Co vás pobavilo

Fotoalbum tématu (340) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
giuliettka
9094 příspěvků 27.6.21 11:20

Skor by sa to hodilo do parvé peklo, ale mňa to naozaj pobavilo. To dievča má 15 a nasťahovala sa k 17 ročnému, ktorý vyhodil kvôli nej družku s 2, slovom dvoma deťmi! Krucipísek, to je ale plodný mladý muž, to začal s plodením v 14? :-D
A matka toho nadaného dievčatka má 7 detí a jedného vnuka! Nejak mi tam tie roky nevychádzajú. Alebo ja som blbá a s plodením deti som začala neskoro. :-D
Zvrat v příběhu mladé romské běžkyně. Přítel, nebo sport?

Singer ka
189 příspěvků 27.6.21 13:59

@giuliettka co vám nevychází? buď začal ve čtrnácti, nebo taky v šestnácti, mohli mít děti ve věku 10 měsíců a dba týdny např. nebo bylo jeho jenom jednou, a nebo taky žádné. Matka měla první v šestnácti a to dítě taky, ve dvaatřiceti babička a kdyby začala v patnácti…

bao-baba
1996 příspěvků 27.6.21 17:14

@giuliettka Je to škoda, dívka se mohla ze života v osadě vymanit…

Temperance
3339 příspěvků 28.6.21 00:27

@giuliettka Za prvé: nikde nepíšou, že ty dvě děti byly jeho. Za druhé: mohla to být dvojčata. A za třetí: moje sestřenice vedla ve 42 vnuka do školy a ne, nikdo z rodiny není Rom.

giuliettka
9094 příspěvků 28.6.21 05:41

@Temperance A žijú všetci v jednej miestnosti, ako tá matka tej bežkyne? Má jednu jedinú miestnost a žije tam so 7 deťmi, manželom, vnukom a zaťom. Ale áno, nech má kľudne niekto decko aj v 16, ale nech nezostane u matere, ale nech sa o to decko stará sám.
https://www1.pluska.sk/…nna-maria/38
a nie nemyslím si, že je to problém štátu. Keď tie deti neuživím a nedokážem im zabezpečiť slušné bývanie, tak si ich nenechám urobiť. A nepíšte mi, že je to kvôli prídavkom na deti. Na Slovenskú sú prídavky na deti od 2 hore vždy rovnaké, takže je jedno či máte 3 deti, či 13, dostanete rovnakú sumu.

Temperance
3339 příspěvků 28.6.21 14:11

@giuliettka Už umřela, na rakovinu.
Ale byla řádně vdaná, s manželem měli domek, tři děti, nejmladší syn, který si tak pospíšil, si bral spolužačku ještě před maturitou, nechali se zplnoletnit a měli taky svou domácnost.

Uživatel je onlineVinca_minor
2991 příspěvků 28.6.21 15:50

Po Táboře skáče klokan. Mají podezření, že by mohl patřit chovateli z Moravské Nové Vsi. Zajímalo by mě, jestli je to on (je čipovaný), ale velcí klokani zvládnou až 100 km za den, tak věřím, že po tornádu mohl vzít nohy na ramena a zdrhat co nejdál. Ředitel zoo Tábor se vyjádřil: „Lidé se určitě nemusí bát o své bezpečí, žádné riziko tady není. V ohrožení je pouze klokan.“

witty1
128 příspěvků 28.6.21 18:14

@Vinca_minor V tom videu skáče kolem našeho domu:-) Zatím nikde není info, čí je a jestli ho chytili, ale v nedaleké vesnici je chovatel, mohl by být jeho. Už ho naháněli měšťáci včera večer na periferii, ale utekl jim dírou v plotě. No a ráno už hopsal v centru.

2991 příspěvků 28.6.21 18:28

@witty1 Je pravděpodobnější, že to bude místní klokan. Ale zvířata jsou občas neuvěřitelná :D

MarryJu
614 příspěvků 28.6.21 21:42
@Vinca_minor píše:
@witty1 Je pravděpodobnější, že to bude místní klokan. Ale zvířata jsou občas neuvěřitelná :D

Sousedům " prchla" želva. Sousedi vylepili plakáty kde se dalo. Pátrali usilovně. Našla se po pár dnech o 20 km dál. Želva má své evidenční číslo. Takže záměna možná není.

Oveeec
3067 příspěvků 28.6.21 22:23

@MarryJu Měla rejhu? :D

2991 příspěvků 28.6.21 22:47

@MarryJu Kolegyně chová želvu vedenou v cites (chráněný druh) a každý rok musí úřadům poslat fotku krunýře břicha a napsat, že je želva v cajku. Prý je krunýř jak otisk prstu, každá želva má unikátní kresbu.

2991 příspěvků 29.6.21 06:07

"V kalhotkách zas mohou i přes vyprání zůstávat zbytky odumřelé kůže a bakterie, výrobci proto doporučují vyhodit je po padesáti vypráních nebo po šesti až devíti měsících.

Podle lékařů jde ale o marketingový trik a podporu přehnaného kultu čistoty. „Vaše spodní prádlo se za šest měsíců jako mávnutím kouzelného proutku rozhodně nestane zdrojem nějaké infekčního katastrofy,“ tvrdí Jen Gunter, gynekoložka a autorka knihy Vagina Bible."

To si mám u kalhotek vést statistiku, kdy jsem je koupila a kolikrát jsem je vyprala? A vážně někdo napíše a čte knihu s názvem Vagina Bible? :D

MarryJu
614 příspěvků 29.6.21 06:17

@Oveeec Když jsme ji šla přivítat, tak jsme si nevšimla.. :grinning:

Porkpiehat
3021 příspěvků 29.6.21 08:52

@Vinca_minor To je stejné jako s látkovými rouškami, které byly certifikované na 10-50 praní. Také jsem si říkala, jestli si někdo bude dělat čárky, kdykoli si jí vezme. Zajímalo by mě, kde autorka knížky přišla na to, že výrobci doporučují kalhotky po určitém počtu praní vyhodit. Nikdy jsem o takovém doporučení neslyšela.

Nespletla se autorka a nezmotla dohromady dvě věci? „50 praní“ a „50 odstínů šedi“ (stupeň zašlosti bílé barvy)?

bao-baba
1996 příspěvků 29.6.21 11:41

Dnes jsem slyšela písničku Věry Martinové „Máš ho akorát“, kde byla slova „malej muž a velkej kočí“. Přesně to vystihuje jistý typ pánů, duševních trpaslíků, kteří si ponižováním partnerky snaží povýšit své egíčko. Zarmucuje mne, když na tohle chování reagují partnerky tím, že sklopí hlavu „aby byl klid“.

chitrá alex
410 příspěvků 1.7.21 13:10

Železářství U Rotta na ceduli před krámem uvádí: Kdo stíháte sledovat vládní nařízení, řiďte se podle nich.

Oveeec
3067 příspěvků 1.7.21 19:01

Nepřijde vám ta socha trochu strašidelná? Já nevím, tyhle hyperrealistické sochy…

https://www. novinky. cz/zahranicni/evropa/clanek/harry-a-william-odhaluji-sochu-princezny-diany-40365075#dop_ab_variant=0&dop_source_zone_name=novinky. sznhp. box&dop_req_id=KByimvlnMBK-202107011658&dop_id=40365075&source=hp&seq_no=6&utm_campaign=&utm_medium=z-boxiku&utm_source=www.seznam.cz

2991 příspěvků 1.7.21 19:22

@Oveeec Mně přijde divná ta holčička. Na to, jak je malá, vypadá příliš dospěle, a jak se lísá k té ruce… Celkově mi přijde divné, jak tam jsou ty cizí děti.

pavka_l
1348 příspěvků 1.7.21 21:18

@Oveeec @Vinca_minor mně ten odkaz nějak nefunguje, kde najdu fotky??

Oveeec
3067 příspěvků 1.7.21 21:38

@pavka_l Mně to zadávání odkazů nějak nejde. Byl o tom článek a reportáž na Novinkách.

2991 příspěvků 1.7.21 21:56

@pavka_l @Oveeec Edit: odvolávám, Peklu začalo blbnout vkládání odkazů, takže ho sem nedám, i když to normálně umím.

2991 příspěvků 1.7.21 22:11

Edit: pokus č. 2. I když dám ikonu „vložit hypertextový odkaz“, tak to tam začalo automaticky do adresy vkládat mezery za tečky a tím pádem odkaz nefunguje.

Oveeec
3067 příspěvků 1.7.21 22:51

@Vinca_minor Tak teď nevím, jestli je to tím, že to Peklu blbne, nebo tím, že to fakt neumím :D Dělám to prostě tak, že kliknu na příslušnou ikonku a vložím adresu odkazu (myslím, že i text odkazu), ale vždycky z toho vyleze podobný hybrid jako v mém příspěvku. Teď se každopádně svezu s tou poruchou :)

Uživatel je onlineGorilka
1452 příspěvků 2.7.21 07:38

Jedna věc, že seznam tenhle obrázek nezobrazuje obrázek jako obrázek ale jako pozadí něčeho.
Druhá, že odkaz který sem dala Oveeec, je odkaz na článek seznamu. novinky. cz/evropa/clanek/harry-a-william-odhaluji-sochu-princezny-diany-40365075#utm_content=ribbonnews&utm_term=diana&utm_medium=hint&utm_source=search.seznam.cz kontra „https://www. novinky. cz/evropa/clanek/harry-a-william-odhaluji-sochu-princezny-diany-40365075#utm_content=ribbonnews&utm_term=diana&utm_medium=hint&utm_source=search.seznam.cz“.
Třetí, že MP mrví odkazy vložené jako text asi posledních deset let.

Stránka:  « Předchozí 1 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 110 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek