Co si chystáte koupit na podzimní/zimní období

Fotoalbum tématu (28) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 Další »
megusa
431 příspěvků 26.8.13 12:13

@DanielaS z konfekce mi nic nesedí, tak se zrovna na netu probírám látkama.. z které burdy je tento střih?

DanielaS
5255 příspěvků 26.8.13 13:22
@megusa píše:
@DanielaS z konfekce mi nic nesedí, tak se zrovna na netu probírám látkama.. z které burdy je tento střih?

12/2012
Ja to teda na rozdil od originalu podsiju, puvodne je to jen jedna vrstva. Krome seriozniho cerneho kabatu mam jen kozich a lyzarskou bundu a chci neco na pul cesty, kdyz jdu v zime na trenink nebo nakoupit.

http://www.burdastyle.de/…fcaa3ad5.jpg

megusa
431 příspěvků 26.8.13 13:36

@DanielaS já bych asi i dodělala podsadu pod zip, aby neprofukoval..
no mám doma sice kabáty dva.. ale já tak nerada chodím v jednom celou zimu.. :) a potřebuji ukojit svou šicí vášeň.. :)

DanielaS
5255 příspěvků 26.8.13 14:05

No, a navic zrovna loden je k dostani ve vsech moznych barvach.

madline
56 příspěvků 26.8.13 20:30

@kayav velmi podobný trenčkot jsem viděla v Mangu, ale stojí 1900 :/
http://st.mngbcn.com/…88_92_D1.jpg

moet.de.foret
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.8.13 21:36

Já rozhodně pořídím parku
http://www.denimplus.com/…5V%20140.jpg

InTheMiddle
171 příspěvků 26.8.13 22:14

Nějaký pěkný solitér od Ivko.

carries
1319 příspěvků 27.8.13 17:23

@cibetka 1 Ja som si minulý rok kúpila trench coat s dĺžkou po kolená v Banana Republic. Myslím, že tento klasický majú aj v jesennej kolekcii.

cibetka 1
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.8.13 17:58

@carries
Děkuji, podívám se.

alvapboudica
62 příspěvků 8.9.13 21:23

Pořídím si kvalitní polobotky. Co se dají nosit do začátku zimy.
Ale minulý týden jsem prošla obchody s oblečením. A zdá se mi to, nebo je tam opravdu temno? Velmi tmavé barvy. Pak sem tam nějaký odstín bílé nebo krémové. A pokud byla žlutá, červená, modrá - tak velmi spoře zastoupená. Prostě tmavo.

kikulienka19
182 příspěvků 8.9.13 21:46

Dnes som bola pozrieť v Reserved a som unesená, vykúpila by som najradšej celý obchod. Konečne sa vracia skvelá móda, plná kvalitných materiálov, jednoduchých strihov a hlavne plná nápadu. Krásne šaty, bundičky, nohavice, skrátka na jednotku :D

Betty J.
2031 příspěvků 9.9.13 07:54

@kikulienka19: že by od středy stihli totálně změnit veškerý sortiment? Pokud si pamatuji, ještě 4. září to byla prvotřídní blešárna plná ošklivým způsobem recyklovaných petek.

kikulienka19
182 příspěvků 9.9.13 12:05
@Betty J. píše:
@kikulienka19: že by od středy stihli totálně změnit veškerý sortiment? Pokud si pamatuji, ještě 4. září to byla prvotřídní blešárna plná ošklivým způsobem recyklovaných petek.

Mne sa ten sortiment páčil, každý máme iný štýl samozrejme.

Karoleenah
2322 příspěvků 9.9.13 13:12

@kikulienka19 Já vám rozumím, našla jsem v jejich nové kolekci úplně úžasnou kabelku, kterou jsem neúspěšně sháněla několik let, tak jen doufám, že mi tam vydrží do Dní Marianne. Už týden v kuse na ni myslím! :) A navíc jsem zrovna v procesu vyhledávání černého křiváku a právě jeden z Reservedu je v mé soukromé TOP3… Ale docela mě to překvapilo, protože jsem si tam už hodně dlouho nic nevybrala.

kikulienka19
182 příspěvků 9.9.13 17:25

@Karoleenah Ďakujem za podporu :) Mňa tam dostali najmä šaty z retro babičkovskej látky s jemným potiskom kvetov, na nete som presne tie isté nenašla (niečo podobné ako som pridala). Tiež sa mi tam páčili tie kriváky, ja mám na ne úlet. Je to môj štýl, každý máme nejaký. Každopádne oproti minulému roku je to obrat o 180°, čo som rada.

Jiná Realita
13791 příspěvků 9.9.13 18:12

Kdybych měla krémový nebo šedý kabát (marně se snažím nějaký pěkný splašit), tak jdu do tohoto. možná bych to brala i místo plyšáka nebo domácího mazlíčka, vypadá to fakt heboučce :D

Pavlena
841 příspěvků 9.9.13 20:07

@Jiná Realita To je úžasnýýý! Odkud to je? Na plyše jsem ujetá.

yanulla
767 příspěvků 9.9.13 20:21

Další pokus…Co tento? Píšou 100% vlna, cena 3600Kč…je to možné?

Jiná Realita
13791 příspěvků 9.9.13 20:28

@Pavlena
zase asos, já jsem zase ujetá na jejich doplňky, pravidelně se chodím kochat :-)

http://www.asos.com/…product.aspx?…

andreama
228 příspěvků 9.9.13 20:46

Potřebuji hnědé podzimní boty a kabelku, poraďte mi. Dám nejvíc čtyři tisíce, ale za oboje.

Vipera
225 příspěvků 9.9.13 21:29

@yanulla Ten je krásnej, odkud je?

elleela
526 příspěvků 9.9.13 23:05

@yanulla Krásnej. Jen když je to vlna a zmokne, nesmrdí potom?

Jiná Realita
13791 příspěvků 9.9.13 23:08

@yanulla
nevím, jak cena, ale jestli jsou ty tmavé části kožené, posílám varování - v čistírnách to nejsou schopni vyčistit, aniž by je zničili. čištěním vlny vysuší kůži, takže popraská. možná jsou někde lepší, u nás tady v okolí mi jeden kabát zničili a další čistírny podobný odmítly z výše uvedených důvodů.

Ness
84 příspěvků 9.9.13 23:32

Já bych chtěla rukavice - stačí koženkové, v nouzi i pletené, ale po loket - neviděl je někde někdo při brouzdání po obchodě? barvy výhodou, ale brala bych i černé (chtěla jsem je už loni, ale nikde nic, v zoufaství jsem už myslela, že si budu muset nějaké uštrikovat, tedy poté, co se zmíněnou činnost naučím).

Příspěvek upraven 10.09.13 v 00:10

MPSkrolew
1850 příspěvků 9.9.13 23:43

@andreama Nevím, kolik vám je, či na kolik se cítíte, ale myslím, že do dvou tisíc za boty byste se vešla u zn. Vagabond. S tím, že některý jsou aspoň trochu zajímavý.

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek