Co se vám zdálo?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Další »
Lola
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.05.16 10:14

@lioncity Tak to by se Babicovi nikdy nezdálo, prostě by tam dal cibuli. A Láďovi Hruškovi by nevadilo ani to, že nemá špagety: uvařil by tkaničky do bot.

lioncity
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.05.16 10:16

@Lola, no jo, kulinarsti MacGyveri :-)

Pinot Noir
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.05.16 11:11

@Lola Haha, přesně.

Pinot Noir
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.05.16 11:14

Mně se zdálo, že rodím a při odjezdu do porodnice jsem zjistila, že vůbec nemám nachystané věci s sebou a že vlastně nemáme postýlku, autosedačku, žádné oblečení, vlastně vůbec nic :) A přitom jsem vůbec v tom snu nepanikařila, spíš mi to přišlo vtipné a probudila jsem se úplně vysmátá :)

Kokoska1
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.05.16 21:34

@Pinot Noir Pozor, kdysi se mi zdálo, že věším plínky, a za 14 dní jsem zjistila, že jsem těhotná.

Pinot Noir
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.05.16 21:59

@Kokoska1 Já to vím už pár měsíců ;)

Kokoska1
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.05.16 22:04

@Pinot Noir Fakt? Tak gratuluju. Ani nevím, jestli tady nějaká zvěst proskočila :)

Pinot Noir
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.05.16 22:05

@Kokoska1 Asi ne, na fotkách to poznat není ;) Děkuju.

Kokoska1
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.05.16 22:10

@Pinot Noir To teda není :D

viktorka_od splavu
7774 příspěvků 30.05.16 22:35

@Pinot Noir jee to je skvely, gratuluju!

shanimplavkynahrocha
4593 příspěvků 30.05.16 23:08

@Pinot Noir Jé, to je hezký, gratuluju! :)

Pinot Noir
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.05.16 23:49

@viktorka_od splavu @shanimplavkynahrocha Děkuju. Zatím se s tím pořád sžívám, pořád mám pocit, že se mi to jenom zdálo ;)

Pinot Noir
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.05.16 12:50

Dnes se mi do snu vetřelo MP. Kupovala jsem si šaty na svatbu a myslela na všechna ta pravidla, co tu padla: ne krajka, ne světlé, ne černé, jenže těch pravidel bylo najednou mnohem víc - ne pruhované, ne dlouhé, ne obepínavé, ne červené, ne geometrické vzory, ne květované, ne fialové,… Totéž pak boty. Navíc jsem nakupovala ty šaty na farmářském trhu! Nakonec jsem koupila šaty, boty i kabelku a vtom se tam objevil známý, který vypadal jako Kukura, a já byla tak nadšená jeho novým Fordem Edge, který se měnil ve vrtulník, že jsem s ním odletěla a ty nákupy tam zapomněla! Ani nevím, jak ty šaty vypadaly :D

shanimplavkynahrocha
4593 příspěvků 31.05.16 12:56

@Pinot Noir Mně se dneska taky zdála pěkně zmatená věc. Trávila jsem den někde v přírodě na pikniku se svým mužem. Kterým ovšem nebyl můj muž, ale jeden z vyučujících :D.

continuity
5853 příspěvků 31.05.16 13:00

@Pinot Noir jee, gratuluji!

Pinot Noir
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.05.16 13:15

@shanimplavkynahrocha Taky se mi občas zdá, že můj muž je vlastně někdo jiný. Jednou to byl David Koller :)

Chiruzam
113 příspěvků 02.06.16 14:03

Zdálo se mi přednedávnem, že jsem těhotná a nevím s kým. Byla jsem s nervama v koncích, kouřila jsem a třásli se mi u toho ruce. V reálu jsem nikdy nekouřila.

Betynka02
384 příspěvků 03.06.16 06:39

@Pinot Noir
Mě se taky do spaní vetřelo MP. :-) A to tak, že se mi zdál sen, na chvilku jsem procitla a řekla si, že to byl tak zvláštní sen, že se s vámi o něj musím podělit a pak jsem usnula a do rána zapomněla, co se mi to vlastně zdálo! :-D
Ještěže je pátek!! :-D

Chiruzam
113 příspěvků 03.07.16 16:53

Večer jsem koukala poslední díl Hry o trůny a pak se mi zdálo, že Margery se rozhodla vydat sa na duchovní pouť do Indie. Hrozně mě to nadchlo a chtěla jsem jít za ní. Balila jsem si věci, ale pořád jsem něco neměla, bylo to celé chaotické, já se bála, že nestihnu autobus a vzbudila jsem se dřív, než jsem odešla.

monolith
12 příspěvků 05.07.16 17:10

Jednou v lednu jsem psala příspěvek o snu (vyspání s někým slavným - málem, utnula jsem to) a uvědomila jsem si, že sny ze čtvrtka na pátek se prý plní. Nesmysl, řekla jsem si. A ona se mě ta osoba v dubnu skutečně dotkla! Částečně se to asi plní. A už v prosinci jsem měla věštecký sen o té akci, šla jsem k tomu místu a strhávala s rukou něco mezi žvýkačkou a montážní pěnou, to asi symbolizovalo nějaké protivenství, a vzbudila jsem se s kašlem. O akci jsem se dozvěděla až na Nový rok, a v dubnu, když už bylo po všem, jsem se 2 týdny nemohla zbavit kašle.

arwenn
458 příspěvků 08.07.16 13:17

Tak mně se zdál fakt děsný sen. Můj muž si neustále v poslední době vyrábí nějaké úrazy, tak se toho děsím i ve snu asi, zdálo se mi, že se někde v bytě v paneláku uvázal ke gumovému lanu (bylo to přivázané k nějakému balvanu) a vyskočil s tím z okna a letěl strašně daleko a vodorovně, takže jakoby na tom laně vystřelil z okna. A pak vůbec nepadal směrem dolů, ale jak se to lano napnulo na max, letěl zpátky a já se vzbudila hrůzou, že se zabije nárazem na ten dům… A ještě v tom snu byly jakoby záběry zblízka, že je z toho šoku a rychlosti v bezvědomí. Jo a byl nahý :D
Pak se mi zase jindy zdálo, že jsem těhotná, cítila jsem úplně po hmatu to tvrdé břicho…

Campanelle
1970 příspěvků 10.07.16 07:31

Mně se dnes zdálo o gumových medvídcích, že jsou velmi zdraví prospěšní a jejich jediným posláním je, aby byli snězeni.
Brali svou odpovědnost velmi vážně. :)

Morrighan
1335 příspěvků 10.07.16 11:30

Se snem Chiruzam jsem si vzpomněla na můj opakující se sen. Měla jsem ho minimálně dvakrát a byl o tom, že jsem někam letěla, ale vžycky jsem nestíhala letadlo, pořád jsem něco zapomínala doma (letenku) a musela jsem se vracet. Jestli jsem to letadlo nakonec stihla už si nevzpomínám. Jo a letiště nevypadalo jako letiště, ale jako spíše starší budova někdy z 19. století xD

Ghost B.C.
3815 příspěvků 10.07.16 15:41

Jsem nedávno viděla Vzkaz v láhvi a asi den potom dokument o skříňce Dybbuk, takže teď se mi zdají míchanice dánské detektivky a paranormal activity a je to asi tak inteligentní, jakože dva policajti našli vzkaz ve skříňce Dybbuk nebo skříňku v láhvi a tak podobně. Mrazivá severská atmosféra included.

Lola
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.07.16 19:30

@Morrighan Nestíhací sny mívám pravidelně, a to většinou v souvislosti s letištěm. A to přesto (nebo právě proto), že mám vždycky sbaleno čtrnáct dní předem a poslední dva dny prakticky strávím vsedě na kufru se seznamem v ruce, co už je hotovo a co je potřeba ještě udělat (jako třeba zamknout dveře při odchodu a tak).

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Další »
Váš příspěvek

Před šesti lety se zřítila textilka Rana Plaza

Módní svět si připomíná šest let od zřícení textilní továrny Rana... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
Módní nákupčí: Povolání snů, nebo hrůzy?

Autor: Kamila

Svět skloňuje velká jména návrhářů, přitom o našem šatníku... Celý článek