Co se vám zdálo?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 Další »
MP blanka
3018 příspěvků 25.11.18 18:39

Niekedy medzi mojou 40.tkou a 50.tkou sa mi opakovane snívali dva odlišné sny.
V tom jednom som sa nachádzala v nebezpečnej situácii vo veľkom uzavretom priestore,bez možnosti úniku.Ja nie som bojovníčka,ja musím v takých situáciách zmiznúť,ale ako ?Úplne fyzicky som to cítila :nadýchla som sa,zdvihom ramien som sa odlepila od zeme a vzniesla som sa do bezpečnej výšky.Vždy,keď sa sen opakoval,keď som bola v nebezpečí, napĺňalo ma upokojujúcim pocitom,že viem,čo mám robiť.Ten pocit,ako sa po zdvihnutí ramien silou vôle :-) odlepím od zeme,bol tak intenzívny,tak skutočný, že som si to skúsila aj po zobudení,aj keď som,samozrejme vedela,že nevzlietnem. Ten druhý opakujúci sen bol ešte krajší, nebol spojený s ničím nepríjemným - úplne prirodzene som v sne lietala nad krajinou,prevažne nad lesmi.Úžasné to bolo,lenže to už skončilo. Niekoľko rokov nič,a potom zrazu - čo, budem zasa letieť? No, nebol to let, ale také skackanie, trhaný pohyb,žiadny pohľad zvrchu, iba pocit marnosti. To mi telo s definitívnou platnosťou oznámilo, že zostarlo.

Oveeec
3217 příspěvků 25.11.18 19:38

@MP blanka Mně se jednou zdálo, že jedu s mámou nějakým autobusem a vím, že mě vezou do koncentráku (často se mi zdá, že mě mají popravit, tak tentokrát koncentrák), a byla jsem z toho smutná, ale říkala jsem si, že holt se to stalo tolika nevinným lidem, že není důvod, aby se to nestalo taky mně, jakkoli jsem tomu nemohla uvěřit. A najednou tam byl nějaký kluk s holkou a nějak jsme se změnili v holuby a letěli jsme vzhůru starým trámovím nějaké věže nebo mlýna a bylo jasné, že jim upláchneme a že se máme rádi. Byl to hrozně hezký sen, tak hezky smutný. Moc často ve snu nelítám, tak se mi to líbilo.

Paris1789
5638 příspěvků 25.11.18 19:58

Mně včera zdálo, že když jsem šla z práce, narazil do zdi naší firmy kamion, jen taktak jsem uskočila a přitom ztratila svou puntíkovanou nákupní tašku. Měla jsem v ní asi něco důležitého, tak jsem ji hledala, až jsem ji našla někde v otevřené kanalizační stoce, byla v takovém jako žlábku, co ústil na povrch. Popadla jsem ji, cestou domů jsem potkala nějaké staré známé a najednou koukám, že místo tašky třímám velký puntíkatý vibrátor. A my jsme šli k někomu domů pořádat orgie.
A pak jsem se bohužel vzbudila. Často se mi taky zdává, že jedu tramvají a ona jede úplně jinou trasou a místy, která neznám. Což vlastně v Praze těchto dnů není nic neobvyklého.

pavka_l
1395 příspěvků 26.11.18 09:51

@Paris1789 No to je teda sen. Škoda, že to nepokračovalo. Jen nechápu, proč za sen dostáváte červená ramínka.

benyka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.11.18 11:20

V mém posledním snu jsem se ztratila v cizím velkoměstě při hledání hotelu, kde jsem se ubytovala. Když jsem ho konečně našla, bloudila jsem po nekonečných chodbách a hledala po paměti svůj pokoj, jehož číslo jsem zapomněla, a když jsem jej konečně našla, byly moje kufry sbalené a vystěhované na chodbě a v pokoji uklízečka. Jak to dopadlo nevím, protože jsem se radši probudila. :-)

Oveeec
3217 příspěvků 27.11.18 07:52

Mně se na dnešek zdálo, že budeme hrát divadlo (Shakespeara) a mně že nějak nedošlo, že se mám naučit text, takže jsem netušila, co tam mám vlastně říkat. A protože jsme to měli hrát v takovém malém pokojíku, tak jsem si prosadila, že si ty listy různě rozložím po pokoji a budu to normálně číst, ale v tom případě že si na to budu muset vzít brejle.

zuzankabrum
22 příspěvků 27.11.18 14:54

Nevím jestli je to tím počasím ale zdálo se mi že jsem rybička v akváriu…no a jednoho dne nám vyměnili vodu za mlíko a všechny ostatní rybičky umřeli ale já vyskočila ven stala se ze mě žába.

Oveeec
3217 příspěvků 3.12.18 13:39

A teď se mi zdálo, že jsem na pohovoru (někde, kde už jsem jednou byla), a paní ředitelka byla strašně zmalovaná a chtěla, abych teda, když tvrdím, že umím ty jazyky, si poslechla tuhle písničku a řekla jí, o čem se tam zpívá. A pustila mi kazeťák a já nic neslyšela a venku jezdila auta, tam jsem chytla jenom pár slov a nic z toho teda nebylo.

A pak se mi zdálo, že jsem někde v parku a přede mnou někdo jde, a když jsem ho dohnala, zjistila jsem, že je to moje babička, která už nežije, a která se na mě usmívala a šly jsme dál spolu. A všude padalo žluté listí z bříz a vpravo byl takový starý dům a najednou se v zahradě vyvrátila jedna břízka a spadla nám přes cestu. A v okně toho domu seděly dvě sovy a na tom kmeni bylo nějaké mrtvé zvíře. Bylo to zase hrozně smutné, ale svým způsobem hezké.

Veronika P
582 příspěvků 17.12.18 11:45

Měla jsem dnes velmi živý sen. Se skupinou lidí jsme byli na nějaké výpravě a měli po žebříku vylézt do 140. patra. A já jim pořád nemohla vysvětlit, že je to blbost, a že to ten žebřík nemůže zvládnout. Marnost nad marnost :)

Oveeec
3217 příspěvků 24.8.19 14:40

Právě jsem si vzpomněla, že se mi na dnešek zdálo, že mi v práci pořídili posilu, a že se budu střídat s Emmou Smetanou, a že jsem si říkala, že teda nevím, jestli je to dobrej nápad. A pak jsem někde byla jenom tak někde v bytě s Macronem, a že jsem si říkala, že ať je jakej chce, přece jenom je to fajn se takhle soukromě znát s prezidentem a že je docela fajn. Sice netuším, jak jsem přišla zrovna na něj, ale možná to mám z toho, že jsem včera byla nečekaně na obědě a na kafi s několika významnými lidmi z mého oboru. Ale možná mám nějaké mocenské choutky tak nějak obecně - kdysi se mi totiž zdálo, že chodím s Obamou :D

benyka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.8.19 13:21

Včera jsme byli na putování po sklepích a večer s osmi známými na večeři v restauraci. Bohužel tam měli jenom samé hotovky, a neměli žádnou vodu bez bublin, takže jsem to přežila o džbánu kohoutkové a statečně předstírala, že jsem naprosto v pohodě. V noci se mi zdálo o čerstvém posoleném chlebu s máslem. :-)

MP blanka
3018 příspěvků 25.8.19 20:50

Pred rokmi som ležala už niekoľko dní s 40° horúčkou a súčasne som mala zimnicu. Mala som tielko pod pyžamom a na tom ešte mikinu, na nohách teplé ponožky a na rukách pletené rukavice. Na prestieradle som mala deku, do ktorej som sa zabalila a na to perinu. V jednu chvíľu som prežívala strašný sen - patrím k húfu zúfalých ľudí, ktorí utekajú z miesta, kde horí, všade panika, krik, úzkosť. Mne sa podarilo dostať na akýsi rebrinák, lenže po chvíli som z neho vypadla, zapadla som do hlbokého snehu, bola mi strašná zima, voz bol preč, ja sama v mrznúcej snehovej pustine. Prebudila som sa hrôzou, lebo sen bol ozaj dosť živý, a po pár sekundách, keď som sa ukľudnila, som zbadala, že mám jednu nohu vysunutú z pod periny.

isko
1855 příspěvků 26.8.19 13:32

@benyka
Vy ale chleba nejíte, že ne?
A díky těm hotovkám jste seděla o hladu, že?

benyka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.8.19 13:44

@isko No jo, no. Právě proto se mi občas vetře nějaká ta vzpomínka. Ale naštěstí to není tak často.

isko
1855 příspěvků 26.8.19 13:51

@benyka
Chápu, já to mám doma. Taky se mu stejská. Po sýrech, po chlebě. „Kdybyste věděli, jak bych si to rád dal!“ peskuje děti, když ohrnují nos nad kůrkou.
Tlapkám.

benyka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.8.19 14:46

@isko Díky. Ale člověk si rád zvykne, když jsou následky každého omylem pozřeného drobku tak bolestivé. :-)

benyka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 5.2.20 09:59

Dneska se mi zdálo, že jsem utekla ze stolu nějakému šílenému plastickému chirurgovi, který stál nade mnou s injekční stříkačkou, jako že mě už uspí, aniž mi předtím řekl, co všechno mi hodlá uříznout.

Vinca_minor
3114 příspěvků 5.2.20 12:21

@benyka Škoda, že jste utekla. Zajímalo by mě, jak byste dopadla a jestli byste se po zásahu šíleného chirurga vůbec poznala :D

benyka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 5.2.20 12:24

@Vinca_minor Špatně. Základní Murphyho zákon říká, že „Každá změna je k horšímu.“ :-)

Lizbeth
1424 příspěvků 19.2.20 16:48

Mě se zdálo, že říkám ve snu všechno co si myslím..takové to špatné, co nikdy nikomu neřeknete..druhý den se mi to zdálo znovu s jinou osobou.
Oba sny byly fakt hodně hnusný a smutný a po probuzení jsem hned věděla, že nikdy doopravdy takové věci nikomu neřeknu, protože i v tom snu jsem se cítila strašně zle a vůbec se mi neulevilo, když jsem to říkala..

MP blanka
3018 příspěvků 3.9.20 10:08

Dnešný sen : Pripravovala som sa na ples, a v priebehu príprav programu, ktorý som spoluorganizovala som zistila, že sála je už plná, všetci sú v gala, dámy dlhé róby rôznych strihov, farieb, aj pomerne odvážne. A vtedy som si uvedomila, že moje šaty z lacného bledomodrého saténu vôbec nie sú dlhé, ani náhodou nie sú dokončené, vôbec k nim nemám vhodné topánky, ale mám ich oblečené a som s ostatnými v tanečnej sále. Ja, ktorá netancujem!!!
Teda žiadny sen o tom, ako sa blíži kométa, ktorá zničí Zemeguľu či to, že ma má v pazúroch nejaká mimozemská príšera by ma nevydesil viac!

Oveeec
3217 příspěvků 3.9.20 11:45

To já jsem dneska hrála házenou, byla jsem v bráně a měla jsem hrát proti samým chlapům. Hledala jsem nějakou helmu, protože jsem se bála, že mě trefí do hlavy. A měla jsem na sobě takovou úzkou elastickou kombinézu a na hlavě takovou čepičku se špičkou, která vybíhala do čela (to jako pod tu helmu) a hrozně mi to slušelo :D

Oveeec
3217 příspěvků 3.9.20 11:56

Jo a taky jak teď pořád třídím to oblečení, tak se mi o tom dneska zdálo. Vytřídila jsem toho spoustu tašek, ale pravda je taková, že na chalupě, kde se zrovna chystám třídit, asi nedám pryč ani niť.

MarryJu
639 příspěvků 3.9.20 22:22

Zdálo se mi, že jsem ráno jako vždy otevřela dveře auta dceři a připoutala ji do sedačky. Dcera ve snu měla tak 90 let. Pak jsem dceru odvezla do školky a v šatně byli další rodiče se svými dětmi. Těm „dětem“ bylo taky kolem 90 let a ploužili se ze šatny do herny. Než sen skončil, tak si pamatuji, že jsem ještě učitelce říkala, že si dcera má vzít na zahradu legíny a koukala na její staré křehké nohy

vlm
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 3.9.20 22:24

@MarryJu Pultanela :-)

Stránka:  « Předchozí 1 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek