Co se vám zdálo?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
Paris1789
5092 příspěvků 22.10.20 19:12

Dnes v noci se mi zdálo, že si holím hlavu a pořád mi na té hlavě zůstávají nějaké vlasy, které ne a ne jít dolů. Vůbec jsem si s tím neporadila.
Oholit hlavu si chci o víkendu, tak asi proto se mi o tom zdálo.

benyka
8893 příspěvků 26.10.20 17:18

Dneska se mi zdálo o rodinné oslavě s širokým příbuzenstvem, kde byli i ti, kteří jsou už mnoho let mrtví. Kdybych byla fatalista, tak bych teď asi přemýšlela, jestli je to dobré nebo špatné znamení. Ale takhle jenom tuším, že se mi smíchala dohromady nemožnost sejít se s blízkými, dušičky a včerejší 69. výročí svatby tchánů.

if5
386 příspěvků 26.10.20 19:07

@benyka Moje babička říkávala, že když se zdá o mrtvejch, bude pršet.

bao-baba
1310 příspěvků včera v 13:46

Dnes se mi zdálo, že jsem chodila do přípravného kurzu k maturitě pro dospělé. To by nebylo tak strašné, ale seděla jsem s ostatními kolem stolu a měla na sobě jen legíny a nahoře dočista nic. Po skončení si všichni šli vzít k věšákům kabáty, jenom já měla na věšáku modrou podprdu. Ha! Teď mě došlo, že to způsobil duševní otřes z vlákna „Nosíte doma podprsenku?“

Uživatel je onlineVinca_minor
2146 příspěvků včera v 16:19

@bao-baba Tak to jste ještě dopadla dobře, vzhledem k tomu, jak to v tom vláknu vypadá…

Stránka:  « Předchozí 1 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek