Co uz neoblecete?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3
Jetthro
1130 příspěvků 19.10.12 15:47

@razorblade Prej je s nackama nejak spojena i znacka Fred Perry, netusite jestli je to pravda? Pritel to nekde zaslechl a prestoze nejdriv chtel tu znacku pozadat o sponzorovani kapely tak po tom co mu to nekdo rekl se zabejcil ze ne. Pritom delaji fakt hezky veci, hlavne na chlapy..

Pirek
7062 příspěvků 19.10.12 15:59

@Šošana
Ani omylem, nenechám se pochybnými velikostmi připravit o událost roku! Já se nevzdávám!

razorblade
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.10.12 16:21

@Jetthro me se fred perry taky libi… v ty znacce ale vidavam spis hooligans nebo skinheads, nackove prece jen potrebujou tezsi kalibr:) je ale pravda, ze pro lidi, pro nez skinhead=nacek bude nackovske i fred perry… pro me osobne (nejsem odbornik na extremismus, jen se o to zajimam asi trochu vic nez bezny obcan) fred perry predstavuje nejmensi zlo z tehle znacek

Garfie
4456 příspěvků 19.10.12 16:53

@Ceresa @MP Barbucha S Desigualem to mám taky-milovala jsem ho přesně do doby, než se tady objevil první obchod (rsp. nejdřív ty butiky co ho začaly prodávat). Nosím ho teda pořád-naštěstí mám všechny věci z opravdu starších kolekcí koupené v Madridu, ale už mě to prostě tak moc netěší…:-(

klubo
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.10.12 17:26

Tepláky.

Modrý vrabec
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.10.12 17:32

Doufám, že už neobleču malé nebo jinak nesedící oblečení. Bohužel jsem s tím v minulosti měla občas problém (neuvážená koupě, ale bylo mi líto to nenosit). Obecně doufám, že už nikdy neobleču věci, ve kterých se nebudu cítit dobře, ve kterých se budu cítit nesvá.

Stránka:  « Předchozí 1 2 3
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek