Co si ženy myslí o ozdobách klopy?

Fotoalbum tématu (4) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2
Alizon
1235 příspěvků 2.8.12 20:56

@MenthaPiperita
Tak to se musim nekdy poradne kouknout. Jeji vzhled jsem prozkoumala pouze v epizode, kde se mimo jine dozvime, jak k ni v mladi prisel (darek od jiste damy).
Ted jsem si rozsirila obzor o vazicku.

Mysterious
148 příspěvků 2.8.12 21:58

Ten žlutý uzlík mi připomněl volbu Velkého Vonta.

spaci
67 příspěvků 3.8.12 15:05

Já nevím, mně se i ty háčkované kytičky líbí. Asi se nehodí na každé sako, ale kdyby si to vzal nějaký muž na řekněme tvídové nebo naopak plátěné letní sako, tak by mě to příjemně pobavilo. (A taky mi to přijde jako nejlepší využití podobných kytiček co jsem kdy viděla.)
Ale řekla bych, že ke klasickému obleku ne - tam se mi líbí ty špendlíky, případně na slavnostní využití živé květiny.

Oldyn
6401 příspěvků 5.8.12 17:21

Dle mého, skromného názoru je to háčkované kvítko…takové…alá čssr. Osobně bych volila ty součky a co si dává do klopy moje zlato, jsou různé, barevně ladné tvary z Fima…a nebo koupím stříbrný přívěšek a kamarád klenotník mi to předělá tak, aby to bylo na klopu. Většinou to je o tom, že odpiluje obě závěsná očka a naletuje tenčí hranolek s dříkem. Muž má ve sbírce podkovu, kotvu a mušli…Živou květinu odmítá, nechce vypadat jako švihák lázeňský, na takovou extravaganci ještě čr nedozrálo…

MP obludka
28 příspěvků 7.8.12 09:46

Mně se to moc líbí. Tu kytičku si dovedu představit na mírně extravagantním elegánovi, třeba v kombinaci s kratšími nohavicemi a červenými ponožkami.
Kanye West se srdíčkem? Proč ne, sekne mu to. Ale je fakt, že to už musí být level oblečení skutečně ťip ťop a i fyzicky ten muž musí vypadat dobře, aby si mohl dovolit háčkovanou kytičku nebo srdíčko. Jak říkala Spaci, určitě nebrat ke klasickému obleku. Co se týče těchto doplňků, platí tady víc než jinde, že hranice mezi originalitou a klaunstvím je velmi tenká.
Všeobecně si myslím, že květiny a manžetové uzlíčky jsou univerzálnější a je menší risk, že hned budete v očích průměrného Čecha za „buznu“. Osobně bych dala nevímco, abych potkávala na ulicích muže oblečené tak, jako ty z posledního článku na Mužích v Česku. Prostě krása..

misial
1396 příspěvků 4.11.13 22:55

Mně se teda líbí i ta háčkovaná kytka :) Pokud se to umí zkombinovat, samozřejmě, ale tak nějak spoléhám na to, že kdo si není svým módním umem zcela jistý, do něčeho takového by se nepouštěl (neb by mu to třeba ani nepřipadalo dostatečně mužné nebo já nevím co)…

BEZDOMOVEC
1704 příspěvků 5.11.13 07:06

Já nevyrážím bez této ozdoby!

stricc
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 5.11.13 10:58
LorelaiH.
3386 příspěvků 5.11.13 11:43

Překvapilo mě, jak dlouho se používá manžetový uzlíček. Když jsme se v neděli večer dívali na francouzský film Heroin s Jeanem Gabinem z roku 1970, měla je v klopě postava vyslýchajícího soudce. Nenápadný detail, ale moc hezký.

notrends
514 příspěvků 5.11.13 11:50

@Apolena2 kde ji sehnal?, tu chcíííí

sirena007
1198 příspěvků 5.11.13 12:54

Stačí si vybrat…

Lenka M.
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 5.11.13 13:02

@Pavel Králíček Tá kvetinka vypadá ako odpáraná z čapičky dvojročného dievčatka :)

modny guru
280 příspěvků 5.11.13 16:27

@Lenka M.
To ste sa trafila. Ja sama som taku mala ked som bola mala, ale zltu.

MP Vladenka
1307 příspěvků 14.11.13 11:22

Kytky jsou v klopě pěkné, líbí se mi i uzlíčky (spíš ve víc kusech, než jen jeden), odznáčky jak které. Ale by háčkové brože na saku nevypadají dobře. Možná jiné provedení - ale to bych pak spíš byla pro nosit jen na formální akce s partnerku (sladění s jejím oblečením)

Dixie Sunday
418 příspěvků 1.7.14 08:20

Toto je podľa mňa v Le Premiere krok vedľa. Majú tam také krásne doplnky a potom si kliknem na ozdoby do klopy a vidím tie príšerné háčkované kvetiny. Môj ty bože, neviem ktorý normálny muž by si to dal na seba. U gentlemanov v Anglicku som to rozhodne nevidela :)

Grossularia
3204 příspěvků 1.7.14 10:29

@Pavel Králíček Ozdoby klopy se mi obecně velmi líbí. Ovšem vyfocená háčkovaná kytička se mi velmi nelíbí, bez ohledu na to, jeslti se vyskytuje v blízkosti klop či nikoli, nelíbila by se mi v žádném kontextu. Je to pro mě prototyp ručněpracovním zoufalstvím upocených „trpaslíků“ Betty MacDonaldové.

Linie
2020 příspěvků 1.7.14 11:03

Na klopu saka patří drobná brož, nemusí být nutně z drahého kovu, stačí bižuterní. Podívejte se doma po šuplících, jistě něco vhodného najdete. Pokud ne, hledejte v bazarech, najdete poklady!
Plstěné a háčkované výtvory bych nechala jen dospívajícím.

Alterations
753 příspěvků 6.7.14 14:47

Čerstvá růže nebo karafiát vypadá v klopě dobře, když jdete třeba na návštěvu nebo na narozeniny, nebo snad večer do restaurace. A hlavně když na to máte tu pravou "radostnou " náladu a důvod. Běžně bych to vůbec nedoporučovala, jedině snad ještě z legrace.

trinita
323 příspěvků 6.7.14 17:38

Odznak, špendlík, brošňa vhodného vzhľadu, ešte aj ten uzlík (radšej viacero pokope), živý kvet na významnejšie chvíle - to všetko beriem, ale tie háčkované ružičky, v takej podobe ako sú tu prezentované, to leda ak nejaká prudká recesia… možno keby bola ináč spracovaná (v tejto chvíli nemám ale predstavu, ako), aby nevyzerala ako druhý pokus žiačky 4. B o výrobu háčkovanej kvetiny na čiapku pre mladšiu sestru…

symplooke
28 příspěvků 20.7.14 15:00

Co třeba něco takového? je to ok, nebo již příliš?

Hercule Poirot
14 příspěvků 5.11.15 21:59

Mne se u ozdoby do klopy líbí, ale nesmí to být z kusu látky a nebo z gumy. Já jsem si koupil stříbrnou brož na květinku a k mému věku 13-ti let to sedne a k mému stylu oblékání také.

Stránka:  « Předchozí 1 2
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek