Co vás pobavilo

Fotoalbum tématu (364) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Jordaan
9605 příspěvků 3.12.21 22:38

@Porkpiehat

Diky za vyjasneni :-). Podle tech clanku mi prislo, ze to spociva jen v mlaceni se po hlavach. Akorat mi ale i tak neni jasne, proc je to evidentne tak zname mezi malyma detma, jako uplne detska tematika mi to nepripada.

Porkpiehat
3171 příspěvků 3.12.21 22:39

@Jordaan A po shlédnutí těchto fotek už nikdy neuvidíš hlavního hrdinu jako totálního joudu :-) Byla jsem hrozně překvapená, když jsem ho viděla v nějakém rozhovoru, jaký je to hrozný fešák. Tak jsem ho přidala hned k tomu herci z Posledního vlaku do Busanu, který ve Squid game hraje také.

Jordaan
9605 příspěvků 3.12.21 22:41

@Porkpiehat

Trenuje :-)

Porkpiehat
3171 příspěvků 3.12.21 22:55

@Jordaan Moje děti to znají z ukázek, které jim běžely mezi jejich pořady na Youtube. Dětem to podle mě není určení ze dvou důvodů - umírají tam lidé a to ve velkém množství (nejsou to nějaké extremně brutální smrti (pokud si vzpomínám), hodně se tam střílí) a za druhé bez vysvětlení, proč se toho ti lidé účastní, zkrátka pozadí korejské společnosti, a také že mohou existovat magoři, kteří pro zábavu něco takového vymyslí.
Mezi dětmi je to nejspíš tak známé, protože ty hry, které musí účastníci hrát, mají základy v obyčejných dětských hrách (nebudu ti říkat jaké, ale představ si, že by nějaký magor vymyslel nějakou smrtící variant třeba skákání přes švihadlo nebo podobnou hru z našeho dětství). Ta úvodní hra (s velkou panenkou) je klasická hra na sochy, kterou znají děti v ČR i ve Francii (tady se to jmenuje Un, deux, trois, soleil). A kvůli tomu se o tom seriálu tolik mluví, tolik se objevují fotky, videa. Takže děti, které hru na sochy hrají skoro každý den, nebo si jí dobře pamatují (ti o něco větší), najednou slyší (nebo vidí), že to hraje někdo úplně jinak, brutálně. A nebudeme si nalhávat, děti přitahuje právě to, že je to něco zakázaného.

Porkpiehat
3171 příspěvků 3.12.21 23:01
@Jordaan píše:
Trenuje :-)

Na toho bych se v nějaké reklamě na vodu po holení ráda podívala. Dnes jsem viděla reklamu Dior s Pattinsonem a pořád mně nepřesvědčil, že je to sexy chlap.

Lakerol
290 příspěvků 4.12.21 10:59

@Jordaan Jo, viděla jsem to. Příběh je na první pohled dost obyčejný. Mě nejvíc zaujalo to nevyslovené, poměry ve společnosti a mezilidské vztahy. Hlavně jsem sledovala tu severokorejku a detektiva. Vizuální stránka byla pro mě slabší, zelené teplákovky a dětská hřiště mě moc neberou.
Na vraždy si člověk zvykne, něco jako Pulp-fiction. Je tam pár podobných vtipů :-)

Porkpiehat
3171 příspěvků 4.12.21 13:55

@Lakerol Jsem ráda, že to někdo vidí jako já. Právě to pozadí, to, cosi člověk domyslí a není přímo vyřčené, dělá z toho seriálu to, co se mi na něm líbí.
Z postav se mi moc líbil ten Pákistánec.

Ale nesouhlasím s vámi s těmi teplákovkami! :-D Zelenou barvu miluji a už vymýšlím, jak si ušiji tričko s raglánovými rukávy (prototyp je hotov, takže se můžu pustit do finálního trička). Dokonce zvažuji, že si jedno udělám s číslem (ale vlastním, ne podle postav ze seriálu). Už jsem si ušila žlutočernou mikinu jako z Kill Bill, ušila jsem si černé tričko a na něj našila velká křídla jako má kožená vesta Daryla z The Walking Dead. Také jsem mám koupenou teplákovou bundu na zády s čísly 4, 8, 15, 16, 23, 42.

Lakerol
290 příspěvků 4.12.21 21:18

@Porkpiehat Mě na tom vadí spíš ty tepláky. Zelená je fajn, ale jak jsou pak čím dál špinavější, tak to vypadá všelijak.

Jordaan
9605 příspěvků 4.12.21 23:15

@Lakerol

Ta holka je hrozne krasna. Podobne neuveritelne vypadala moje (jiho)korejska spoluzacka, ktera mela k obliceji jak panenka a utle postavicce i ohromne poprsi a doslova zastavovala dopravu, protoze na ni neustale nekdo ziral. Povahou to bylo skromne a plache devce a ta pozornost ji nebyla prijemna. Setkaly jsme se mimo Koreu a zaujala mne i tim, ze neustale nakupovala spodni pradlo, ktere na sve rozmery v Korei nebyla schopna sehnat. Takze nakupovala do zasoby :-D. Omlouvam se za off topic :-D.

mikrob
379 příspěvků 6.12.21 13:07

@Porkpiehat Postapo seriál Vám můžu poradit leda japonský - Alice in Borderland - je to docela podobné jako Oliheň, jinak já preferuju spíše romantické a nepříliš intelektuálně náročné seriály, musím se přiznat, že si zcela povrchně vybírám podle toho, jestli se mi líbí hlavní hrdina :-)

Porkpiehat
3171 příspěvků 6.12.21 14:06

@mikrob :-D Já teda spíš ty dramatické, apokalyptické, sci-fi, kriminální atd. seriály. Ale to mi nebránilo vidět dvakrát seriál Pretty Little Liars, všech sedm sezon a to prosím pěkně dvakrát (a třetímu shlédnutí bych se nebránila). Je to seriál spíš pro mladé, ale jinak je tam vše - vášeň, vraždy, krásné oblečení hlavních představitelek.
Děkuji za tip.

Paris1789
5632 příspěvků 6.12.21 14:29

Mě dnes tohle
edit: popatřete na cenu.
By mě zajímalo, kolik lidí si to dalo už do košíku

Temperance
3414 příspěvků 6.12.21 14:54

@Paris1789 Ale máte dopravu zdarma :-D

mikrob
379 příspěvků 6.12.21 15:19

@Porkpiehat Tak to bych Vám poradila seriál The Lies Within, to je drama, kriminálka a ještě hezký hlavní hrdina :-)

bao-baba
2133 příspěvků 7.12.21 17:59

https://www.super.cz/…evideli.html#…. sznhp. box&dop_req_id=8Bc3g2vWD4L-202112071658&dop_id=791808&source=hp&seq_no=1&utm_campaign=&utm_medium=z-boxiku&utm_source=www.seznam.cz

Vinca_minor
3109 příspěvků 7.12.21 19:10

Tak nevim, jestli to dát sem, nebo do pravého pekla.
„Známé tváře ze showbyznysu se rozhodly nafotit kalendář na podporu zdravotníků. Tvůrci si přizvali i exministra zdravotnictví Romana Prymulu a dceru prezidenta Kateřinu Zemanovou.“

Porkpiehat
3171 příspěvků 7.12.21 22:30

@Vinca_minor Prymula vypadá jako šílený vědec z nějaké béčkové komedie (nebo také Homer Simpson) a slečna Zemanová jako když předvádí sadu „Malý chemik“.

Oveeec
3214 příspěvků 8.12.21 00:06

A ten démonický kouř! A tohle čekají, že si někdo koupí?!

Vinca_minor
3109 příspěvků 8.12.21 00:50

@Porkpiehat @Oveeec Ono to je celý výživný :D

Oveeec
3214 příspěvků 8.12.21 01:25

@Vinca_minor No to musím nutně mít na zdi! :D

surrik
2612 příspěvků 8.12.21 06:20

Nu skoda ze to neni z jemneho papiru.

Porkpiehat
3171 příspěvků 8.12.21 07:18

@Vinca_minor Každý rok dobrovolní hasiči z naší vesnice mají kalendář na prodej. Kupujeme si ho, ale nikdy ho nepoužíváme. Úplně stejně by fungovalo, kdy přišli s kasičkou a rovnou jsme jim hodili peníze, škoda papíru a barev na kalendář. Když jsem po zakoupení náhodně otevřela kalendář a padla na fotku, která je rozpixlovaná tak, že by mohla sloužit jako pozadí v Minecraft, tak jsem ho zase zavřela. Od loňska se nic nezměnilo. Používají fotky ze zásahů nebo nácviků, které si sami udělají na mobil. To na jednu stranu kalendáři pomáhá, protože strojené fotky by byly hrozné. Na společné fotce vždy někdo samozřejmě chybí, tak je dodán do poslední řady počítačově. Na to jsem si zvykla, je to sice vidět, ale zas taková tragédie to není. Letos jsem ovšem zaznamenala, že spodní řady jsou trochu víc rozestoupené, takže je vidět, že přidaní hasiči nemají tělo a nohy.

Takže předpokládám, že stejně budou lidé zacházet s tímhle kalendářem. Pokud si ho někdo koupí, tak půjde rovnou (v lepším případě) do tříděného odpadu.

Ophelie
1299 příspěvků 8.12.21 08:15

@Vinca_minor něco tak strašlivého jsem už dlouho neviděla. Ale zase to pobaví, i když ji AK, než autoři zamýšleli.:sunglasses:

MP blanka
3016 příspěvků 8.12.21 09:02

@Vinca_minor - nemôžem uveriť, že je to skutočnosť, že to niekto „ povolil “ :-(.So všetkými tými schvaľovacími komisiami, ktoré za socializmu „ v mene umenia “ určovali kto a čo môže vytvoriť, prípadne čo komu dovolia uverejniť, sa spájajú samozrejme negatívne súvislosti, ale v prípadoch ako tento kalendár, by komisia, ktoré rozpozná jeho nevhodnosť, bola asi na mieste. Tak dúfajme, že to aspoň vyrieši trh tým, že neprejaví záujem.

Všechnoužtubylo
52 příspěvků 8.12.21 10:23

@Vinca_minor To nevyhazujte, za 50 let bude ta šílenost mít sběratelskou hodnotu.

Stránka:  « Předchozí 1 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek