Co uz neoblecete?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 Další »
MP Barbucha
3716 příspěvků 19.10.12 09:33

@daniela11
Dříve měli obchod na příkopech, ale na jiném místě, než teď. Mezi Národní a Václavákem. To se ještě ani Máj nejmenoval My. True story:-)

Soňa3
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.10.12 10:01

Hm hm přemýšlím - světle modré rifle jakékoliv značky, a pushupku - né že bych nepotřebovala vypodložené podprsenky, ale obyčejná pushup už prostě nestačí a ani se mi tvar, který vytváří nelíbí. Taky mi pomalu v nelibost začínají přicházet vysoké černé kozačky, připadám si v nich jak kocour v botách. Zajímavé, ještě minulý rok mi to nevadila, ale co trh zaplavily všechny ty krásné botičky nad kotník na vysokém podpatku, co dávají vyniknout lýtkům, tak mě ty černé vysoké boty začaly vadit.

Pokud jde o značky - zajedlo se mi Kenvelo. Kvůli kvalitě už nikdy nekoupím rifle Cross. Ambivalentní vztah mám k Orsay - něco skvělé, jindy hrozná kvalita, ale protože mi jejich oblečení střihově zatím sedí nejlépe, musím ho vzít každou sezonu na milost.

Na dražší značky si teď brousím zuby, i když v našem Královéhradeckém kraji abys něco kvalitnějšího pohledal. Tady je vrcholem luxusu S. Oliver (ne děkuji) nebo Promod (letošní podzimní kolekce ve mě především kvalitou vzbuzuje rozpaky, vážně nemám zájem se soukat do polyesteru za 2000), Zara tady není ani jedna. Reseved mě nikdy nenadchlo, jsem vysloveně nerdovská kancelářská myš, co jí bude nejlíp v pouzdrové sukni a svetříku. Máte někdo zkušenosti s obchody Dům značkové módy?

Jo no edit že jo: Oblečení od vietnamců - ne. Vůbec celkově oblečení z krámů (nedejbože stánků), kde si ho mám jako zkoušet na kusu lepenky mi připadá jak vtip.

Příspěvek upraven 19.10.12 v 10:06

Kerstin
516 příspěvků 19.10.12 10:03

Výstřelky z řetězců, co má do měsíce každý a nevydrží tři praní, tílka se špagetovými ramínky, roztrhané kecky s polorozpadlou podrážkou (ano, dříve to byl děsnej styl), „arafatku“, kapsáče, sukně v délce do půl lýtek, trička, která jsem batikovala na táborech a pořád mi jsou, jakékoliv boty (na podpatku) od Vietnamců a ty modro-bíle pruhované kraťasy, které když jsem konečně zdědila po bráchovi, mi byly malé a já to obrečela.

Curlygirl
1901 příspěvků 19.10.12 10:06

Co jsem dřív nosila a co už neobleču… na střední jsem nosila H a M, C a A, Terranova atd… Teď do této skupiny patří i Orsay, Camaieu… Nekvalitní masové věci.

mujercita
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.10.12 10:23

Asi kalhoty. Ty jedny džíny, co jsem dostala od manžela, protože mu byly velké, a co jsem nosila sporadicky na doma, se mi už rozpadly, a přece si jen kvůli tomu nebudu kupovat nové.
Jo a jeden takový hodně nápadný ručně pletený svetr, co jsem dostala jako dárek, když jsem byla na gymplu. Sice jsem ho neměla na sobě už dvacet let, ale vyhodit ho je mi líto, nejspíš ho zdědí moje potomstvo (to bude mít radost).

LadyPapajka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.10.12 10:33

Tílka se špagetovými ramínky (myslím tím viditelně, jako košilku klidne, ale stejně žádný nemám. Prostě se mi strašně nelíbí, nosím tílka ráda, ale s širokýma ramínkama. A pak takovej ten šátek, jak on se jenom jmenuje. U nás se tomu říkalo palestina, někdo tu použil arafatka, je to jedno a to samý.

daniela11
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.10.12 10:57

@MP Barbucha Aha, já měla na mysli ten nový velký dole na Václaváku

Bara06
2039 příspěvků 19.10.12 12:53

Příspěvek upraven 17.12.14 v 22:15

top topic
967 příspěvků 19.10.12 13:23

@daniela11 : to celkem chápu, na dovolené jsem chtěla v Desigualu koupit jedné osobě dárek, prolezla jsem dva jejich obchody, každý byl zaměřený trochu jinak a jaksi jsem neměla z čeho vybírat, vesměs všechno působilo celkem umělohmotně, hlavně na omak. Přitom kamarádka má od nich krásný podzimní kabátek a i bych řekla, že kvalitní, bohužel z doby před 5 lety cca.

Mylady2
12413 příspěvků 19.10.12 13:29

@razorblade co jsou prosím neonacistické firmy? Ještě jsem se s tim nikdy nesetkala.

Asi nikdy neobleču módu od Vietnamců… Nemám příležitost. Pak nemám ráda ten Desigual a různé retro značky.

uu
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.10.12 13:40

.

Příspěvek upraven 10.08.13 v 12:08

MP Markys
136 příspěvků 19.10.12 13:41

Polovinu skříně. Naše skříně jsou ze špatného materiálu, protože se mně i mému manželovi neustále srážejí oděvy :)

Mylady2
12413 příspěvků 19.10.12 13:49

@uu ha já mám dvoje tepláky lonsdale (byly nejlevnější a docela pěkné):-D vlasy mám :-)

Ceresa
465 příspěvků 19.10.12 13:52
**@Mylady2 nebo everlast…kdyz jste o Lonsdale nevedela, tak ok. ja bych si to diky tomu, ze o tom vim, nikdy nekoupila
Mylady2
12413 příspěvků 19.10.12 13:55

@Ceresa everlast? Vždyť to je sportovní značka? Asi tomu v tomto ohledu nerozumím;-(

razorblade
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.10.12 13:56
@uu píše:
@Mylady2 Jsou to značky, jejichž oblečení nosí převážně příznivci extremistické scény, @razoblade zmínila Thor Steinar, další je třeba Lonsdale. Zkrátka se do toho šatí pochybné holohlavé existence :)

londsdale nebo treba everlast jsou normalni znacky, ktere bohuzel neonacisticka scena strasne zprofanovala… tudiz bych si je taky nevzala:( ale thor steinar myslim primo patri i neonacistum… a nevim to presne… ale treba v nemecku vas v tom nepusti na fotbal atd.

Curlygirl
1901 příspěvků 19.10.12 13:57

@Ceresa @Mylady2 Everlast je normální sportovní značka, nosí ji (jen na sport a volný čas) hodně boxeři, K jedničky, mma fighters.. znám jich několik a nikdo nemá nic společného s pravicovým extremismem.

Ceresa
465 příspěvků 19.10.12 14:00
@Mylady2 nevim podle ceho si ty holohlavi kluci vybiraj znacky, ale par jich je v sirsim povedomi prave zafixovano s nimi:(
Ceresa
465 příspěvků 19.10.12 14:02
@Curlygirl píše: ale ja nerikam, ze kazdy, kdo to nosi musi byt nacek. Ale podvedome mam takhle ty znacky spjate a vadi mi
Karoleenah
2322 příspěvků 19.10.12 14:44

S těmi „náckovskými“ značkami to mám úplně stejně, aťsi to je klidně normální sportovní značka, ale já už bych si nikdy nic takového nekoupila, už to prostě pro mě má ten extremistický štempl. Stejně jako bych si nikdy nekoupila nic se vzorem třešniček. Samozřejmě hned neodsuzuju lidi, co takové věci nosí, do příslušných kategorií, ale sama na sobě bych to nesnesla, nemůžu si pomoct.

gulietta
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.10.12 14:47

Obľubený kostým Chanel. Je vo veľkosti 38 a ja som nanešťastie vo veľkosti 42. Ale ešte párkrat sa vyspím a vleziem doňho! :-D

Mylady2
12413 příspěvků 19.10.12 14:49

Tak jo asi to chápu;-) tak mě napadá, ze já to mám stejně jako vy… Nikdy bych si na sebe nevzala burku, hijab, niqab… etc. Tyhle oděvy ve mě vzbuzují jen negativní pocity (utlačování, zlo, bezpráví…)

Lama_z_Lana
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.10.12 14:56

Džínový kabát. Ale jaká jsem v něm byla před těmi 10 lety kočka :)
Ve skříni mi pořád tak trochu protestně visí, pořád mi padne, ale…ale žádný velký comeback se už nejspíš nechystá.

Karoleenah
2322 příspěvků 19.10.12 15:26

@Lama_z_Lana No jo vlastně, taky jeden mám! Dokonce je lemovaný béžovou kožešinkou, taky mi ještě pořád hezky sedí a navíc je v něm krásně teplo, ale už ho asi taky jen tak nevytáhnu…

Curlygirl
1901 příspěvků 19.10.12 15:31

@Karoleenah @Lama_z_Lana já měla takový hybrid - džínová bunda do pasu s kožešinovým světlým límcem… jak já ji měla ráda, byla hezká :-) nevím, kde je jí konec, doma už ji nemám.

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Tipy na nejlepší dárky k Vánocům: Jak udělat radost jemu i jí?

Mnozí se začínají připravovat na blížící se vánoční svátky. Jaký... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek