Co si myslíte o těchto botách?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Carodej Kolodej
4 příspěvky 15.3.18 18:20
Co si myslíte o těchto botách?

Zajímalo by mě, jaký je váš názor na tyto boty. Je mi jasné, že žádnou velkou parádu v nich neudělám, ale co kdybych je nosil místo tenisek třeba k roztrhaným džínám a triku?

Reakce:
kolúch
577 příspěvků 15.3.18 18:52

Zas jedna od veci otazka od cloveka s jednym prispevkom. Noste to k obleku.
Zaujima ma, ci tomuto naozaj v cestine hovorite boty, to su v pteklade topanky. A boty/topanky nie su tenisky. A ja vidim sportovu obuv, snad bezecku, ale aj tak tomu hovorime tenisky a nie topanky. Konec hlaseni v slovenskem jazyce.

giuliettka
4898 příspěvků 15.3.18 18:57

@kolúch Keby ste si kúpila svoje prvé „najky“ v živote, tiež by ste sa s tým chcela niekomu pochváliť. :-D
A hlásenie z českého jazyka, bota je všetko, aj teniska, aj lodička, aj kozačka… :-D

dagino
788 příspěvků 15.3.18 19:13

@Carodej Kolodej O tých teniskách si nemyslím nič.

kolúch
577 příspěvků 15.3.18 19:17

@giuliettka Diky, diky. Tak takúto máme semanticku odchylku :) Ale uznáte, keby ze poviem kamoske kúpila som si super topánky a vytiahnem tenisky, tak si pomyslí, ze nemam všetkých pokope :D

Carodej Kolodej
4 příspěvky 15.3.18 22:34

Teda vy jste se do mě ale pustili :)
Ano, ještě před chvilkou jsem byl člověkem s jedním příspěvkem, ale to už teď neplatí, mám dva!

A pokud si o těch botách nic nemyslíte, tak mi to nemusíte sdělovat, klidně stačí ignorovat ;)

Ten dotaz jsem položil proto, že jsem si velmi podobné boty zkoušel v obchodě a byly docela pohodlné. Nebyly to najky, ale kromě té bílé fajfky vypadaly fakt skoro stejně. Jen si prostě nejsem jistý, jestli nejsou spíš někam na výlet než do města…

Ale zatím aspoň děkuji za pěknou lekci slovenštiny :)

Bossygirl
619 příspěvků 16.3.18 06:23

@Carodej Kolodej Dobře si to myslíte. Jsou spíše na výlet.

kolúch
577 příspěvků 16.3.18 11:26

@Carodej Kolodej dobre, tak k veci :D Hej, su skor na vylet a k roztrhanym dzinsam mam osobne radsej vzdusnu obuv. Predsa, hore sa vetrat na hastrosa a dole dusit nohy v niecom uzavretom je trochu srandovne.

Nixe Lulu
344 příspěvků 16.3.18 13:22

Mně třeba nijak nevadí sportovní boty do města, pokud i zbytek oblečení je neformální, ale pokud tyhle stránky a fóra už trochu znáte, tak můžete tušit, že zrovna tady se pochvaly za takový styl nedočkáte.

Lizbeth
1021 příspěvků 16.3.18 17:13

Nezlobte se, ale co jste nosil doposud, že nevíte jaké boty se k čemu hodí..? Pokud nosíte tepláky, klidně obujte toto. A pokud to chcete dotáhnout do konce, tak už jen běhejte jako Forest.:)

Alterations
729 příspěvků 25.3.18 14:38

Jak to, místo tenisek? To snad jsou tenisky.

Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
Módní nákupčí: Povolání snů, nebo hrůzy?

Autor: Kamila

Svět skloňuje velká jména návrhářů, přitom o našem šatníku... Celý článek