Co vás pobavilo

Fotoalbum tématu (334) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
vaanavi
96 příspěvků 19.8.21 21:00

@giuliettka pridávam k nemu návrh na zvukový doprovod :)
https://www.youtube.com/watch?…
(i klip stojí za to)

Vinca_minor
2943 příspěvků 20.8.21 08:08

Debata s mužem o dýňové polévce podle Florentýny po rakousku: Co si myslíš o tomhle receptu? Mně přišla dost smetanová, dala bych tam víc dýně. - Jo, mohla by být víc zeleninová, i když ta ostrost dýně v tom cítit byla. -??? :bulb: Já tam dávám chilli :D

MP blanka
2934 příspěvků 20.8.21 13:40

Nie je to situácia, ktorú by som vyhladávala, dokážem sa vyviezť výťahom bez nadviazania hovoru s okolostojacími, a vo vlaku si vytiahnem Sudoku a tiež som potichu. Ale teraz už druhýkrát v krátkom čase po sebe som bola v situácii, keď sa „ rozhovoru“ s cudzou osobou vyhúť nedalo a vlastne ma to aj pobavilo. Minule cudzí mladík,– no oproti mne sú už mladící takmer všetci, takže asi 40tnik- sediaci v kupé, kam som si prisadla, ignoroval Sudoku, ktoré som si po pozdrave vytiahla a okamžite nadviazal kontakt. Kam cestujem ja, a kam on, kto ho tam bude čakať, prezradil ako sa volá, keď mu zvonil mobil po skončení hovoru som sa dozvedela, že to bola mamička, a ako ju má rád, a či mám ja ešte tú svoju, a čo robím, ponúkol ma cukríkom a keď som vystupovala, srdečne sa so mnou lúčil a že nech pozdravujem manžela. Uff, vydýchla som si, keď som dostúpila na perón. A dnes niečo podobné - do kupé ku mne pristúpila mladá slečna a o chvíľu po nej asi 35 ročný mladík. A spustil niečo podobné o cestovaní a účelu cesty a čo robí, a kde všade už bol atď. v podstate to bola samomluva, stačilo občas utrúsiť nejaké neutrálne slovíčko. Slečna vedľa mňa sa ale o chvíľu zodvihla, vybrala si batožinu a zrejme prešla do iného kupé. Mladík sa tomu úprimne a nahlas podivil : a to kam ide, to sa nemôže aj ona trochu cestou porozprávať?! No, ja som to na tú krátku vzdialenosť jednej zastávky vydržala v obidvoch prípadoch, ale cestovať v podobnom sprievode dlhšie…

bao-baba
1957 příspěvků 20.8.21 20:01

@MP blanka Když vám někdo vytrvale valí klíny do hlavy, tak to moc příjemné není, ale na druhou stranu jsou v našich zemích lidé poměrně málo otevření, jinde se s vámi dají cizí lidé nezávazně do řeči, třeba na ulici pochválí šaty, účes, zeptají se odkud jste, prohodí pár slov, usmějí se.

Roxxanna
98 příspěvků 21.8.21 08:26

@MP blanka Vidíte, a mně to připadá celkem prima. V dnešní době, kdy spousta mladých „žije“ se svými mobily a ani s nejbližšími nedokáže moc komunikovat, jsou tito lidé jako sympatické bílé vrány (a to jsem velký introvert, který se sám moc do hovoru s cizími pustit nedokáže).

bao-baba
1957 příspěvků 21.8.21 09:12

@Roxxanna Nakonec nic nebrání tomu říci: Nezlobte se, ale já bych si ráda četla…

Jordaan
9512 příspěvků 21.8.21 09:42

Tak Bottega Venera. Kdo by to byl rekl. Treba byl redaktor predtim na venerologii a trochu se mu to popletlo dohromady.

Temperance
3301 příspěvků 23.8.21 18:14

@bao-baba Obávám se, že na některé typy to nefunguje…

Temperance
3301 příspěvků 27.8.21 17:03

Titulek na Seznamu: Strach ze zubaře: Poradíme vám 6 triků, jak se ho zbavit.

giuliettka
8924 příspěvků 2.9.21 15:35

Tak ododneška budem nosiť okuliare vždy a všade! Kašlem na to, že v nich vyzerám jak mucha Puk. Toto som považovala za reklamu na náhrobne kamene. :-D

if5
499 příspěvků 2.9.21 18:54

Titulek na iDnes: Nástupce Merkelové míří k debaklu, její kosočtverec přebírá Scholz

giuliettka
8924 příspěvků 8.9.21 15:33

Je to z verejnej FB diskusie jedneho rádia, kde riešia čo má kto po pravej ruke. Ale mňa fascinuje, že niekto si nechty na tak hnusne/husto potetovanej ruke necháva dlhé nechty a ešte si ich aj nalakuje perleťovým lakom. :-D

mikrob
357 příspěvků 9.9.21 12:46

@giuliettka To je opravdu ohavné. Ale zase nebudou vidět stařecké skvrny :-)

Josefka
614 příspěvků 9.9.21 13:39

Rozesmála mě absurdní představa ministryně Benešové s přelepenými bradavkami (viz Pekelné celebrity od @giuliettka). To jsem potřebovala. Kam se hrabe kosočtverec paní Merklové @if5 :-D Dobře vy, obě!

RestingBitchFace
7 příspěvků 9.9.21 14:50

@giuliettka fuj, i ty drápy jsou hrozný, odrostlý, špičatý, ble

giuliettka
8924 příspěvků 16.9.21 20:03
Stránka:  « Předchozí 1 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek