Co se vám zdálo?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Další »
Morrighan
1335 příspěvků 10.07.16 20:59

@Lola To já zase balím na poslední chvíli a i když vím, že mám všechno připraveno, tak jsem stejně nervní xD

Jordaan
8417 příspěvků 10.07.16 22:59

Ja se na pulrocni cestu zabalim za 20 minut, v letadle si uvedomim, ze jsem mela mozna vzit i neco jineho a uzavru to s tim, ze kdyz to neco jineho budu nutne potrebovat, tak si to na miste koupim. Vetsinou se ukaze, ze to zas tak moc nutne nepotrebuju, takze nic nekoupim a po trech tydnech tretinu privezenych veci bud vyhodim nebo poslu domu, protoze se mi je nechce tahat s sebou. Manzela to dovadi k silenstvi. K vybaveni na cesty man pristup jako ten televizni kuchar - nemas cibuli, dej tam marmeladu, vzdyt je to nakonec fuk.

shanimplavkynahrocha
4588 příspěvků 11.07.16 02:37

Zdálo se mi, že mi po celých prsou roste srst. Ne chlupy, prostě srst. V tom snu jsem si říkala: „To je v pytli, to už si budu muset holit i prsa?!“ :D

candance
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.07.16 10:24

Dnes jsem omdlela a nez me vzkrisili, zdal se mi sen. Sla jsem chodbou. Je to normalni, ze se zdaji pri omdleni sny?

Pozorovatel
477 příspěvků 11.07.16 11:50

Poslední dobou mluvím ze spaní. Anglicky.

shanimplavkynahrocha
4588 příspěvků 11.07.16 12:15

@candance Je, mně se zdají vždycky :D.

SweetPotato
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.07.16 15:06

Zdálo se mi, že jdu do divadla na dětské představení a stojim frontu na toaletu. Předem mnou stojí zrzavý blonďák se synem a já koukám, že má na saku přidělaný liščí ocas. Hned myslím na Stricc. V tom mne chlap upozorňuje, „copak liščí, ale bacha na tenhle!“ A zpod límce saka mu vyjede ocas škorpióna a nebezpečně se mrská ze strany na stranu. Couvám do bezpečné vzdálenosti, chlap odchází a v tu chvíli mi docvakne: Sakra, vždyť to byl David Bowie!

Ghost B.C.
3724 příspěvků 13.07.16 12:26

Zdálo se mi, že jsem domluvená se sestřenicí na kino - nějaký celovečerní South Park. A samozřejmě jsem strašně nestihala. A abych to teda jako stihla, tak jsem si řekla, že pro ni dojedu na velbloudovi. A aby toho nebylo málo, tak jsem tomu velbloudovi Buhviproc stala na zádech jak na surfu a pod nohama měla dvě vaničky tvarohu :D A navrch jsem jela na opacnou stranu. Takže jsem to kino stejně nestihla a radši jsem sestřenici pak ani nenapsala, aby si ničeho nevšimla. WTF? :D

Lola
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.07.16 16:18

@Ghost B.C. Tak s tímhle snem se radši nesvěřujte u doktora :D

Ghost B.C.
3724 příspěvků 28.07.16 10:33

Mně se dneska zdál asi suverénně nejhorší sen za celou kariéru hrozných snů. Běžně jsou moje sny takové přehrané horory se mnou v hlavní roli - takže furt odněkud nemůžu utéct, honí mě vrah, jsem v pasti a tak. Zelené filtry included. Ne že by to bylo příjemné, pokaždé se budím vyděšená, ale… zvyknete si na to.
Jenže dneska to překonalo snad všechno. Mně se totiž zdálo, že jsem u nás ve škole ukradla strašně velké peníze (asi 50 000) nějaké slečně. Jenže jsem to udělala tak blbě, že jsem okamžitě byla podezřelá a ona už mi jen pořád opakovala, ať se přiznám a ty peníze jí dám. Já mezitím dělala, že nic a přitom jsem ty peníze měla v kapse u bundy - mimochodem zabalené v papírku, na kterém jsem měla spočítané, co všechno musím zaplatit (což jsem si večer před spaním fakt počítala).
No a jak jsem tam tak seděla mezi všemi těmi lidmi, které jsem znala a přemýšlela, jestli se přiznám, tak mi tam začalo docházet, jakou budu mít strašnou ostudu a jak se na mně každý bude koukat skrz prsty. A nejen na mne, ale i na rodiče a vůbec, prostě nálepka na furt. Slečna mi mezitím furt opakovala, že až skončí hodina, že mám poslední šanci jí to vrátit. Mezitím už to věděly nějaké její kamarádky, takže okruh šiřitelů zprávy narůstal.
Rozhodla jsem se ale i nadále dělat, že jsem nic neukradla. Jenže ona mi najednou sáhla do kapsy a vyndala ten balíček peněz. A mně v tu chvíli došlo, že tohle už nevyžehlím, že se to o mně roznese všude možně a že už budu pro všechny pořád jen zlodějka. Chtěla jsem tu slečnu a její kamarádky pak poprosit, ať to nikde neříkají, že je mi to líto, že jsem udělala chybu, ale ony už odcházely a já nedokázala říct ani ň. Takže jsem zůstala v opuštěné učebně s vědomím, že nedéle do zítra to o mně budou všichni vědět. A tak mě napadla spásná myšlenka, že se radši zabiju. Pak jsem se konečně probudila.

Omlouvám se za sloh, ale ten sen byl fakt strašnej. Emoce paniky byly tak reálný a navrch se odehrával tak nějak „až do konce“, do té konečné myšlenky sebevraždy, že jsem byla fakt ráda, když jsem zjistila, že to byl fakt jenom sen. Fuj.

coralline
835 příspěvků 09.08.16 10:38

Mně se dneska zdálo, že mi zvoní budík ještě předtím, než opravdu zvonil. Asi už mi fakt hrabe.

KoraKora
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.08.16 11:05

Neustále se mi opakují v různých variacích dva sny. V prvním sedím v autě na kopci a couvám dolů a auto nejde ubrzdit. Takže se řítim někam do neznáma, ale nikdy nenarazím. Ve druhém jsem na úzké lávce nad vodou, propasti nebo něčím podobným v šílené výšce. Jakmile se pohnu, všechno se rozhoupe, ale nikdy nespadnu. Strašně se v těch snech bojím a budim se s nepříjemným pocitem. Už mi to leze na nervy.

Pinot Noir
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.08.16 12:00

Dnes se mi zdálo, že jedu do práce, všechno bylo úplně normální, dokonce jsem na sobě měla šaty, které jsem si večer nachystala na ráno, a když jsem vystupovala z autobusu na Palmovce, najednou jsem zjistila, že mám na hlavě ručníkový turban :) Rozesmálo mě to tak, že jsem se celá vysmátá probudila.

BEZDOMOVEC
1704 příspěvků 24.08.16 12:45

Není to signál, že máte přistoupit na islám?

Pinot Noir
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.08.16 12:49

@BEZDOMOVEC Zbytek oděvu tomu ale moc neodpovídal :) Tak možná to byl jen první náznak…

BEZDOMOVEC
1704 příspěvků 24.08.16 12:53

@Pinot Noir Jestli byl vidět obličej, tak je to dobrý :).

Lola
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.08.16 10:13

@KoraKora Ty padací sny někam mívám taky, je to hnus. Například točité schody v nějaké věži, kdy stupně výrazně bočně svažují, hrozně kloužou (jsou jakoby namaštěné olejem), a pochopitelně na vnitřní straně nemají zábradlí. Takže se opatrně plazím po břiše, ale není mi to nic platné, stejně sjíždím do hlubiny. Ale zatím jsem taky nikdy nespadla.

Chiruzam
113 příspěvků 25.08.16 12:09

@Lola To je zajímavý, já padací sny vůbec nemívám. Dnes se mi ale zdálo, že bylo půl hodiny po půlnoci a teprv začalo zapadat slunce. Věděla jsem, že i ta noc, co přijde bude velmi krátka a že se tím dnem všechno mmění k lepšímu, tak nějak pro celý svět. Hezké to bylo.

Oveeec
1924 příspěvků 25.08.16 21:38

@Chiruzam Mně se teď zase zdálo, že končí druhá světová a že přijíždějí Rusové a Američani a radovala jsem se, že už je to za náma, ale pak jsem si říkala, no jo, ale co přijde potom…A pak jsem byla jako odbojář nebo výsadkář nebo tak něco, částečně jsem to byla já a částečně jsem ho pozorovala, a říkala jsem si, že už pro něj jdou a že nemá šanci utéct, ale on to nějak po střechách dokázal. A pak jsem plavala v řece takovou zvláštní, ne úplně líbivou krajinou s vysokou žlutou trávou a říkala jsem si, vida, tady jsem celou válku nebyla, a pořád je to tu tak krásný. A pak jsem byla s našima na dvorku mezi starýma domama a popíjeli jsme víno s nějakou veselou alernativní společností (což nezní nijak pravděpodobně), ale ta válka zase začínala nebo co. Takže se mi nezdálo nic až tak pozitivního pro svět, ale bylo to celý takový melancholický a poetický a zvláštně barevný a osvětlený…

Paris1789
3107 příspěvků 16.11.16 08:04

Zdálo se mi, že jsem s Miladou členkou jednoho wellness klubu a že si Milada jednou zapomněla v šatně dát do skříňky norkový kožich a já jí z kapsy toho kožichu vzala 10 tis. euro a nechala si je. Milada si ničeho nevšimla a nikdy se nezmínila o tom, že by se jí cokoli ztratilo (Milado, věř mi, já nikdy nikomu kapsy neprohledávám a ten kožich bych ti dala do skříňky!)
Pak se mi zdálo, že jsem v centru Kladna a urgentně potřebuji na záchod. Vešla jsem do nákupního centra, kde v takovém skleněném velínu přidělovala paní klíče od záchodů. Když jsem přišla na řadu, paní od klíčů mi sdělila, že klíče od dámského záchodu nemá, protože jim s ním nějaká paní ujela a oni museli vyrazit dveře, jestli tam náhodou neleží mrtvá nebo tak něco, a tak teď ten záchodek nemá dveře. Rozhlédla jsem se kolem sebe a skutečně jsem spatřila mnoho žen se zklamanými výrazy v obličeji. Tak jsem požádala dámu, aby mi půjčila klíče od pánského záchodu, což ona po chvilce váhání učinila, ten záchod se jmenoval Pánský Sen. Paní pronesla něco v tom smyslu, že doufá, že si tam nevezmu nějakého svého tříletého syna?
Tak jsem si z igelitky vyndala své 12 centimetrové jehly od Louboutina a obula si je (byla jsem bosá!), aby se mnou hajzlbába jednala s větším respektem.

Člověk aby se skoro bál si jít lehnout!

Oldyn
6072 příspěvků 20.04.18 11:01

Byla jsem skoro muži nevěrná s tím spratkem Novotným. Strašný manévry to byly, prvně že to budeme dělat v hotelovém pokoji, kde jsme byli všichni na dovolené. Jenže můj muž se s dítětem vrátil moc brzy, takže v koupelně. Koupelna sice byla prostorná, ale z nějakého důvodu tam byla pod sprchou postel a pan Novotný pod sprchou neprcá, prej. Takže jsem to kanape stěhovala sama a on prosím nehnul ani zadkem a měl strašný kecy. Akorát se teda svlékl do naha a má stráááášně velkej pupek. Dolů jsem se už nestihla podívat, sem se vzbudila.
Příště až půjdu s kamarádkou na kafe, tak minimálně o dvě Bellini méně.

Park
441 příspěvků 25.04.18 12:34

@Oldyn To je hrozný… :( Já teda viděl pana Novotnýho, pokud myslíme jednu a tutéž osobu, jen z hlediště při představení Dívčí války… a nepřišel mi dvakrát sexy, aby se mi o něm zdálo… ale jsem chlap no… u dámy je to asi něco jiného :)

Mám ale vyzkoušeno, že když se zdá o mrtvých (prarodiče, kocour z dětství), vždycky prší, asi reakce na nízký tlak nebo tak něco…

Oldyn
6072 příspěvků 27.04.18 14:44

@Park
No tak mladý Novotný se mi nelíbí, spíš naopak, připadá mi i mírně přiblblej, neumí mluvit a chová se jak magor.

Oldyn
6072 příspěvků 15.06.18 07:30

Dneska naprosto živej sen. Zdálo se mi, že máme za domem a lesem moře. Svižnou chůzí tak deset minut, přešla jsem horizont a byla u něj, nádherný, velký, slaný moře za barákem. Jelikož jsem stará realistka, tak jsem se vzbudila, šla se napít, ulehla a sen pokračoval. Stála jsem v patře našeho domu a dívala se směrek k lesu, jestli nezahlídnu to moře, mi to nedalo, vylezla jsem ven a šla se tam zase podívat a furt tam bylo! Vlezla jsem po kotníky do vody a najednou vidím cizí muži umývají v tom moři truck, obrovský, špinavý auto, kolo velký jak já a olejový skvrny kam se podíváš.

Kryptozoo
216 příspěvků 24.11.18 21:18

Dneska se mi zdálo,že já,muž,dítě a všichni naši rodiče a prarodiče jdeme na výlet do zoo.Přišli všichni spolu,čekali u nás na chodbě a drželi se kolem ramen v řadě,jako nějaký podivný folklórní soubor.Čtyři z nich už jsou bohužel po smrti,ale ve snu tomu nic nenasvědčovalo.Ráno jsem sice byla ráda,že „se ukázali“,ale postupem dne mi to přišlo stále víc zvláštní a teď se chystám spát a jsem z toho vyloženě nesvá..přitom objektivně se v tom snu nic,natož snad děsivého,neudálo..

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Další »
Váš příspěvek

Zemřel Karl Lagerfeld

V noci na 19. února zemřel německý módní návrhář Karl Lagerfeld.... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
Papírové tašky a jiné ekologické blbosti v módě

Autor: Monika

Nikdy by mě nenapadlo, že ve volném čase začnu sbírat odpadky nebo... Celý článek