Co se vám zdálo?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Uživatel je onlineMP blanka
1669 příspěvků 25.11.18 18:39

Niekedy medzi mojou 40.tkou a 50.tkou sa mi opakovane snívali dva odlišné sny.
V tom jednom som sa nachádzala v nebezpečnej situácii vo veľkom uzavretom priestore,bez možnosti úniku.Ja nie som bojovníčka,ja musím v takých situáciách zmiznúť,ale ako ?Úplne fyzicky som to cítila :nadýchla som sa,zdvihom ramien som sa odlepila od zeme a vzniesla som sa do bezpečnej výšky.Vždy,keď sa sen opakoval,keď som bola v nebezpečí, napĺňalo ma upokojujúcim pocitom,že viem,čo mám robiť.Ten pocit,ako sa po zdvihnutí ramien silou vôle :-) odlepím od zeme,bol tak intenzívny,tak skutočný, že som si to skúsila aj po zobudení,aj keď som,samozrejme vedela,že nevzlietnem. Ten druhý opakujúci sen bol ešte krajší, nebol spojený s ničím nepríjemným - úplne prirodzene som v sne lietala nad krajinou,prevažne nad lesmi.Úžasné to bolo,lenže to už skončilo. Niekoľko rokov nič,a potom zrazu - čo, budem zasa letieť? No, nebol to let, ale také skackanie, trhaný pohyb,žiadny pohľad zvrchu, iba pocit marnosti. To mi telo s definitívnou platnosťou oznámilo, že zostarlo.

Oveeec
1920 příspěvků 25.11.18 19:38

@MP blanka Mně se jednou zdálo, že jedu s mámou nějakým autobusem a vím, že mě vezou do koncentráku (často se mi zdá, že mě mají popravit, tak tentokrát koncentrák), a byla jsem z toho smutná, ale říkala jsem si, že holt se to stalo tolika nevinným lidem, že není důvod, aby se to nestalo taky mně, jakkoli jsem tomu nemohla uvěřit. A najednou tam byl nějaký kluk s holkou a nějak jsme se změnili v holuby a letěli jsme vzhůru starým trámovím nějaké věže nebo mlýna a bylo jasné, že jim upláchneme a že se máme rádi. Byl to hrozně hezký sen, tak hezky smutný. Moc často ve snu nelítám, tak se mi to líbilo.

Paris1789
3070 příspěvků 25.11.18 19:58

Mně včera zdálo, že když jsem šla z práce, narazil do zdi naší firmy kamion, jen taktak jsem uskočila a přitom ztratila svou puntíkovanou nákupní tašku. Měla jsem v ní asi něco důležitého, tak jsem ji hledala, až jsem ji našla někde v otevřené kanalizační stoce, byla v takovém jako žlábku, co ústil na povrch. Popadla jsem ji, cestou domů jsem potkala nějaké staré známé a najednou koukám, že místo tašky třímám velký puntíkatý vibrátor. A my jsme šli k někomu domů pořádat orgie.
A pak jsem se bohužel vzbudila. Často se mi taky zdává, že jedu tramvají a ona jede úplně jinou trasou a místy, která neznám. Což vlastně v Praze těchto dnů není nic neobvyklého.

pavka_l
775 příspěvků 26.11.18 09:51

@Paris1789 No to je teda sen. Škoda, že to nepokračovalo. Jen nechápu, proč za sen dostáváte červená ramínka.

benyka
6729 příspěvků 26.11.18 11:20

V mém posledním snu jsem se ztratila v cizím velkoměstě při hledání hotelu, kde jsem se ubytovala. Když jsem ho konečně našla, bloudila jsem po nekonečných chodbách a hledala po paměti svůj pokoj, jehož číslo jsem zapomněla, a když jsem jej konečně našla, byly moje kufry sbalené a vystěhované na chodbě a v pokoji uklízečka. Jak to dopadlo nevím, protože jsem se radši probudila. :-)

Oveeec
1920 příspěvků 27.11.18 07:52

Mně se na dnešek zdálo, že budeme hrát divadlo (Shakespeara) a mně že nějak nedošlo, že se mám naučit text, takže jsem netušila, co tam mám vlastně říkat. A protože jsme to měli hrát v takovém malém pokojíku, tak jsem si prosadila, že si ty listy různě rozložím po pokoji a budu to normálně číst, ale v tom případě že si na to budu muset vzít brejle.

zuzankabrum
22 příspěvků 27.11.18 14:54

Nevím jestli je to tím počasím ale zdálo se mi že jsem rybička v akváriu…no a jednoho dne nám vyměnili vodu za mlíko a všechny ostatní rybičky umřeli ale já vyskočila ven stala se ze mě žába.

Oveeec
1920 příspěvků 03.12.18 13:39

A teď se mi zdálo, že jsem na pohovoru (někde, kde už jsem jednou byla), a paní ředitelka byla strašně zmalovaná a chtěla, abych teda, když tvrdím, že umím ty jazyky, si poslechla tuhle písničku a řekla jí, o čem se tam zpívá. A pustila mi kazeťák a já nic neslyšela a venku jezdila auta, tam jsem chytla jenom pár slov a nic z toho teda nebylo.

A pak se mi zdálo, že jsem někde v parku a přede mnou někdo jde, a když jsem ho dohnala, zjistila jsem, že je to moje babička, která už nežije, a která se na mě usmívala a šly jsme dál spolu. A všude padalo žluté listí z bříz a vpravo byl takový starý dům a najednou se v zahradě vyvrátila jedna břízka a spadla nám přes cestu. A v okně toho domu seděly dvě sovy a na tom kmeni bylo nějaké mrtvé zvíře. Bylo to zase hrozně smutné, ale svým způsobem hezké.

Veronika P
456 příspěvků 17.12.18 11:45

Měla jsem dnes velmi živý sen. Se skupinou lidí jsme byli na nějaké výpravě a měli po žebříku vylézt do 140. patra. A já jim pořád nemohla vysvětlit, že je to blbost, a že to ten žebřík nemůže zvládnout. Marnost nad marnost :)

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Váš příspěvek

Začíná výstava šíleného hedvábníka

Zika a Lída Ascherovi jsou československými legendami ve světě... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
Ponerovi: Značka, která obléká celebrity

Autor: Martina

Sourozenci Jakub a Nikol založili značku PONER, která obléká i... Celý článek