Co si myslíte o piercingu ?

Fotoalbum tématu (7) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 Další »
kayav
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 7.4.13 17:34

Ono je to nejen o vkusu, ale zejména o tom, co má člověk v hlavě. Příklad od @rajka.kajka mluví za vše. To individuum na druhé fotce má už od pohledu evidentně v hlavě s prominutím na. ráno a těžko se bude ucházet o prestižní práci, žejo. Kdežto slečna na první fotce je hezká, upravená, a pokud je navíc chytrá, v uplatnění problém nevidím. A i se mi to líbí.

DRW
2039 příspěvků 7.4.13 17:36
@deermark píše:
ja sama mam dobrou praci a mam piercing a viditelna tetovani.

„Dobra prace“ je velmi siroky pojem :) Tam, kde pracuji ja, na tech zakladnich pozicich nevadi peircing, dredy, tetovani a ani jine pitomustky, presto staci presun o level vys a je treba dodrzovat urcity "kodex', mnohdy je to i duvod, proc se kolegove vzdaji kariery nebo ozdob. A to zrovna muj obor je velmi free.

ad titan x chirurgicka ocel: titan je drazsi, u chirurgicke oceli muze byt problem znecisteni niklem.

Agrafína
251 příspěvků 7.4.13 18:06

Nelíbí. Nebo spíš, zatím jsem neviděla nikoho, u koho by se mi to líbilo, ale nevylučuju, že takový člověk existuje.

aailyyn
807 příspěvků 7.4.13 18:08

Mám dva (když nepočítám procvakané uši). V bradě a v jazyku. Po piercingu obočí mi zůstala jizva. Nehroutím se z ní, není jediná, mám i horší a ošklivější ze zdravotních důvodů. Moje tělo se prostě rozhodlo, že cvoček v obočí tolerovat nebude. Co už.

Jiná Realita
13791 příspěvků 7.4.13 18:11

Mně by zajímal názor nějaké osoby, která si dala udělat třeba piercing „madona“, piercing do nosu a nedejbože piercing někam na líce…a teď je jí tak kolem 40-45, gravitace to všechno táhne dolů, dírky se tak nějak…zvětšují…a na obličeji se dělají vrásky.

je tu někdo, komu je 50 a pořád nelituj, že do toho šel? protože na 20leté holce piercing snesu, i když se mi nelíbí, ale na 45leté už vypadá „madona“ směšně a pokud jsem slyšela nějaké zkušenosti, tak ty jizvy se nikdy nezacelí, zůstávají.

Jiná Realita
13791 příspěvků 7.4.13 18:19

@GalianosjednimL
mně by fakt zajímalo, co ten pán dělá, když má rýmu

Guinea Pig
1190 příspěvků 7.4.13 18:21

.

Příspěvek upraven 24.01.14 v 23:47

aailyyn
807 příspěvků 7.4.13 18:22

@Jiná Realita

A kde jste všichni přišli na to, že to zaroste nutně jizvou? Znám hodně lidí, kteří piercing vyndali a opravdu to vidět není. Dírka se stáhne a zůstane, eventuálně zaroste úplně. To záleží spíš na individuální schopnosti těla. Kolik znáte žen, které nenosí náušnice, copak všechny mají zjizvené lalůčky? Piercing skončí jizvou tehdy, pokud ho tělo odmítne nebo si ho prostě nedopatřením zatrhnete.

Kristinule
179 příspěvků 7.4.13 18:25

@Jiná Realita Mojí mamince je 42, má bridge piercing (to je ten který prochází kůží na kořeni nosu) Je s ním naprosto spokojená, nelituje toho že ho má, nevyndala by ho. ba naopak přemýšlí kam dát další… ;)

bestia
2300 příspěvků 7.4.13 18:27

.

Příspěvek upraven 21.10.16 v 15:43

deermark
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 7.4.13 18:31

@DRW
mám titanový piercing a stál asi o 10,–Kč víc než z chir. oceli :D
takže si ho může dovolit každý, kdo si může dovolit jít na nějaké to propíchnutí.

A k té Věší práci, smím se zeptat, kde pracujete?

aailyyn
807 příspěvků 7.4.13 18:32

@bestia

A v čem konkrétně nesouhlasíte? Někomu se to zatáhne líp, někomu hůř. A uznávám, že než se dírka zatáhne, může to trvat i x měsíců. Já mám problém šperky vrátit do propíchnuté dírky už po pár dnech.

deermark
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 7.4.13 18:33

@aailyyn

např. z mých známých mají jizvy jen ti, kteří přišli o piercing při nějaké nehodě a vytrhl se…

aailyyn
807 příspěvků 7.4.13 18:34

@DRW

Taky si myslím, že dražší, ale v řádech pár korun, jak napsala deermark. Ostatně, něco z titanu nejspíš taky doma najdu, já to moc nesleduju. Poněvadž jakožto alergik, který spolehlivě nesnese žádnou bižuterii a některé stříbro, mi chirurgická ocel problémy nikdy nedělala.

bestia
2300 příspěvků 7.4.13 18:38

.

Příspěvek upraven 21.10.16 v 15:43

GalianosjednimL
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 7.4.13 20:53

@Jiná Realita úplně normálně, nepřekáží to
@aailyyn Třeba ze zkušeností? Pokud je to hlubší a pár mých známých mělo opravdu poctivé piercingy, tak ta jizva zůstane a nemusí to být žádnou infekcí, či zatržením. Třeba ta ve spodním rtu většině lidí nezarůstá a pokud je velká, klidně tím teče při pití voda, to stejné v penisech. Otvory po tunelech se stáhnou jen do určitého rozměru, uvádí se to různě cca 0,6 - 1,2.
EDIT: překlep

Příspěvek upraven 07.04.13 v 21:33

Audrey.Piper
412 příspěvků 7.4.13 21:09

Musím souhlasit s @aailyyn, já když pár dní nemám náušnice, dírky už se mi zatahují a náušnici do nich musím páčit.

Guinea Pig
1190 příspěvků 7.4.13 21:36

.

Příspěvek upraven 24.01.14 v 23:47

GalianosjednimL
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 7.4.13 21:39

@Borůvka19 To mám tedy pouze sdělené od piercera, ten při vpichu říkal dotyčnému, a teď už chodit na wc jen „na holčičku“. Tak bude záviset na umístění..:)u těch rtů, tedy brady jsem to několikrát viděl…

Nemesis
504 příspěvků 7.4.13 21:50

Můžu potvrdit že když jsem si jednou na chvíli odendala piersing ze spod rtů/brady, tak mi párkrát proteklo pití :-) ale asi za dva týdny se to zatáhlo tak, že už nic neproteklo a piersing sem skoro nemohla vrátit zpátky :-) Nevím ale, jestli by mi dírka/jizvička zmizela, kdybych piersing nevrátila. jenže bez tý pecky už můj obličej vůbec nevypadal jako můj obličej, takže si myslím, že už to nikdy nesundám. Naopak po piersingu nosu už není ani stopy.

Jiná Realita
13791 příspěvků 7.4.13 21:54

@aailyyn
kde jsem je viděla? s jednou jsem třeba chodila do třídy.

jizva nad horním rtem vypadala divně.

aailyyn
807 příspěvků 7.4.13 22:14

@GalianosjednimL

Já mám třeba taky piercing v bradě a když jsem ho kdysi musela ze zdravotních důvodů (plánovaná operace) sundat, zpět se mu fakt nechtělo (cca po necelém týdnu). Prostě se to stáhlo. Kamarádka mi názorně předvedla, že piercing na to samé místo dá zpět ještě po letech a to jsem si nikdy nevšimla, že měla bradu propíchnutou. Za pravidlo bych to nepovažovala, že se to vždycky dohojí jizvou nebo že tam zůstanou fakt ošklivé stopy. Jasně, je to riziko podnikání, se kterým musím počítat. Piercing může skončit ne moc hezky, ale netřeba to démonizovat. (Žiju opiercingovaná už osm let, snad můžu soudit. :-)

DRW
2039 příspěvků 7.4.13 22:19
@deermark píše:
@DRW A k té Věší práci, smím se zeptat, kde pracujete?

Ano, mezinarodni IT firma, plna geeku, ale pokud je clovek na pozici „geek“, tak v pohode, ale pokud se clovek posouva vzhuru, tak spousta veci je problem. To, co je tolerovano „geekovi“ neni tolerovano manazerovi.

GalianosjednimL
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 7.4.13 22:23

@aailyyn no jelikož jsem to nebral za pravidlo, ani nedémonizoval, tak nevím co říci, ostatně to v textu takto neprezentuji…reagoval jsem na větu: A kde jste všichni přišli na to, že to nutně zaroste jizvou. Nemám piercing, ale jsem obklopen částečně lidmi, jako je třeba právě Pavel, tak vidím. Mám za barákem hell.cz :) :)

GalianosjednimL
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 7.4.13 22:41

Něco nezaroste… :) :)říkali to v TV :)

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
Módní nákupčí: Povolání snů, nebo hrůzy?

Autor: Kamila

Svět skloňuje velká jména návrhářů, přitom o našem šatníku... Celý článek