Co si myslíte o kloboucích?

Fotoalbum tématu (19) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4
RenataRen
512 příspěvků 3.2.13 21:58

Tak já budu za opozici - ženy v kloboucích se mi většinou nelíbí a připadají mi paničkoidní…
Nepočítám v to historické klobouky, to je jiná - zejména klobouky z přelomu 19. a 20. století. K těm se ale taky nosily jiné šaty.

valery
1587 příspěvků 3.2.13 22:20

Jsem srab, co o klobouku jenom sní, ale nasadit ho na hlavu a vyrazit do ulic, k tomu zatím odvaha chybí, tak v tom aspǒn podporuju svého muže…

pinklady
27 příspěvků 3.2.13 22:35

Mám doma dva velké letní slamáky. A upřímně jsem na ně ještě v čr nenašla odvahu, tak snad už konečně letos :)

valery
1587 příspěvků 3.2.13 22:43

@pinklady
Tak to sem dejte foto- aspoň zezadu- třeba se přidám:-)

valery
1587 příspěvků 3.2.13 22:50

@Sibyla
Popisujete klobouček velmi sugestivně, skoro ho vidím, ale moje srdce bije pro klobouky co tu zobrazila „ani“ - to je to pravý ořechový…

Hed
48 příspěvků 30.3.13 18:12

Chtěla bych se vrátit do dob, kdy žena bez klobouku byla jako nahá.. Klobouky miluju, nosila jsem je jako malinká, jenže potom jsem z nich vyrostla a doma bylo odmítáno pořídit mi klobouk nový :( Tak jsem si nyní ze svých těžce našetřených (:D) peněz koupila alespoň pár baretů. Před pár dny jsem vytáhla maminku do Tonaku a kápl mi z toho parádní slamák! :) Takže se léta nemůžu dočkat!
Jedinou mou nevýhodou je malá hlava, takže slamáky, které se prodávají většinou pouze v jedné velikosti jsou mi velké..
Nicméně - ráda bych v šeských ulicích viděla více žen/dívek v kloboucích. Jak plstěných, tak slamácích, v baretech, atd.

kappa
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.3.13 20:11

@Hed tiez mam malu hlavu a skvelo mi sedia klobuky zo zary z detskej kolekcie :)

edge
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.3.13 21:54

@Ani Já mám bílou fedoru a nosím ji mírně na stranu a spíš do čela, s vlasy vyčesanými k druhé straně. Ale jen když vím, že si ji nebudu muset sundávat, protože nechci vypadat jako blázen s culíkem za uchem :-) Ale s tím kloboukem to tak vypadá daleko líp, než když mám vlasy rozpuštěné. A nosím ho v létě k bílé košili s pouzdrovkou, slimkama nebo chinos.

edge
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.3.13 21:57
@kappa píše:
Inak neviete nahodou niekto, kde by som zohnala tento klobuk? :)
http://jakandjil.com/…caelena1.jpg
edit: ako som prave zistila, ten klobuk zjavne vlastni Angelica Ardasheva (jej modny blog tu) , takze asi hladam skor nieco zohnatelne aj inde, nez v milane :D

Tak ten bych taky brala, je nádhernej…

katango
1356 příspěvků 30.3.13 23:25

Já mám zase velkou hlavu (číslo 57-58) a problém koupit padnoucí klobouk mám taky. Ale klobouků se nevzdám!

Hed
48 příspěvků 31.3.13 12:09

@kappa Jůůů, super :) Omrknu to tam ;) Děkuju :)

Sofia14
74 příspěvků 14.4.13 18:23

Nosím :) Klobouky jsou super - mají hned několik výhod: udělají Vás elegantnější, ozvláštní outfit a když drobně mrholí ochrání Váš účes před deštěm (ale není to zas náhrada deštníku samozřejmě):)Mám jeden černý plstěný, ale tuším, že někde doma ležel i takový tmavě fialový a teď mě už nějakou dobu mrzí, že ho nemůžu najít. Líbí se mi vždy ty pohledy lidí - zprvu jsem z toho byla nesvá, ale teď už si je užívám :)Ráda bych svůj šatník ozvláštnila ještě o nějakou jinou zajímavou pokrývku hlavy (baretku jsem bohužel ztratila po 14 dnech):( Zároveň ale také uznávám, že některým lidem klobouky opravdu nesluší..
Jinak pro inspiraci pár fotek Kate Middleton, obdivuji jí jak za její vkus, tak právě i neobvyklé pokrývky hlavy, které nosí :)

Caralina
916 příspěvků 15.4.13 15:05

Nenosím. Na hlavě prostě nic nesnesu. Maximálně kapucu v tuhých mrazech

Barbuchaa
219 příspěvků 15.4.13 17:00

Plánuji si koupit na léto slamák, ale pořád řeším dilema, co s ním, aby mi neulétl… Ráda bych ho totiž nosila bez neustálého hlídání a kontrolování. Přemýšlela jsem o poohlédnutí se po nějakém se stuhou na zavázání, jako se to nosilo dříve, ale nejsem si tím úplně jistá, aby to nevypadalo blbě. Jak to máte pořešeno vy?

Sofia14
74 příspěvků 15.4.13 17:48

@Barbuchaa To zavázání by možná nemuselo vypadat až tak úplně špatně :) Já mám osobně malou hlavu, klobouk šitý na malou hlavu, někdy pod ním nosím dokonce sluchátka a přesto mi je schopný uletět, když jdu třeba po hlavní silnici a jede proti mě kamion nebo když v Praze přijíždí metro..Takže tomu, aby nepadal se asi nevyhnete, ale je pravda, že po nějaké době si už vytvoříte bezděčný reflex si ho vždy v takových situacích už dopředu podržet :)

kappa
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.4.13 17:30

@Barbuchaa no ja som to na neslamenom klobuku naposledy riesila s malymi ihlicami, na starom slamaku som mala snurky na kowbojsky sposob (ano, viem, tento klobuk je cely desny, ale tak na ukazku snad staci, namiesto tej nevzhladnej ciernej snury som mala hrubsie vrkociky z bezovych bavlniek a namiesto tej plastovej veci na konci vacsiu drevenu mierne pomalovanu goralku). tentoraz sa pohravam s mysienkou, ze si vzadu na slamak nasijem stuhu a budem si ju viazat okolo gumicky na chvoste, ale stale si nie som ista, ci je to dobry napad :D
http://www.kostymy-masky.sk/…dle/2454.jpg

Barbuchaa
219 příspěvků 16.4.13 18:06

@Sofia14 @kappa Díky moc. Vidím to na zakoupení laciného slamáku a budu zkoušet a zkoušet. A s trochou štěstí to vymyslím se stuhou tak, aby se dala bez poškození sundat, a pak si budu vesele měnit barvičky :D

marca
450 příspěvků 16.4.13 18:31

@Barbuchaa mám dva, jeden univerzální velikosti z H&M, ten by potřeboval jehlici. Druhý je z kloboučnictví v mé velikosti a prostě drží. Možná stačí jen mít správnou velikost

Barbuchaa
219 příspěvků 29.4.13 12:22

Tak jsem si na popud zdejší diskuze zakoupila letní slamák, a ačkoliv je za pár korun z C&A, sedí mi na hlavě jak přibitý :) Tak se moc těším, jak jej vytáhnu do terénu.

Sailorette
1594 příspěvků 29.4.13 12:28

Klobouky mi sluší a nosila bych ráda, bohužel se svým obvodem cca 60 si o hezkém dámském můžu nechat jenom zdát. A o klobouku na míru taky.

planajana
66 příspěvků 29.4.13 16:38

Treba nosiť!

budox
619 příspěvků 29.4.13 17:10

Já klobouky miluji, připadají mi nádherné, elegantní, bohužel sama mám jen dva, černý na zimu, něco jako vložila Amonute a velký bílý na pláž. Mám malou hlavu a klobouk jsem si musela nechat udělat na míru. vzhledem k finanční náročnosti tento krok nemohu dělat příliš často.

linda21
102 příspěvků 23.5.15 00:31

…pokud by to náhodou ještě někdo četl, tak jsem narazila na tyto weby, kde je docela názorně ukázáno, jaké triky se používají, aby klobouky držely… :)
https://www.judithm.com/…ead-part-one
https://www.judithm.com/…ead-part-two
http://handinhandmade.com/…ts-stay-put/

Grossularia
3204 příspěvků 24.5.15 09:08

@budox S konfekčními klobouky mám taky problém (mám hlavu pro změnu moc velkou a musím si nechat dělat na míru. A kvůli ceně jsem si vymyslela toto (obrázek) - nechala jsem si v Modelu udělat samotný nahatý klobouk v neutrální barvě (přírodní bílá) a k tomu na střídání v různých barvách stuhy s ozdobami. Popř. na něj můžu navázat i úplně něco jiného. Mám tak za částku o trochu vyšší než jeden klobouk tak trochu 4 klobouky v jednom, jde to přendavat velmi snadno a tak to střídám podle ladění ke zbytku oblečení. Včera jsem měla hnědou, tu mám nejradši:)

http://img21.rajce.idnes.cz/…/klobouk.jpg?…

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek