Co vám Peklo dalo a vzalo?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Kokoska1
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 6.4.13 14:10

@gudrun Kde jsou ty doby, kdy národy a menšiny bojovaly za právo mluvit svým jazykem… Doufám, že kromě toho univerzálního, kterým je dnes asi angličtina, se udrží i jazyky národní.

gudrun
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 6.4.13 14:36

@Kokoska1 Take doufam.

misial
1396 příspěvků 6.4.13 16:46

@Kokoska1 Alespoň národní.. Já třeba bojuju i za udržení jazyka-nářečí v rámci národnostní menšiny; je to podle mě hrozně důležité - minimálně jako prostředek určité identifikace a nosníku široké oblasti kultury.

Henky
16 příspěvků 8.4.13 22:00
@modra_kocka píše:
@Kokoska1 napsat veřejně takovou kravinu je vážné ažaž. Ne pro mě, ale pro tebe. Pro Vás, chcete-li. Člověk se nemůže divit morální degradaci společnosti, když děvče v sukni má u některých stejný morální status, jako třeba Nicolas Winton nebo Jurij Gagarin.

Pani MODRÁ KOČKO, z toho jak se vyjadřujete ať už v diskuzích nebo v peklo radí, a díky častému používání cizích slov usuzuji, že Vám asi něco chybí. Vyndejte hlavu z knížek, nespěte v knihovně a neurážejte a neponižujte lidi. Nebo si pište s Kalouskem, s tim si budete rozumět.

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek