Co vás pobavilo

Fotoalbum tématu (340) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
porjk
3290 příspěvků 23.9.21 10:24

@giuliettka Já ceny běžných potravin znám jen rámcově, vždyť jsou pohyblivé a každý obchod má jinou. Málokdy jdu pro jednu věc a i když, stejně cestou k pokladně si vzpomenu /zahlédnu něco dalšího. To bych měla v hlavě maštal, pamatovat si všechno, ale zhruba vím, co stojí.

kobylkalucni
473 příspěvků 27.9.21 09:21

Tak to já jo. Neříkám, že každý nákup oběhnu tři supermarkety, ale třeba když je mléko za 17, tak vezmu jenom jedno do kafe, protože vím, že v Albertu jsou za 10 v akci a tam příště vezmu cely karton. Přišlo by mi to jako hrozné rozhazování neřešit cenu.

giuliettka
9062 příspěvků 27.9.21 09:23

@kobylkalucni Čas sú peniaze. Ak by ste nakúpila všetko v tom jednom supermarkete, tak nepotrebujete benzín na cestu do druhého a čas sa dá stráviť aj užitočnejšie ako obiehaním supermarketov. Napríklad na nete. :-D

MP blanka
2958 příspěvků 27.9.21 13:58

@kobylkalucni : Tiež nakupujem „ s rozvahou “. Ale keď sa krátko po revolúcii začalo všeličo meniť a pribúdali aj nové obchody a tovar zrazu nemal vo všetkých rovnakú cenu, povedala som si, že nebudem všetko nakupovať v jednom, ale pôjdem cielene pre ten- ktorý tovar do určitého obchodu. Za nákupmi do stredu mesta som to mala pešo 15- 20 minút. Pamätný bol deň, keď som kvôli potravinám a zelenine prešla tri miesta, a ešte osobitne som kúpila vajíčka / lacnejšie!! :-) / na stánku kde ich ale dávali iba do papierového vrecka. Všetko sa mi samozrejme do nákupnej tašky nevošlo, ale mala som aj peknú semišovú kabelu, tak som to nejako pomestila. Doma, spokojná, ako múdro som nakúpila, a ako som pre rodinný rozpočet ušetrila možno 2 - 3 Kčs, som začala veci vyberať, a dobrá nálada ma rýchlo prešla. Papierové vrecko s vajíčkami, akokoľvek bolo v kabele umiestnené až celkom navrchu bolo mokre, polepené, a to, čo nezostalo vo vrecku, pretieklo dovnútra. Tri rozpučené - lacné - vajíčka tak nielen predražili tie ostatné, ale zabrali mi čas, kým som od toho negustiózneho „ sopľa “ očistila zvyšné veci v taške a načisto mi zničili obľúbenú kabelu. Odvtedy už tak zapálene nebehám do rôznych obchodov iba kvôli nejakej menšej lacnejšej položke.
Cenu rôzneho tovaru si pamätám u toho, čo kupujem častejšie. Niekedy nekúpim, keď je momentálne čosi drahšie / dnes napríklad karfiol /, poviem si, že to proste nemusím mať práve dnes.

Vinca_minor
2991 příspěvků 28.9.21 00:23

Já jsem extra případ, občas si během nákupu přibližně spočítám, kolik to bude stát :D Teda u malých nákupů. Ale to, že znám ceny, neznamená, že kupuju to nejlevnější. Třeba pro pečivo chodím do oblíbené pekárny, kde 60g rohlík stojí 4,50. Protože je fakt dobrý, a to i druhý den večer.

Jordaan
9537 příspěvků 28.9.21 10:16

Otevrenyma dverma na terasu mi vletel do obyvaku takovy maly roztomily ptacek, sednul si na operadlo zidle, chvili na me koukal a pak zas odletel. Uplne mi to zvedlo naladu :-).

surrik
2591 příspěvků 28.9.21 12:17

Placám se v kuchyni, brodim se hromadou kocicich chlupů, z pradelny mi pipa pracka ze už bych si to prádlo měla jít laskavě vyndat… a v tom muž přijde z garáže s telefonem na uchu a slyším jak říká: no to jste se asi spletla, ha ha, ne ze by jsme vás nepotřebovali, ale voláte na špatně číslo ha ha ( prestavam míchat omáčku a natacim hlavu abych lépe slyšela), ha ha, (sakra s kým to koketuje??) tak přeju příjemný den :) ha ha… Ehm zlato kdo to volal? Ale nějaká paní, uklízečka, ze už stojí přede dveřmi a máme ji jít otevřít, ze k nam jde uklízet :) no vytocila omylem moje číslo :D… Malem jsem se prizabila o otevřená dvířka myčky jak jsem letěla ke dveřím, podívat se, jestli si ta dobra duše nespletla i adresu… Chjo bohužel ne

Jordaan
9537 příspěvků 29.9.21 11:32

U Queen Plackove policiste nalezli nejen hromadu drog, hotovost, mobilni telefony a buhvi co jeste, ale i obcansky prukaz na jmeno Mário Herák. Uculuju se nad tim do ted.
https://www.blesk.cz/…a-vazbu.html

Čírina
472 příspěvků 5.10.21 15:42
  • Víte kdo je nejlevnějším výrobcem oken v ČR?
  • Božkov.
Temperance
3339 příspěvků 6.10.21 18:28

Zhubněte mě!

MP blanka
2958 příspěvků 6.10.21 19:15

@Temperance - to znie teda skutočne lákavo - predstavovala by som si to tak, že zatiaľ čo budú odborníci pracovať na mojom zhubnutí, ja budem trpezlivo čakať na výsledky ich práce a keď skončia, pôjdem sa odmeniť do kaviarne viedenskou kávou a šľahačkovým zákuskom.

bao-baba
1992 příspěvků 6.10.21 19:29

@Temperance Pošlete odkaz, ať mě taky zhubnou:-)

Singer ka
187 příspěvků 6.10.21 21:45

@Temperance @bao-baba mě taky, ať mě zhubnou, nejlíp ve spánku

if5
511 příspěvků 7.10.21 08:45

@Singer ka To byste se musela stát medvědicí :-D

Temperance
3339 příspěvků 7.10.21 13:37

@bao-baba @Singer ka Jo, já pošlu odkaz z reklamy, která na mě včera vyskočila, Vy tam půjdete, nezhubnou Vás a ještě mi přijdete nabančit… ne-e ;-)

bao-baba
1992 příspěvků 7.10.21 14:58

@Temperance Ne, my vás necháme za trest ztloustnout :-)

Singer ka
187 příspěvků 7.10.21 18:04

@if5 klidně, zimní spánek bych myslím zvládla

Vinca_minor
2991 příspěvků 8.10.21 09:07

Na Aljašce v parku Katmai mají každý rok Týden tlustých medvědů, kde obdivují, jak dokážou na zimu přibrat :D Letošní vítěz Otis:

Singer ka
187 příspěvků 8.10.21 20:42

@Vinca_minor myslím, že jsem otisovi v patách, bohužel

Vinca_minor
2991 příspěvků 8.10.21 22:56

@Singer ka Naordinujte si zimní spánek a budete vypadat jak Otis na jaře :D

Singer ka
187 příspěvků 9.10.21 05:35

@Vinca_minor já bych se nebránila, kdyby byka jistota, zeptám se jestli mi dají půl roku neplaceneho volna a jdu do toho, jinak hrozí, že budu na jaře jako Otis před další tuhou zimou

bao-baba
1992 příspěvků 9.10.21 12:12

@Singer ka @Vinca_minor Super, to jsem se zasmála!

giuliettka
9062 příspěvků 10.10.21 14:25

Fakt ma pobavili volebné prieskumy. :-D Zaujímalo by ma ako sa cíti Bartoš, ktorý sa už videl ako premiér. :-D

giuliettka
9062 příspěvků 10.10.21 14:57
Temperance
3339 příspěvků 13.10.21 15:15

Https://www. novinky. cz/koktejl/clanek/britsti-straznici-zaparkovali-nad-vysuvnymi-sloupky-auto-skoncilo-ve-vzduchu-40374823#source=hp&seq_no=14&dop_ab_variant=0&dop_source_zone_name=novinky. sznhp. box&dop_req_id=YaPmiOg5hPI-202110131304&dop_id=40374823&utm_campaign=&utm_medium=z-boxiku&utm_source=www.seznam.cz

Stránka:  « Předchozí 1 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek