Co si myslíte o H&M

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 Další »
Světýlko.t
80 příspěvků 26.5.12 13:19

Když u nás H&M začínalo (tuším, že to bylo tak před 8 lety, kdyžtak mě opravte), tak se mi tam věci opravdu líbily. Řekla bych, že za posledních 5 let se to ale strašně změnilo (nebo se možná změnil můj vkus). Občas si tam koupím nějaké to obyčejné jednobarevné triko a tílko. Sem tam nějakou bižuterii, ale tím to asi končí. Kdysi jsem si tam koupila jednu opravdu krásnou modrou podprsenku, myslím, že mi seděla i docela dobře akorát jsem doufala, že mi vydrží delší dobu.

A přijde mi, že v dětském oddělení mají mnohem hezčí věci než v oddělení pro dospělé..:)

dominic
85 příspěvků 26.5.12 13:35

Slusne chinos, ponozky a denimove kosile. Vesmes mi spis u jejich veci nevyhovuje strih, ale s materialem a kvalitou provedeni jsem docela spokojeny (za tu cenu…). Akorat mi vadi, ze se snazi delat boty, na lacinou nekvalitni obuv reaguju jak byk na cerveny hadr.

Prijde mi, ze se dost lisi obchod od obchodu i v nabizenem sortimentu, a rozhodne v atmosfere a pristupu. Sam dokazu nakupovat snad jenom ve dvou H&M obchodech - V Zurichu na nabrezi a v Liberci ve Foru, vsude jinde se na me vali hory free-cool-in obleceni a podobne free-cool-in obsluha (a v nekterych se ozyvaji pazvuky z reprobeden)…

Niqvist
37 příspěvků 26.5.12 16:48

Naposled jsem nakupovala v H&M v Amsterdamu a super. Co jsem procházela české obchody, tak nejlíp je na tom, co se sortimentu týče a dle mého názoru, H&M na Václaváku.

Lola
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.5.12 17:36
@sarinka.v píše:
já osobně mám aplikaci (mezinárodní HM), kde se nové kolekce najdou, a zatím se mi nestalo, že bych ji v ČR ve stejné době nenašla..takže kolekce sem dochází úplně stejná!

Loni na podzim vyšel v příloze Lidových novin Esprit PR článek HM s novou dětskou kolekcí na zimu, včetně cen (v Kč) a sdělení, že kolekce bude v prodeji od 6.10. Mladší syn si z toho vybral šálu a kalhoty, starší syn svetr. 15.10. jsem vyrazila do HM v Brně, ovšem inzerovaný sortiment jsem nenalezla. Prodavačky o ničem nevěděly, vyloučily, že by to už bylo vyprodáno a hleděly na mě, jako kdybych byla pod vlivem. Naštěstí jsem měla s sebou důkaz v podobě vytržené stránky s oním inzerátem, takže jsem z toho nevyšla úplně jednoznačně jako debil, a odnesla jsem si doporučení, že to mám zkusit v HM v Olympii.
Poprosila jsem o pomoc švagrovou, protože ta jezdí do Olympie častěji, a ta o 14 dní později dopadla stejně neúspěšně jako já s tím rozdílem, že prodavačky vyslovily podezření, že „to asi šlo jen pár kousků do Prahy“.
Tímto bych chtěla prohlásit, že chápu pojem „limitovaná edice“ apod., ale pokud to u inzerovaného zboží není uvedeno, dělá inzerent ze zákazníků idioty.
Tím pádem ani nevěřím tomu, že se v tuzemských HM vyskytuje stejné zboží jako jinde.

modra_kocka
903 příspěvků 26.5.12 17:50

Mám zkušenosti s HM v Praze, Drážďanech, Mnichově a Vídni, a rozdíly vidím. Vidím dokonce rozdíly mezi HM na Příkopě a na Václaváku.
Vzpomínám si, že loni v létě jsem v HM v Mnichově viděla už ve výprodeji za 7-14 EUR dlouhé jednoduché vzorované šaty, které jsem zahlídla „proběhnout“ i na několika blozích. V Praze jsem je neviděla ani jednou. Vlastně ano, začátkem podzimu se dvoje nebo troje z nich objevily na Příkopě, ale ty, které mě nejméně zaujaly, a za plnou palbu (asi 1000-1200 Kč).
Takže co mě osobně týče, tak mám takovou zkušenost, že oblečení v HM je různé v různých městech a dokonce v různých obchodech. Nemluvě o cenách ve slevách… Ve Vídni trička ve slevách za 1-2 EUR, stejná v Praze ve slevách za 100kč, případně za 150kč 2 kusy.

Jiná Realita
13791 příspěvků 26.5.12 19:48

@Lola
nevyskytuje, už jsem to psala výše. vím bezpečně, že spousta věcí, které jsou nabízeny třeba na ebay, se u nás nikdy neprodávala.

Kesse
16 příspěvků 26.5.12 22:29

Nakupovala jsem dřív.. Teď mi přijdou všechny věci tam předražené a jsou to vesměs strašné hadry..;)

Příspěvek upraven 24.06.12 v 12:47

Patane
43 příspěvků 27.5.12 17:00

to Ver: Taky mám pocit, že se to obchod od obchodu liší a mám úplně stejnou zkušenost s Václavákem. Naopak jsem měla vždy dobrý pocit z Háemka v Arkádách, i když jsem tam dlouho nebyla.
to Světýlko: souhlasím a mám pocit, že to není případ jen HM, ale i jiných řetězců, které jdou po čase s kvalitou dolů.
Já mám z HM dvě basic tílka a propínací svetr. Občas se tam zajdu podívat, ale to oblečení mě většinou neosloví. To ale rozhodně neberte jako kritiku toho oblečení. Spíš jsem se zamýšlela o té masovosti HM u některých blogerů. Protože blogera oblečeného od hlavy k patě třeba ve zn Zara neuvidíte, ale asi je to i ceně toho oblečení.

Viktorie H.
664 příspěvků 28.8.12 15:40

Potřebovala bych poradit, nevíte kde bych v Praze našla H&M, ve kterém mají největší výběr zboží? Např. na webu najdu pěkné věci, skočím do obchodu, že si je vyzkouším a prohlédnu a oni je nemají. Tak se ptám, jaké H&M je nejvíce vybavené? Díky

Světýlko.t
80 příspěvků 28.8.12 16:46

@Viktorie H. No, to je zapeklitá otázka. Na jednu stranu si člověk říká, že v centru by mohli mít monhem větší výběr, ale realita je taková, že jak tam chodí hodně lidí, tak jsou ty věci spíš probrané. Speciálně HnM na Václaváku a Na Příkopech mi přijde, že jsou strašně rozhrabaný a spousta věcí je tam i „zničených“. Možná bych zkusila Palladium, které je taky hodně blízko centru, ale přijde mi relativně velké a pak možná Chodov a Zličín.

lioncity
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.8.12 17:29

Ignoruju a o nic neprichazim.

fijalova
6 příspěvků 28.8.12 17:41

Háemko mi vždycky připadalo na jedné straně plné beztvarých nude polyesterových pytlů a druhé straně plné šíleností, které jsem nikdy na nikom neviděla, nic mezi tím. Ale souhlasím s ostatními, ostravské H&M v Nové Karolině a H&M v Avionu se od sebe liší jako nebe a dudy, takže když otevřeli to první zmiňované, trochu jsem si na H&M poupravila názor k lepšímu.

Mylady2
12413 příspěvků 28.8.12 17:43

Normální… moc tam nenakupuju…ale občas se něco najde. Je to pro mě takový sekáček…:-)

Příspěvek upraven 28.08.12 v 20:33

mitford sister
535 příspěvků 28.8.12 17:57

Kupuju jednobarevná bavlněná trika, tílka, věci na doma, Logg, věci na sport. Prohlížím - když už tam jsem - většinou všechno, a občas ke svému údivu objevím něco, co mi stojí za to si to koupit. Třeba jednoduchý kožený (ne z té pomleté a zase slepené kůže) pásek, který mi pak slouží mnoho let. Ale obecně dojem nic moc, věci do práce, společnosti apod. bych si tam už nekoupila.

eless
1079 příspěvků 28.8.12 18:41

Nic dolezite…

Příspěvek upraven 25.08.13 v 07:54

albireo
27 příspěvků 28.8.12 18:44

V HM kupujem oblecenie pre dceru, zakladne detske veci ako pancuchy, tricka a pod maju vacsinou v OK kvalite. Pre seba som si tam uz davno nic nekupila, bud mi nesedela velkost alebo kvalita materialu/usitia bola zla.

Denyna
4105 příspěvků 28.8.12 18:52

Pro sebe tam nenakupuju, oblečení většinou kvalitou zpracování, materiálem i střihem ubohý. Ale musím se čas od času spálit a něco si tam koupit, abych se v tomto názoru utvrdila (naposledy viskozová halenka, která po prvním praní předčila mé nejhorší představy).
Dětské věci mívají slušné, ale předražené, chodím jinam.

Robena
1257 příspěvků 28.8.12 19:07

Take nakupuji v HM „slusnacke“ kalhoty, nebot mi sedi jejich strih a jsou pro mne cenove dostupne. A mam takovou milou vzpominku na jedno odpoledne, kdy jsem s kamaradkou courala po Praze, mlcky jsme prosly Parizskou ulici a po vstupu do HM moje pritelkyne suse utrousila: Tady jsem clovekem.

Jetthro
1130 příspěvků 28.8.12 19:18

HM bylo celkem kvalitni kdyz mi bylo takovejch 12 co si pamatuju, to jsem odtud mela par fakt super teplejch svetru co par let vydrzely..ted mi to prijde jako stejnej shit jako New Yorker, kvalita materialu vetsinou vhodna tak na vytirani podlahy, takze tam jednoduse nelezu - vyjimka je kdyz jdu priteli vzit par tilek po stovce na „trhani“ ve zkusebne.

viera666
967 příspěvků 28.8.12 19:19

Obcas tam nieco zo zufalstva kupim, ale je to riadna nekvalita. Na druhej strane pre syna tam nakupujem velmi rada, krasne veci pre pubertakov v dobrej kvalite. To len pre dospelych maju taku druhu triedu.

razorblade
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.8.12 20:51

Ja bloggerka sice nejsem, ale mam odtamtud hodne veci… jsem s nimi spokojena, ale podotykam, ze neocekavam, ze to obleceni budu nosit X let a ani se nehne. kupuju si u nich predevsim basic trika a pak hodne moderni veci… a taky mam dost rada jejich bizu a doplnky

RenaLange
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.8.12 22:07
@sarinka.v píše:
No nevím, ale moje věci z HM jsou všechny bavlněné, žádný polyester.
A co se HM v zahraničí týče, moje loňská návštěva HM storu v Londýně mě hodně zklamala, zboží bylo naprosto stejné jako u nás a hlavně v přepočtu na české vycházelo dráž než u nás!!!Vzhledem k tomu, že tu zatím nikdy HM nepochválil tak určitě nesleduje jejich kolekce aspoň na interentu, já osobně mám aplikaci (mezinárodní HM), kde se nové kolekce najdou, a zatím se mi nestalo, že bych ji v ČR ve stejné době nenašla..takže kolekce sem dochází úplně stejná!

Přesně, taky nechápu ty vzlyky jak je HM v zahraničí jiné…V NY jsem si koupila úplně stejné věci jaké jsem potkala v Palladiu, teď co jsem každé 3 týdny ve Vídni vídám tam stejný základ jako v Karlových Varech nebo v Drážďanech.
Nekoupila bych si v HM kabelku nebo boty, zimní kabát asi taky ne, ale mám úplně úžasnou lehoučkou parku do terénu v které je teplo i v minus 20ti jen v košili vespod.
Kalhotky z HM taky nejsou nic moc, zato jejich laky na nehty můžou konkurovat Orly.
Jako všude, i zde platí že je třeba si vybrat. Mně HM nijak neuráží, mám ho ráda, i když to někteří neradi slyší, raději novou věc z HM než po někom jetou ze sekáče.

Roseline
2319 příspěvků 28.8.12 22:26

V H&M nedám dopustit na jednobarevná tílka. Jinak cena zboží je příliš vysoká na tak nízkou kvalitu. Hezké kousky od H&M mám ze zahraničí - mám pocit, že kvalita je tam lepší a ceny jsou v porovnání s těmi u nás o 1/3 až 1/2 nižší.

RenaLange
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.8.12 22:28

@Roseline Blbost.

RenaLange
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.8.12 22:35
@Lola píše:
Ideální destinace pro nákup oblečení pro mé dva syny 11 a 13 let. HM chápe, že ne každý puberťák touží vypadat jako drogový dealer, takže oceňuji nízký výskyt kapucových mikin počmáraných hovadinami a rozervaných džínsů ozdobených snůškou zbytečných krávovin.

Zato lze vybrat z širokého sortimentu „slušných“ džín (= umělecky nepotrhaných a neflekatých), v různých barvách (včetně bílé, černé a hnědé), trička bez stupidních obrázků a je zde neobvykle velký výběr košilí. Vše cenově úměrné tomu, že z toho chlapci během jednoho roku vyrostou.

Sama mám z HM jarní/letní červené džíny, na které nedám dopustit a nosím je už několik let. Optimistické barevné letní tričko se zkroutilo tak, že může sloužit jako model šroubovice DNA, ovšem jako součást oděvu se stalo nepoužitelným. Jinak jsem si tam nikdy nic nevybrala, i když to opakovaně zkouším.

Vlastně ano - ještě mám odtud chlupaté zimní klapky na uši, neocenitelné do zimního lesa při shazování postvánočních špeků.

Bože já Vás mám ráda, směju se ještě dlouho po tom co jsem četla Váš příspěvek…:-)). Blbé i pro mě a to jsem stará, blond a blbá.
Vy ty příšerné klapky na uši nosíte?:-))Wow:-)))

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek