vlaku. a není to pár kapek! nacpala jsem si do nosu toaletní papír a zbytek cesty /asi 3/4 hod/ jsem strávila na chodbičce otočená k oknu.
co se týká módních trapasů, tak se mi jednou v létě odlepila podrážka od takové korkové pantofle v Brně před hlavním nádražím. navíc jsem ještě nestihla vlak, takže jsem bosa prošla celou Vaňkovku na autobusák a zase zpět, když jsem zjistila, že ani autobus nejede.

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek