Co se zrzavými vlasy?

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3
GalianosjednimL
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 6.1.13 11:25

@Punkgirl Považuji za „zločin“ ničit takovou přednost. I když chápu potřebu žen na změnu.

Dorenika
464 příspěvků 6.1.13 11:28

Budte rada ze take mate ja by som brala hned skoda zesami nehodia

Pinx
220 příspěvků 6.1.13 11:29

Trochu s křížkem po funuse :D - ale do té tmavé bych ze fakt nešla. Ona černá je obecně hodně tvrdá barva a málokomu sluší - už se to tu někde probíralo - a hooodně špatně jde dolů, kamarádka by mohla vyprávět :D tak snad jste si svoji volbou spokojená… Jinak třeba pro příště bych doporučila při touze po změně jít spíš do světlých barev - prosvětlit do blond, jak nemám ráda melíry, tak na té zrzavé to vypadá celkem dobře…

aailyyn
809 příspěvků 6.1.13 12:23

@Ejmyk

Jo, nezdá se to, vypadá hodně přirozeně. Tak v barvě vlasů je důležitý podtón. Ač možná není typická zrzka s pihami, zrzavým obočím i řasami, tak pokud v těch vlasech jen teplý tón, tak tu barvu může mít. Pokud má od přírody světlou pleť, unese díky tomu kontrastně i výraznou barvu vlasů. Na opačným spektru stojí Sněhurky. Ty taky často nemívají černé vlasy, ale zato typicky hodně světlou pleť, vlasy dostudena a po obarvení na černo díky kontrastu světlá pokožka vynikne. (Signifikantní mi u těhle nejvýraznějších typů právě připadá hodně bledá pleť. Bez ohledu na vlasy, dají se obarvit a pak si můžou dovolit i chemickou čerň a chemickou červenou. Ano, na tlumených typech jaro, léto, jichž je tu většina, je to univerzální peklo po právu tady v Adiných článcích tepané.) Výrazná barva vlasů tomuhle typu neubližuje bez ohledu na to, jak vypadal původně. Akorát, že tyhle dva typy prostě nepřekřížíte, protože původní podtón vlasů a nezměnitelný odstín pokožky se ošulit nedají. To tu tazatelka předvetla, pokusila se o to a jak to dopadlo, to vidíme. Já jsem v pubertě toužila po zářivě červených vlasech barvy zralých rajčat, zkoušela jsem to a dodnes se těm fotkám směju. :-) Slečně by naopak velmi slušela, pokud toužila po výrazné barvě vlasů. No a pokud touží člověk prostě po změně, tak naprosto bezbolestné jsou clip-in prameny. V libovolně ujeté barvě jako růžová nebo zelená, fantazii se meze nekladou.

Ejmyk
70 příspěvků 6.1.13 12:32

@aailyyn
Já také nikde netvrdím, že jí ta barva nesedí, jen jsem chtěla uvést na pravou míru, že to prostě není přírodní zrzka. Často se totiž setkávám s názory, že obarvené zrzky jsou trapné (i když nechápu, co je na tom „trapnějšího“ oproti o(d)barveným blondýnam nebo černovláskám) a pak se zjistím, které zrzky ti lidé opěvují a světe div se, minimálně 90% z nich je obarvených… :)

misial
1396 příspěvků 6.1.13 13:39

@alvapboudica @DRW Já jdu do toho taky! Příroda mi zrzavé vlasy bohužel nenadělila, jsem původně tmavovláska s šedomodrýma očima, bledou pletí a pihama, teď už přes půl roku na zrz barvená;
sluníčko taky nemám ráda, abych se aspoň trochu spálila, musím se nejdříve cíleně dvakrát spálit (třeba spánkem na slunku v poledne…) a pak teprve to začne nějak chytat, a výsledek je takový, že si toho stejně nikdo kromě mě nevšimne… - vyzkoušeno asi tak ve třinácti, pak jsem se na to vybodla a teď v devatenácti jsem už nějakou dobu bledulkou ráda, klidně bych byla i víc a sluníčku se vyhýbám. Na léto mám v plánu si pořídit vějíř, tak to vezmu jako takový předstupeň a pak se pustím klidně i do toho slunečníku :) Nějaký tip, kde sehnat?

aailyyn
809 příspěvků 6.1.13 13:46

@Ejmyk

Většinou jsou, protože málokdo je ten bledý typ, aby unesl ten kontrast a navíc konkrétně u nás většina dam nemůže mít teplé barvy, takže to jak pěst na oko vypadá na druhou. :-) Přírodní zrzky se mi líbí a připadají mi moc zajímavé, s chemií se to musí umět. :-)

alvapboudica
62 příspěvků 6.1.13 15:39

@misial
No, zatím sluníčko řeším letním kloboučkem. Ale fakt je, že když je velké horko a jdete po rozpáleném městě, tak se člověk přece jen trochu zapotí.
Slunečník by asi někde koupit šel, otázka je spíš ta odvaha. Kdyby to nějaký módní návrhář pustil na molo. Proužkovaný slunečník, puntíkový, květinkový… Nebo jednobarevný, pěkně lemovaný…
Možná by zatím stačil deštník, mám takový jarní typ s kytičkama. Ale určitě by se dal koupit nějaký deštník hodně zajímavý, barevný.
Nenapsala by Ada článek: „Slunečníky minulost a současnost“ s nápady.
Já mám léto velmi ráda, ale sluníčko mi nesvědčí.

Punkgirl
58 příspěvků 29.12.13 17:50

Po delší době jsem zase na MP a vzpomněla jsem si na tohle téma :D… Vlasy mám teď hnědé se zrzavým nádechem, ale světlají mi :)… Ta černá barva se mi asi po 2-3 měsících vymyla do tmavě hnědé, vlasy zůstaly zdravé a nepoškozené :D… Popravdě, teď jsem ráda za mou barvu vlasů, miluju ji :D

Evženie
201 příspěvků 19.1.14 23:10

No sláva, takže experiment dopadl dobře a přinesl pozitivní výsledky i v sekundárních oblastech. :-)

kobylkalucni
433 příspěvků 11.3.16 13:32

V životě jsem viděla jednu jedinou osobu, které černá doopravdy slušela - byla to Španělka a myslím, že černá byla její přírodní barva. I již zmíněné Sněhurky by v černé vypadaly blbě - já Sněhurka jsem a černá by na mě vypadala opravdu tvrdě.

Mimochodem - zjistila jsem, že chlapi kolem mě mají vesměs rády „divnost a jinakost“ - takové ty klasické bárbíny ( blond nebo černé prodloužené vlasy, silikony a velikost 34 ), kterým se většina dívek chce přiblížit, je vůbec nepřitahují. Naopak pihy, již zmíněná zrz barva, nižší výška, či zajímavý obličej, to všechno je pro ně super.

Jirkátor
1569 příspěvků 11.3.16 13:46

S prvním odstavcem bych tak úplně nesouhlasil, ale co se týká toho druhého, tak já osobně souhlasím naprosto se vším.

Zrzunda
128 příspěvků 8.2.17 14:17

Ahoj, nechci zakládat nové zrz vlákno, tak snad bude možno pokračovat tady :)
chtěla jsem se zeptat, zda někdo neví o zdroji zrzavých příčesků, umělých culíku apod.? zatím jsem vždy jen narazila na maximálně kaštan, ale pravá echt liščí zrz se asi nedělá… :(
díky za případné tipy a třeba se nás tu zrzek sejde víc i na tipy k oblečení nebo makeupu :)

Stránka:  « Předchozí 1 2 3
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek