Co vás pobavilo

Fotoalbum tématu (340) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
giuliettka
9094 příspěvků 11.7.21 11:49
@Porkpiehat píše:
@giuliettka Jsou to dvě různé vosy.

To viem. Manžel podľa tvojho obrázku tipoval, že je to nejaký druh kutilky. Moj príspevok včera 21:58. Robila som si z neho žarty, že sa prvykrát v živote netrafil správne. :-D Pobavilo ma, že aj ty si pri hladaní tej osy natrafila na kutilku.

Jordaan
9537 příspěvků 12.7.21 17:09

Dneska jsem byla se synem na vylete a az pri prestavce v restauraci jsem si vsimla jeho obuti. Dite reklo, ze mu to tak „prislo cool“ :-D.

if5
511 příspěvků 12.7.21 19:06

@Jordaan No jasně, perfektní cit pro barvy!

Jordaan
9537 příspěvků 12.7.21 19:32

@if5

Normalne z nej zacina byt hipster. Uplne sam od sebe. Je mu 7 :-).

mikrob
364 příspěvků 13.7.21 08:57

@Jordaan Nebo samuraj :-)

DanielaS
5301 příspěvků 14.7.21 11:55

Cert vem styl, ale jit v tomhle na vylet? Mne by se to vyzouvalo pri kazdem kroku.

pavka_l
1348 příspěvků 14.7.21 12:55

@Vinca_minor Děkuji za foto sochy, Dianu bych tedy nepoznala.

Jordaan
9537 příspěvků 14.7.21 14:47

@DanielaS

Jeli jsme na kole.

mimi
344 příspěvků 14.7.21 15:10
@Jordaan píše:
@DanielaSJeli jsme na kole.

Inak sa mu dobre slapalo do pedalov? Mne by sa teda blbo. Potrebujem pevnu botu (tenisku) na bicykel.
Ale ocenujem ten napad, nosievala som to takto na jednej dovolenke, kde som zabky mala iba ako prezuvky „na doma“, a bola mi zima na nohy, sesternice si zo mna utahovali, mne to tiez vtedy prislo cool :-D. Co vsetko clovek v mladi berie inak, nez teraz.

Jordaan
9537 příspěvků 14.7.21 18:45

@mimi

Tady se jezdi pomalu a ne jako sport, je to spis takove popojizdeni. Nejsou tu auta, takze kolo je jediny dopravni prostredek, jsou to takova ta holandska kola. Klidne jede v neoprenu a pod pazi ma bodyboard.

Jordaan
9537 příspěvků 14.7.21 18:56

@mimi

Ale je pravda, ze dneska se tu vynorili dva sportovci na silnicnich kolech, obleceni do cyklistickych oblecku a v takovych tech botach, co se zahaknou do pedalu. Vypadali jak z jine planety. Na ostrove sice jezdi na kole kazdy, ale nikdo se na to neobleka. Evidentne tu byli omylem, jeden mel drzak na mapu, na mape jasne vyznacenou trasu okolo ostrova, po plazi. Docela by me zajimalo, jak se na tu svoji turu pripravovali :-).

Singer ka
189 příspěvků 14.7.21 19:44

@Jordaan vybavil se mi švagr, vášnivý cyklista, občas se tu zastaví na kole, ty nacvakavaci boty, obleček s reklamama, vidím ho ráda, ale neodpustil si rypnuti, jestli se utrhl z pelotonu, on se zase jede závod Míru, nebo neco podobnýho.

Shameeka
71 příspěvků 16.7.21 21:03

:joy: krasny preklep (doufam). oznaceni micka komentovat radsi nebudu

Čírina
472 příspěvků 19.7.21 11:13

Važte si možností cestovat. Třeba Jan Hus jel jen do Německa a vůbec si neumíte představit, jaké měl problémy na hranici!

Lakerol
260 příspěvků 19.7.21 12:09

Slyším „Pes! Pes? Pees? Peees?!“.
Dítě si „čte“ časopis, dívá se na tento obrázek:

ertz
1044 příspěvků 21.7.21 18:01

Tak toto už je jen k smíchu - do Japonska, kde to tak přísně hlídají, přiletěl nenaočkovaný lékař olymp. týmu (a ve stejném letadle přiletěli všichni nakažení - ale to je jen obrovská shoda okolností :-) https://www.seznamzpravy.cz/…pravy-170206

porjk
3291 příspěvků 22.7.21 08:43

@ertz Mě to ani k smíchu nepřijde:(. Nechápu to.

Judy24
1370 příspěvků 22.7.21 09:04

@ertz To je fakt šílená neprofesionalita. Vůbec nechápu, jak mohl ČOV vzít s sebou neočkovaného lékaře. Úplně zbytečné riziko, které teď několika lidem může sebrat šanci na vrchol kariéry. Taky se přiznám, že mě to tolik nepobavilo, je mi těch sportovců líto.

MP blanka
2958 příspěvků 22.7.21 10:28

@ertz @porjk @Judy24 - nie, nie je to ani trochu k smiechu - a všímate si, ako medzi športovcami, ktorí už do Tokia prileteli, narastá počet nakazených? Nechcem byť paranoidní, ale toto neskončí dobre. Myslím, že Japonci už ľutujú, že je Olympiáda u nich. Je mi tých športovcov ľúto - aj keď sa pochopiteľne nemusí každý z nich aj nakaziť, atmosféru to isto poznačí, a možno aj ich výkony.

ertz
1044 příspěvků 22.7.21 12:57

Covid tu už je nějakou dobu, takže se ví, jak se chránit. Pokud jako sportovec mám cíl olympiádu, musím minimalizovat rizika.

• Určitě mohli být naočkovaní přednostně, aby stihli mít do olympiády obě dávky.
  • Určitě je v ČR víc dobrých ortopedů, než jeden (který se nechtěl/nemohl očkovat - ale pracuje u Koláře, který se ke covidu taky vyjádřil).
  • Určitě ví, že se v letadle nedá větrat. Pokud tam bude jeden jediný nakažený, ty viry budou cirkulovat dost dlouho a všude. Takže bych tam seděla v respirátoru, i kdybych byla jediná. Najíst a napít se mohli během mezipřistání.

Pokud na to nemá volní nebo mozkovou kapacitu sportovec, tak je tam tým, který na to má dohlédnout a VYNUTIt si dodržení. Ale v tomto případě ryba smrdí od hlavy (pan Károlyi je tam dlouho), tak nejlíp asi udělali ti, kteří letí komerčním letem, kde si ty aerolinky dodržení všech opatření vynutí.

@MP blanka Ono mi to připomíná tu blahosklonnost, jakou měl ten Váš lékař (co jste psala v jiném vlákně). Jinak maminka byla teď v týdnu na kontrole u lékaře, hodina čekání v čekárně a taktéž sestra nakoukla a řekla- kdo máte dvě očkování, nemusíte mít respirátor. Já nechci, aby má stará matka měla ani lehký průběh covidu, tak jsem jí přinutila, aby si to nasadila. V ordinaci (kde se za den vystřídá hodně pacientů si to na pokyn doktora zase sundala ). Toto mě štve - protože v nemoci se o ni starám a bojím já a ne ta sestra nebo doktor.

Porkpiehat
3021 příspěvků 22.7.21 14:04

@ertz Domnívám se, že kdyby měli všichni po dobu letu nasazené roušky/respirátory a sundali si je jen na krátkou chvíli na jídlo nebo napití, tak to mohlo dopadnout jinak navzdory přítomnosti nakaženého. Roušky ani respirátory nejsou samospasitelné, ale už rok a půl kolují všude obrázky, které znázorňují rizika nákazy, když nemá nikdo roušku, když jí má jeden, když jí mají oba.

Pro ty sportovce to musí být tragédie. Chystat se čtyři roky a pak sedět na pokoji kvůli pozitivnímu testu, když ani nemusí mít díky očkování žádné projevy. A ještě když udělal během letu maximum tím, že měl po většinu času nasazenou roušku. Zatím jsem nezaregistrovala problémy ve franocouzské reprezentaci, musím se jít podívat, jestli nám něco netají :-)

I když už mám plné očkování + uběhla lhůta určená pro jeho uznání, tak budu nadále nosit roušky. Stejně tak moje děti, které kvůli věku tuhle povinnost měli jen na základní škole, tak je budou nadále nosit do obchodu atd. Ve francouzských zprávách jsem zaslechla, že ti, co mohou třeba do kiny (plné očkování nebo platný test) nemusí mít nasazenou roušku. Ha ha, za ty dvě hodiny by mi huba neupadla, tak bych si roušku nechala i kdybych byla s rouškou jediná v sále. Ve stylu „Belt and braces“ :-)

ertz
1044 příspěvků 22.7.21 15:37

@Porkpiehat Já jsem byla s respirátorem u kadeřnice, vzala jsem si dva, protože při barvení se samozřejmě ten jeden obarvil taky. Sice mi řekla, že nemusím, že baly den předtím na testu - ale kolik lidí se jí v salónu vystřídalo jen za to odpoledne, kdy pracuje. Během hodiny a půl, co jsem tam byla, to bylo 5 lidí. Roušku neměl nikdo.
Sportovců je mi líto, zvlášť Nauschové, ta tomu obětovala hodně. Ale oni měli taky tlačit na funkcionáře, aby to bylo OK. Teď bude vyšetřovací komise, budou to házet jeden na druhého… a už bude pozdě.

bao-baba
1996 příspěvků 22.7.21 18:12

Ono to sice vypadá, jako kdyby to chytili od toho doktora, ale kdo je ten zdroj není jisté. Teď se jenom s křížkem po funuse čeká, na koho se hodí odpovědnost. Že ĆOV nechá jet neočkovaného lékaře je s podivem.
Mít respirátor během dlouhého letu je sice otravné, ale když se ti sportovci připravovali tak dlouho (a u mnoha z nich jde o vrchol kariéry), čekala bych, že se budou chránit i sami.

Vinca_minor
2991 příspěvků 22.7.21 19:03

Super.cz:

bao-baba
1996 příspěvků 22.7.21 19:47

@Vinca_minor Jsem prga! :-) Do Pekelných celebrit jsem to dala v 18:53 :-)

Stránka:  « Předchozí 1 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek