Co vás pobavilo

Fotoalbum tématu (364) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
mikrob
379 příspěvků 13.1.22 14:28

@Porkpiehat Myslíte verbala? :-)

Temperance
3416 příspěvků 13.1.22 14:49

@Porkpiehat Ti blorkové mi připomínají… no, radši to nebudu psát :-P

bao-baba
2139 příspěvků 13.1.22 18:46
@Porkpiehat píše:

Je to jediná věta, která zní „možná pár humoru vtom já se vydám ale jinak“ (bez velkého písmena na začátku a bez tečky na konci). Nejspíš se jedná o nějakou špionskou šifru.

PS: Neodolola jsem a našla jsem si autora komentáře. V profilu má 257 přečtených knížek. Chtěla jsem jeho styl omluvit, protože by to možná mohl být cizinec nebo dítě, ale když někdo přečte tolik knih včetně takové bichle jako Harry Potter, tak by mu mělo v hlavně něco z pravopisu uvíznout.

Kecá, byl to 257× Slabikář :-)

Porkpiehat
3171 příspěvků 13.1.22 19:27

@mikrob Já je podle jmen neznám :-) Zkusila jsem si najít jeho hodnocení něčeho, co jsem viděla a když si to člověk „přefiltruje“ do normální řeči, tak s ním musí souhlasit. Když budu chtít nějakou filozofickou recenzi, budu jí hledat jinde. Na ČSFD chci najít informaci, jestli má smysl na ten film koukat. Jestli se nemýlím, že jsem nesouhlasila jen jedinkrát s vysokým hodnocením, jinak je ČSFD pro mě zárukou dobrého výběru. Ale někdy jsem úmyslně koukala i na filmy s 50%, vím, že od nich nemusím čekat umění, ale vyčistím si hlavu (pokud je to kategorie a námět, které mě zajímají).

Vinca_minor
3109 příspěvků 13.1.22 20:19

Dnes v Orionu: Dobrý den, mám u vás eshop. - Na jaké příjmení? - Xxx. - Jé, to je to krásné příjmení! Úplně na mě mezi těmi ostatními zářilo!

bao-baba
2139 příspěvků 16.1.22 11:09

Trochu jsem si projela pár starých diskuzí, kde je víc příspěvků. Některé jsou dost zajímavé, třeba ta o sdíleném či samostatné bydlení a jestli se sestěhovat s přítelem. V diskuzi o fake výrobcích mě pobavilo toto:

„Sice hodně stará diskuze, ale snad na to někdo narazí a pobaví se stejně, jako tenkrát já. Kdysi před lety jsem narazila u Vietnamců na napodobeninu voňavky Bruno Banani s názvem Bravo Burani :-) :-) :-)

Stránka:  « Předchozí 1 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek