Co se zrzavými vlasy?

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 Další »
razorblade
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.7.12 15:16

@Letefa myslim, ze jako charles bude vypadat uz tak za 5 let:D:D:DD

Letefa
716 příspěvků 12.7.12 15:16

@razorblade to je fakt! :D

Choucas
150 příspěvků 16.7.12 02:06

Tak já jsem také do zrz (asi ne čistá, bez pih) ale za mě nebarvit!!! Znám dvě další čisté zrzky a jedna má pleť do růžova (rovnovlasá) a druhá do bíla (kudrnatá). Jinou barvu bych ani nechtěla, ač ta má začíná myšovatět :/. http://imb.lide.cz/…f8b90000.jpg (teď zas o něco delší). S tou černou asi záleží jaký je to odstínu pleti, protože každá zrz má jiný odstín (viz mé známé)a tudíž i na každé zrz by černá seděla různě, dle mého.

seznam.mih
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.7.12 10:18

@Choucas TY vlasy!!! Chjo já chci taky takhle dlouhé a pěkně zrzavé vlásky!!! Proč mi musela příroda dát maximální délku lehce pod ramena, když jsem vždycky toužila po dlouhatánských vlasech, abych si mohla dělat drdoly?! :(:(

emuna
108 příspěvků 24.7.12 23:33

Já jsem přírodně přesně ta hranice mezi světlejší hnědou a zrzavou, světlá pleť v létě pihy. dřív jsem dobarvovala barvou, teď už jenom hennou, je to mnohem přirozenější. zrzky jsou fajn, taky jsem pro nebarvit:-)

chekotay
411 příspěvků 25.7.12 10:06

Zrazvé dívky jsou nádherná stvoření. Ačkoliv osobně preferuji přírodní brunetku, tak za zrzavou slečnou či paní se otočím snad vždycky. Ničit zrzavé vlasy je hřích! :-)
U mužů to je horší, ti vypadají zrzaví divně, ačkoliv jsem svého času byl mile překvapen, když jsem zjistil, že mi rostou zrzavé vousy a že to vypadá pěkně. Ale kdybych byl žena, chtěl bych být zrzka! :-)

scarlete
404 příspěvků 25.7.12 15:55

Podívejte se třeba na christinu hendricks, jaká je zrzavá kočka :-) teda jí bůh nadělil dost i v jiných partiích, což jí asi pomáhá.. ale ta porcelánová pleť s pihami a zrzavé vlasy prostě má něco do sebe

GirlfromWonderland
22 příspěvků 8.10.12 18:50

Náhodou, víš co já bych dala za zrzavé vlasy? Sice nemám pihy, ale zato mám spoustu znamínek a k tomu hnědé vlasy… Já bych si zrzavou nechala, podle mě je nádherná :P

Punkgirl
58 příspěvků 8.10.12 18:56

No, nakonec sem se odhodlala a vlasy mám černé…naštěstí to dopadlo dobře a výsledek je výborný :)

Myla
6 příspěvků 8.10.12 19:06

Také se přidávám k názoru - NEBARVIT!!! Měla jsem na gymplu spolužačku, která celé 4 roky měla nádherné, husté, lehce vlnité vlasy. Krásné, ale zřejmě tím dost trpěla, že byla „jiná“…Po pár letech se objevila na třídním srazu s černými vlasy - čirá hrůzá, lekla jsem se jí… nyní má opět rezavé vlasy, alem přijde mi, že už jsou řídké, nijak zvlášť hezké… prosím, nebarvěte, možná trochu přelivem oživte barvu :-)

Punkgirl
58 příspěvků 8.10.12 19:08

@Myla pozdě, už jsou týden obarvené…

kacenka.smile
428 příspěvků 8.10.12 19:36

Docela by mě zajímaly fotky před a po. Nějak si zrzku neumím představit v černých vlasech :) Ale samozřejmě z Vás ty fotky nijak netahám, jen pokud byste je sama chtěla zveřejnit.

Punkgirl
58 příspěvků 8.10.12 19:41

@kacenka.smile …ok, fotky budou…a omlouvám se za špatnou kvalitu, fotky jsou z mobilu.

Punkgirl
58 příspěvků 8.10.12 19:42

A tadyk je fotka z obarvenými vlasy:

Punkgirl
58 příspěvků 8.10.12 19:43

Punkgirl
58 příspěvků 8.10.12 19:44

Ani mi nedošlo že mám na těch fotkách stejné triko :D

Adivey
182 příspěvků 8.10.12 21:57

Obarveno, diskuse je už tedy asi bezpředmětná, ale přesto si dovolím pár postřehů a také se hrdě přihlásím do party přírodních zrzek na MP. Ženy obvykle chtějí opak toho, co mají. Nemáte taky takovou zkušenost? Tmavovláska chce být blond, kudrnatá chce mít rovné vlasy… Takže to chápu, i když mě tohle nikdy moc netrápilo. Jsem taky pihatá zrzka - v zimě víc do hněda, v létě bronz až zlato. Je nás přírodních málo, takže nám to může dávat pocit jedinečnosti, proto bych se přikláněla (jako mnohé diskutující výše) k zachování přírodní barvy - třeba pro nějakou další zrzku, která barvení zvažuje. Navíc mám zkušenost, že mezi muži je rozšířeno o zrzkách spousta mýtů, které je přitahují (jako že jsou nejvášnivější atd.) :-P
Tak když už jsme to tu tak zdrbly, přeji vám aspoň, ať se vám nová barva dobře nosí a cítíte se s ní sebejistě. :)

Lienka77
208 příspěvků 8.10.12 23:09
@Punkgirl píše:
Už od dětství mám zrzavé vlasy. Přemýšlela jsem, jestli si barvu nechat nebo obarvit. Ale bojím se, že po obarvení ztratím kvalitu vlasů, protože jsem si vlasy nikdy nabarvila a vážně bych nerada ztratila moji vynikající kvalitu… A také bych potřebovala poradit s barvou, moc by se mi líbila černá barva, ale nevím, jak by to vypadalo na mé téměř bílé pokožce… :)

Tak téhle barvy se drž, protože rezavou od přírody má strašně málo lidí :) Já se nazrzavo henním, neboť mi nebylo přáno.
Načerno bych se nebarvila – zrzky nejsou na tmavou barevný typ a s černými vlasy se vizuálně ztratíš a budeš vypadat nemocná. Navíc, až tě černá omrzí, tak aby ses třeba k té rezavé vrátila, tak bys musela černou nechat akorát tak odrůst – odbarvováním se vlasy ničí a jinak bys ji z nich nedostala.

Sépia
426 příspěvků 8.10.12 23:52

Každá chce niečo iné než jej príroda nadelila - väčšine vsak pristane len jemná korekcia prírodných daností, prílišná zmena obvykle človeku nesvedčí. Výnimkou sú ženy chameleóni, ktoré môžu mať azda všetky farby vlasov. Zrzky k nim ale určite nepatria, farba by mala byž určite teplá a nie príliš tmavá, maximálne gaštanová. Škoda tých pekných vlasov ..na fotke to vyzerá dosť tmavo,

Jirkátor
1569 příspěvků 10.10.12 07:34

Té černé barvy je škoda - jedna z nejkrásnějších dívek mého života byla zrzka.
Ale jsou to vaše vlasy a vy s nimi musíte žít a pokud se Vám Vaše přírodní barva nelíbí tak je to pouze Vaše volba.

aailyyn
809 příspěvků 5.1.13 22:03

Nebarvit, stejně vám to slušet nebude. Chemická černá nesluší skoro nikomu, pokud si teda nezakládáte na vizáži nemrtvého z béčkového hororu. Leda Sněhurkám, z těch udělá temnou krásku, ale to je typ z úplně opačného spektra. Zrzkám sluší úplně jiné barvy. Většinou totiž bývají celkově jiné typy s takovou nazlátlou pokožkou a tu neschováte, v kombinaci s černou barvou vlasů by to vypadalo šíleně. Jedině snad, pokud tak strašně moc toužíte po barevné změně vlasů, zkuste zářivě červenou, něco jako měla Franka Potente ve filmu Lola běží o život. Tím spíš, máte-li přirozeně rezavé řasy a obočí, jste určitě typově zrzečka jak vyšitá a černá barva vám neprospěje.

(No, než jsem dočetla komentáře, tak jsem už měla napsaný svůj příspěvek nechám ho. Ale stojím si za tím, že nebarvit. Chtělo by to detailnější foto, ale připadáte mi v té tmavé taková unavená.)

alvapboudica
62 příspěvků 5.1.13 22:58

Jsem rovněž přírodní zrzka (jak se má dívce se zrzavými vlasy říkat už dávno neřeším) a dnes už spokojená. Ale když už jsem té spokojenosti dosáhla, tak se barva krásné tmavé rezavé mění na světlou a ještě světlejší, kupodivu zatím ne příliš šedivou.
Takže jsem situaci konzultovala se svojí kadeřnicí a ta našla řešení: podbarvila mi spodní část vlasů barvou HNĚDOU s názvem „černá káva“. Tím mi navrátila tmavý odstín mladších let a přitom není vidět odrosty a lidé jsou často vůbec překvapeni, že mám barvu. Dosáhla opravdu přirozeného tónu.
Takže pokud už černou - tak kávu! Možná by to byla alternativa, pokud chce zrzka tmavé vlasy. Než ovšem přijde na to, jak ze svých vlasů udělat přednost. Pokud jde o barvu pleti asi je třeba to brát s humorem, používat vysoký UV a pro jistotu ještě v létě na pláži dlouhý rukáv!
Mimochodem - nevíte někdo, proč zmizely z módy slunečníky? Čím jsem starší, tím víc mi sluníčko vadí. A takový slunečník… Konec konců žena s přírodními rezavými vlasy je zvyklá, že když někam vejde, tak upoutá pozornost. Pravda uznávám, projde si obdobím, než si zvykne. Jak by se daly do módy ty slunečníky propašovat? Když ho začnu v létě nosit, přidáte se?

Ejmyk
70 příspěvků 6.1.13 01:55

@scarlete Christina Hendricks je ale obarvená, není to přírodní zrzka

DRW
2040 příspěvků 6.1.13 11:10
@Punkgirl píše:

Tak jste si to zkusila a ted to hlavni zacne: martyrium nechat to odrust, skoda na te prvni fotce svitite, na te druhe no…
Jak bylo psano vyse, prirodni zrzka je prirodni zrzka. I Ana Geislerova zkousela byt blond a tmava (jedno z toho bylo kvuli roli], ale jak sama priznala v jednom rozhovoru rada se vratila ke sve prirozene barve vlasu. Na druhou stranu k mladi patri experimenty. Tak ted bude cas na to jake Vam jako zrzce slusi liceni, aby zduraznilo Vase pekne rysy a plet a vhodne obleceni. Ale ted uzijte si tmavych vlasu.

DRW
2040 příspěvků 6.1.13 11:15
@alvapboudica píše:
Mimochodem - nevíte někdo, proč zmizely z módy slunečníky? Čím jsem starší, tím víc mi sluníčko vadí. A takový slunečník… Konec konců žena s přírodními rezavými vlasy je zvyklá, že když někam vejde, tak upoutá pozornost. Pravda uznávám, projde si obdobím, než si zvykne. Jak by se daly do módy ty slunečníky propašovat? Když ho začnu v létě nosit, přidáte se?

Ano pridam se rada, sice nejsem zrzka, ale takovy ten typicky nordicky typ velmi svetla az nezdrave bila plet s lehce namodralym nadechem a svetlesedymi ocima, neopalitelna a slunicko mi vadi od detstvi a cim jsem starsi, tak je to horsi.

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek