Co si chystáte koupit na podzimní/zimní období

Fotoalbum tématu (28) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 Další »
stricc
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.8.13 06:51

@andreama copak žehlit, ale jak není vedro, tak mi tu prádlo schne tři dny. A jak bych to řekla, já si prostě nechci kupovat nové oblečení, mně by stačilo vyprat občas to staré ;)

cibetka 1
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.8.13 08:34

@stricc
Také nechápu, jak mohou lidé žít bez sušky. Tak ať už jí brzo koupíte, jakmile si člověk zvykne, nejde jinak.

Kaama
116 příspěvků 21.8.13 22:12

Já se chystám na trenčkot, zimní kabát a pašmínu, při prvních mrazech se určitě někam poženu pro svetr a dál podle financí, protože jak na ten svůj seznam koukám, lehký to nebude :)

yanulla
767 příspěvků 22.8.13 09:35
Ano/ne?

No, já už začínám vybírat kabát, protože ten předešlý už opravdu doslouži. Chci investovat a chci aby vydržel tak 4 roky. Tento je Pietro Filipi. Líbí se mi moc barva i střih, akorát si nejsem jistá tím, že je na povrchu takový „chlupatý“. Složení je: 56% WO,24% PA,10% WM,10% WP. Co myslíte? Prosím o radu.

Dadoo
5536 příspěvků 22.8.13 09:44

@yanulla
Je moc hezký… ale…nebyl by taky v hladkém provedení…? :-/

Zebra33
2038 příspěvků 22.8.13 10:19

@yanulla - strih a barva se mi libi moc, ale nelibi se mi, jak je chlupatej. A tem zkratkam sice nerozumim vsem, ale jestli to chapu spravne, ze je v materialu jenom 56% vlny, tak bych se bala, ze mi bude zima. Ten strih je dost na telo, takze se pod nej nemuzete moc navliknout, aniz byste vypadala jako bomba. Takze bych zvazila, jam moc jste zimomriva. Fuj, zima, jen si na ni vzpomenu dela se mi zle :)

hanyketty
32 příspěvků 22.8.13 14:21

Taky se mi líbí barva ale ne ty chlupy. Skoro to vypadá jako můj župánek…Jinak WM je mohér, PA polyamid a WP je perlan…taková viskóza, která se mimo jiné používá do rakví:-))

Lištička666
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.8.13 19:32

Tak hlavně zimní pneu. Na auto nikoliv na sebe. :-) :-)

yanulla
767 příspěvků 23.8.13 07:07

Já tušila, že ty chlupy jsou divný…tak díky:-D

Alizza
33 příspěvků 23.8.13 07:42

Doufám, že už si nekoupím nic, protože už jsem rozfrcala všechny budoucí výplaty až tak do dubna 2014…
Ale na podzim se těším, až vytáhnu svůj červený kabátek, boty na podpatcích, namaluju si pusu na červeno, na hlavu narazím baret, na krk dlouhý šátek a vyrazím mezi lidi :D

Jiná Realita
13791 příspěvků 23.8.13 18:18

Já si teda asi koupím toto :D fakt mě to dostalo a kdybych mohla nosit čepice, jdu zcela bez ironie do toho (než budu fakt moc stará na podobné úlety).

andreama
228 příspěvků 23.8.13 19:27

Tři v jednom - čepice, šála a rukavice, a koukám že tlapky mají protiskluz, až se spustíte na všechny čtyři :)

Jiná Realita
13791 příspěvků 23.8.13 19:27

@andreama
no neberte to :-) ideální na zimu!

madline
56 příspěvků 24.8.13 21:30

Naštěstí jsem si loni koupila nový kabát, dvoje kozačky a černou kabelu (černé tašky nosím většinou jen podzim/zima), takže mám klid a budu jen dokupovat :) Aktuálně se chystám na výrazný řetěz na krk
http://lp.hm.com/hmprod?set=key[source],value[/model/2013/1AA%200193234%20001%2040%205057%202.jpg]&set=key[rotate],value[]&set=key[width],value[]&set=key[height],value[]&set=key[x],value[]&set=key[y],value[]&set=key[type],value[STILL_LIFE_FRONT]&hmver=2&call=url[file:/product/large]

a protože už je mi zima v práci, chce to nějaký svetřík, ideálně chci sytě modrý
http://st.mngbcn.com/…60045_02.jpg?…

suntala
202 příspěvků 24.8.13 21:33

Dětem látku na dvouřadé vlněné kabátky z aktuální Burdy (švadlena domluvená), sobě dlouhatánský dvouřadý péřový kabát ve velbloudí barvě (objednáno, teď jsem sama zvědavá, jestli přijde kabát mně, nebo manželovi).

suntala
202 příspěvků 24.8.13 21:34
@Lištička666 píše:
Tak hlavně zimní pneu. Na auto nikoliv na sebe. :-) :-)

Kdyby šlo o ty na sebe (nebo spíš na sobě), tak ty bych vám mohla nějaké nasdílet:-)

Sekáček
73 příspěvků 24.8.13 21:42

Boty v tomto stylu. Nevíte, kde bych je mohla sehnat? Nejlépe kožené a vhodné pro peněženku studentky :)

Příspěvek upraven 24.08.13 v 22:34

kayav
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.8.13 22:20

Ja bych hrozne chtela nejaky pekny bezovy trenckot. Shanim ho uz delsi dobu a vim, ze v obchodech docela i byvaji, ale nechci za nej dat 2000, ani 1000. Nejradsi bych ho poridila nekde v sekaci, jenze jak na potvoru maji vzdycky bud moc velky, nebo blbou barvu, nebo je moc obnoseny. Pokud ho nesezenu behem podzimu, budu holt muset koupit v obchode no :-/ a mozna nejake podzimni botky, oxfordky nebo creepers nebo neco na ten zpusob. A taky se mi hrozne libi botky na tom silenym drevenym podpatku. Jo a chtela bych si usit ruzovy kabatek se sukynkou:-) tak snad sezenu latku.

Viktorie H.
664 příspěvků 25.8.13 14:00

@Sekáček Viděla jsem je tuším u Bati.
Já si musím pořídit nějaké nové černé kalhoty, ty staré jsou už seprané. Potom nějaké pěkné šaty a obyčejnou jednobarevnou sukni, dlouhý teplý cardigan a červený pletený svetr. Taky jsem se chtěla kouknout po nějakých botách na podzim, buď chelsea boots, ty jsem ale nikde moc neviděla, nebo oxfordky, uvidíme.

jajkaz
163 příspěvků 26.8.13 02:56

.

Příspěvek upraven 11.10.16 v 07:04

Morže
1094 příspěvků 26.8.13 09:03

Já budu na zimu shánět boty- Moje super pohodlné plastové zimní boty na širokém podpatku, které skvěle hřáli, už jsou poněkud ošoupaný a kovové součástky jsou taky pochroumaný, ale pokud furt nic dobrýho nenajdu, budu pořád chodit v nich. Shánim jedny jim podobným, tedy kotníčkový s širokým podpatkem né moc vysoký a buď černé, nebo hnědé boty. Potom mým dlouholetým snem je mít kozačky, ale s obvodem lýtek 40 a velikostí nohou 38 a vysokým nártem jsem ještě to štěstí neměla. Sehnala jsem jen boty placaté s pružným lemem, ale ty nevypadali moc dobře a brzo se mi rozpadly… a já nechci dávat za kozačky ani 3000, protože na to nemám.
Z hadrů asi nic konkrétního. Potřebuju hlavně boty.

cibetka 1
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.8.13 09:06

Já se pokusím sehnat klasický trench coat, kvalitní a po kolena, všude teď prodávají jen krátké, těch mám plnou skříň. Jestli budu úspěšná, ostatní vyházím a konečně budu mít skutečně ten pravý. Obávám se, že to bude oříšek. Ani burberry teď nemá to, co přesně chci.

Brunhilde
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.8.13 10:21

Já bych chtěla tohle:

Brunhilde
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.8.13 10:32

No ale koupím si takové velké…kulaté, prostě kulový :-) Protože se mi to nikam nevejde.
Teď jsem koupila vysavač a musela jsem kvůli tomu přerovnat celý byt :-)

DanielaS
5255 příspěvků 26.8.13 10:45

http://www.burdastyle.de/…7b770e35.jpg http://www.burdastyle.de/…b90b9dcf.png

Valchovany loden mam uz doma, jen to musim do zimy stihnout usit.

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek