Co vám Peklo dalo a vzalo?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Další »
stric
762 příspěvků 21.2.13 09:47

@Dalmitka A co jiného je oblečení než forma? Obsah je snad ten člověk vevnitř.
Jinak já se hádat nechci, v podstatě mně na tom nezáleží. Jistý způsob vyjadřování je mi zkrátka vrcholně nesympatický, ale to je moje věc.

publicenemy
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.2.13 11:25

To je právě to, co mě asi vytáčí: že se z formy soudí obsah. Když má na sobě někdo džíny, triko a tenisky (snad jsem trefila tu nenáviděnou kombinaci?), automaticky se usoudí, že je to člověk bez ambicí, fantazie, vkusu a vůbec příslušník „stáda“. Neříkám, že tomu tak někdy není, pochopitelně, ale taky to o tom člověku může vypovídat něco naprosto jiného. A znám víc lidí, kteří se prostě zabývají záležitostmi, které považují (mnohdy právem) za mnohem zajímavější než dlouhé přemýšlení, co si vezmou na sebe a jestli by v sukni nebyli víc „in“, než těch, u kterých je to otázka sebevědomí.
Nedodržování základních pravidel slušnosti, pokud se člověk vyjadřuje o lidech, považuji za mnohem větší nevkus než sportovní boty do města, ale chápu a akceptuji, že pro toto fórum je to názor nevhodný.

ionicera
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.2.13 11:36

@publicenemy Myslím, že ani na tomto foru nikdo triko, neroztrhané a dobře padnoucí džíny a tenisky neodsuzuje. Vždyť jsou tu jen normální ženské, které mají rády modu.
Něco jiného je, když z džín leze zadek, místo nohavic mají vorvaně a zpod trika lezou špeky. To se nezlobte, ale to si opravdu o tom člověku nebudu myslet, že se věnuje v myšlenkách jen daleko důležitějším věcem, ale že je to s prominutím IQ tykve.

MPSkrolew
1850 příspěvků 21.2.13 11:43

@publicenemy Ano, @ionicera má pravdu, džíny, triko a tenisky tady nenáviděnou kombinací nejsou. Podívejte se do Co jsem měl/a dnes na sobě a třeba na 0zero7, máte pocit, že její džíny někdo nenávidí? Nebo že je automaticky zavrhovaná za to, že nosí džíny, tak ji nikdo nebere vážně?! Zbytečně to vyhrocujete a polarizujete.

publicenemy
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.2.13 11:52

@ionicera @MPSkrolew Tak to asi čteme každá jiné fórum :-D

GalianosjednimL
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.2.13 12:12

Tak je tu vidět progres. Téma nadřazenosti a odvahy vystřídala forma s obsahem. :)

MP Barbucha
3716 příspěvků 21.2.13 12:14

Tohle se začne probírat snad v každém vlákně, stejnými argumenty a stejnými výrazy. Džíny jsou tu odsuzované, vlastně nejsou, vorvaně, vnitřní krása, forma, obsah…bla, bla, bla.

DonChichot
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.2.13 12:18

Konvergujeme spojitě k Pýše a Předsudku.

publicenemy
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.2.13 12:23

@MP Barbucha Tož sorry, jsem prakticky ještě nováček :-)

GalianosjednimL
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.2.13 12:27

@DonChichot Tam už MP je, ne? :) :)

DonChichot
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.2.13 12:36

@GalianosjednimL
Já ještě snad ne, ale já byla odmalička opožděná…

MP Barbucha
3716 příspěvků 21.2.13 13:07

@publicenemy
Tak v tom případě OK :-)

Pra linka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.3.13 23:00
Co Vám módnípeklo dalo nebo vzalo?

Dobrý den milé dámy, MP jsem objevila opravdu teprve nedávno. Musím říci, že za těch pár chvil jsem se lecčemu stačila přiučit. Jsem moc ráda za takovéto stránky, kam můžu vložit otázku či foto a doufat v to, že přijdou upřímné rady. Známe to myslím všechny, že ne každý Vám do obličeje dokáže říct - nééééé tohle a tohle si nekupuj, vypadáš v tom jak xxx. Díky módnímu peklu vím, že ty bezva boty, co mám v botníku mají své jméno (oxfordky), že to, co dlouho v módě obdivuji, ale až teprve teď jsem na to dostala díky Vám všem odvahu, se nazývá Colour blocking. A tak bych mohla ještě chvíli pokračovat. Co dalo nebo vzalo MP Vám?

ivca11
59 příspěvků 31.3.13 23:04

Mám dojem, že tu již podobné vlákno je… dokonce i možná s totožným názvem…

Pra linka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.3.13 23:11

Uuuuppps. No jo. Berte to prosím jako důkaz, že jsem tu ještě nerozkoukaná. Vše jsem pročíst a projít nestihla. Omlouvám se.

Zástěrka
27 příspěvků 1.4.13 10:31

Nějakým způsobem nám je dáno, že se toužíme lišit od ostatních… Najednou se ale začneme cítit hloupě, když zřetelně vybočujeme z řady…a možná jsme i terčem posměchu. Davu se více líbí vysolárkovaná blondýna s prodlouženými vlasy, než holka v kolové sukni a baretu. MP mě naučilo nestydět se nosit to, co je mi blízké..nosit to s lehkostí a samozřejmostí.. A najednou se změnil i pohled okolí. MP mě naučilo dívat se na svět kreativněji a přemýšlet víc nejen nad tím, co si vezmu na sebe.

edge
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 1.4.13 11:09

@Zástěrka To jste napsala moc hezky

Bara06
2039 příspěvků 1.4.13 11:11

Dalo mnoho a vzalo…
hodiny, hodiny, hodiny, hodiny času!!!

Příspěvek upraven 17.12.14 v 22:24

edge
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 1.4.13 11:13

@Bara06 Nápodobně :-)

Minky
125 příspěvků 1.4.13 11:15
@MP Monis píše:
Peklo mě osvítilo především v oblasti podprsenek. Ostatní oblasti módy jsem měla již celkem vyřešené. Konečně jsem zjistila, proč mi žádné „normální velikosti“ neseděly. Teď už vím, že to bylo obvodem a spokojeně nakupuji 65. Můžu se zakladatelky diskuze zeptat na rozšíření bodu č. 1? Ač peklo sleduji téměř od počátků, nějak se nechytám na tu zrzavou jako poznávací znamení…

Podle mě zakladatelka měla na mysli výslednou barvu po vlasů po pokusu určité skupiny obyvatelstva být blond. Taková nehezká zrz. Ale třeba to ještě upřesní, protože i mě to vrtá hlavou… :-)

Modo Diino
225 příspěvků 1.4.13 12:02

@ivca11 @Pihatková čerstvá diskuze je vždycky lepší :)

Pra linka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 1.4.13 12:11

Děkuji za zastání. Občas si tu připadám jako osel, prostě nejsem ještě rozkoukaná. A víc, než omluvit se zde za chybu, nedokážu. Přesto červený ramena lítaj.

jituliiik
294 příspěvků 1.4.13 13:21

@Pra linka V červených ramínkách si evidentně někdo dost libuje :-)

Letadýlko
103 příspěvků 1.4.13 18:06

@Pra linka Uživatelé pekla by při registraci měli dostávat návod k přežití, kde by prvním bodem bylo „Červené - věšáky - ignorovat!“

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek