Co vás pobavilo

Fotoalbum tématu (334) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
giuliettka
8914 příspěvků 27.7.21 16:19

@bao-baba @MarryJu ono je to strašne ťažké. Ta debata bola jak výsluch. Všetko okrem toho začiatku, že ma dcéru a hľadá pre ňu matku, sú holé vety. Ako prvé zisťuje to, či poznám historku s tým vojakom (holou vetou:písala ste s vojakom?) a potom už len či som opustená. Nedá sa nijako nadviazať hovor. Myslím, že jeho rodný jazyk nie je ani angličtina. Aj tam to viazlo. A párkrát sa sekol a napísal niečo čo nebolo anglický. Tipujem, že je to Arab. Odpovedal jednoslovne. A riešil prečo nemám verejne priateľov na fb. A potom ma zablokoval. :-D Asi musí fakt písať niekto opustený, kto je rád, že dostáva akékoľvek správy. Že to na tej druhej strane ti čo píšu poznajú podľa odpovedí.

Demode
2054 příspěvků 28.7.21 15:34

Nevím kam, tak to dám sem, protože mi ten kontrast celkem slušivých šatů a ortopedické obuvi, co vypadá jako spodek chodicí sádry, lehký úsměv na tváři vyloudil.

Dalmitka
1855 příspěvků 28.7.21 15:49

@Demode - pridávam sa k Vám; až na ten ľahký úsmev - u mňa skôr zdesený úškľabok - ja nechápem, „co tím chce básnik říct“ - ako toto niekto príčetný dobrovoľne obuje. Ja som úplne vysadená na všetko, čo len trochu pripomína „hnusosandály“ a toto patrí k špičke hnusného obutia. Ibaže by tým chceli vytočiť podobných ako som ja /smajlík/.

Demode
2054 příspěvků 28.7.21 16:13

@Dalmitka Jo, sandály budou určitě pohodlné, ale ta dívčina nevypadá, že by ze zdravotních důvodů musela obout zrovna tohle.

mikrob
356 příspěvků 29.7.21 12:52

@Dalmitka Taky mohla mít kroksy :-)

Temperance
3297 příspěvků 29.7.21 14:30

@mikrob V mých očích jsou tyhle sandály ošklivější než crocsy.

bao-baba
1953 příspěvků 29.7.21 17:52

Pobavil mne titulek Života v Česku: „O tohle Petra Paroubková přišla. Manžel Jiří zhubl a v rakouských Alpách ukázal tělo božského Herkula“ :-)

MarryJu
601 příspěvků 29.7.21 18:41
@bao-baba píše:
Pobavil mne titulek Života v Česku: „O tohle Petra Paroubková přišla. Manžel Jiří zhubl a v rakouských Alpách ukázal tělo božského Herkula“ :-)

To musela být ironie, né?

mikrob
356 příspěvků 30.7.21 09:17

@bao-baba Vždyť to bylo tělo božského Herkula a ne Paroubka :-)

oliviax21
103 příspěvků 30.7.21 18:29

@Demode Je to trend. Po ošklivých teniskách ošklivé sandály, no :woozy_face:.

MP Janka
828 příspěvků 31.7.21 07:01

A za pár let je bude nosit každý :-D Před pár lety se na Pekle pomalu kamenovalo za tenisky do města a nedej bože k sukni a teď to tak nosí každá druhá.

porjk
3274 příspěvků 31.7.21 08:32

@Demode V módě teď platí “Čím hůř, tím líp.” A nejen v materiálu, zpracování, slušivosti, ale i v prezentaci vyrobků. Záleží i na zákazníkovi, zda se kolo otočí, nebo to půjde tímhle směrem. Pro výrobce je to ovšem výhra, inkasuje zisk i za ošizení práce a vstupních surovin…

Dalmitka
1855 příspěvků 31.7.21 11:46

Pobavil ma dnes jeden reklamný text, propagujúci samozrejme najskvelejšie a najlepšie podprsenky. Vedeli ste, že dámy pracujúce v oddeleniach so spodnou bielizňou už nie sú predavačky, ani asistentky predaja - ale - bra-fitterky?

Citácia: „Ruku na srdce, dámy. Ktorá z vás nosí podprsenku, ktorá nikde netlačí a ani neodstáva? Ak túžite konečne nájsť tú pravú, zastavte sa v našich nových predajniach spodnej bielizne v OC Bory mall alebo OC VIVO! Naše ochotné bra-fitterky vám radi pomôžu vybrať vhodnú veľkosť a strih.“ Atď., atď.

bao-baba
1953 příspěvků 31.7.21 16:57

@Dalmitka V zájmu diverzity by tam měli být i bra-fitteři :-) Určitě by poradili ještě lépe :-)

bao-baba
1953 příspěvků 31.7.21 19:07

Titulek CNN Prima News: Nečekaný vedlejší účinek po vakcíně Pfizer. Očkované ženy hlásí zvětšení prsou
Téma: Koronavirus Monika Kabourková 30. července 2021 14:25

Tak teď by mohli zahlásit ještě zvětšení penisů a počet zájemců o očkování prudce vzroste. Lepší než tenisky.

mikrob
356 příspěvků 1.8.21 07:27

@bao-baba Tak už vím, z čeho to mám! A já hloupá myslela, že jsem přibrala :-)

Jordaan
9512 příspěvků 6.8.21 21:03

Pobavila jsem policajta, ktery me stavel a kontroloval. Zrejme nekoho hledaji, protoze staveli a prohlizeli jak na bezicim pase. Chtel po me otevrit kufr. Ja na to, ze jo, ale ze musim opatrne. Policajt koukal podezrivave a pak se desne rozesmal - v kufru meho auta se totiz nachazi osm velkych a heliem nafouknutych Happy Birthday balonu, ktere jsou tam schovane na zitrejsi oslavu a kdyz se otevrou dvere, tak se snazi uletet.

Judy24
1360 příspěvků 12.8.21 14:05

Po delší době mě zase pobavilo Módní peklo. Konkrétně nově oživené diskusní vlákno „Běžecký pás“.

Temperance
3297 příspěvků 12.8.21 14:14

.

V3S
65 příspěvků 14.8.21 13:20

@Temperance S dovolením si od Vás rčení půjčím a předám kolegyni, vášnivé běžkyni.

bao-baba
1953 příspěvků 14.8.21 20:26

@V3S

Tohle znáte?

Já neříkám, že všichni běžci jsou špatní, ale většinou jsou to oni, kdo najde mrtvolu…

Vinca_minor
2940 příspěvků 14.8.21 20:40

@bao-baba No, řekla bych, že nejvíc mrtvol najdou pejskaři :D

Singer ka
162 příspěvků 2 inzeráty 14.8.21 21:26

@bao-baba @Vinca_minor nejsem ani běžec, ani pejskar, v úterý jsme se rozhodli ze se zajedeme vyloupat, takový náhlý rozhodnutí, sedmeme ještě oblečení u rybníka na deku, byko tam pár lidí, hodně vlny, říkám si tam ani nepolezu, koukám někdo plavé, ne to je jen něco, vypadá to jako záda, ne to klame, je ro bójka, hadr neco…no byl to zada utopené paní, teda ne že by mě to pobavilo to vážně ne

V3S
65 příspěvků 16.8.21 11:38

@bao-baba :-D To jsem neznala, velmi zdařilé.
Ovšem tohle kolegyni zcenzuruji, patří do kategorie „Vyplašenka“ a běhává v místech, kde je vyšší pravděpodobnost výskytu mrtvoly než dalšího běžce.

giuliettka
8914 příspěvků 19.8.21 15:42

Trička z fanshopu. Som sa rozhodla, že jedno si objednám. :-D

Stránka:  « Předchozí 1 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek