Co vás pobavilo

Fotoalbum tématu (99) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Oveeec
2310 příspěvků 6.2.20 21:05

@bao-baba A teď má Tereza chuť si to zopakovat, že jo? :D

benyka
7986 příspěvků 7.2.20 09:50

Včera mě pobavily podpěry nově vysázených stromků v parku. Přitom ani ty staré (viz v pozadí stromky z minulé výsadby), nejsou nijak pevné, spíš je drží ty stromky, než aby to bylo obráceně.

Matmys
2564 příspěvků 7.2.20 09:53

@benyka No ono to nemá jen podpírat, ono to má i zabraňovat pejskům, aby se na mladý stromek podepisovali.

giuliettka
5601 příspěvků 7.2.20 09:56

@benyka Veď to nemá podopierať, ale odradiť prípadných blbcov čo si potrebujú „konár ulomiť“ s celým tým sa až tak babrať človeku nechce bez ohľadu na stav mysle a stav alkoholu. A tuším proti zvieratám, ale netuším akým v meste.

giuliettka
5601 příspěvků 7.2.20 09:57

@Matmys Aha už tuším, psom. Na tie beštie som zabudla. :-D

benyka
7986 příspěvků 7.2.20 11:46

@Matmys Proti psům bych tam dala hlavně něco, co není děravé. A čím je dole ta ohrádka menší, tím míň tomu „zalévání“ zabrání. Ta konstrukce osazená úzkým koncem dolů z tohoto hlediska nemá logiku.
@giuliettka Když se o to nějaký blbý opilec opře, tak to skácí i se stromkem. Co myslíte, že se stalo s těmi stromky, které letos museli nahradit. A když to nemá stromek podpírat, proč je k tomu ten stromek přivázaný?

Lizbeth
1143 příspěvků 7.2.20 12:20

Já myslela, že je to proti větru..aby se nezlomil.

benyka
7986 příspěvků 7.2.20 12:28

@Lizbeth Já taky. Jenom když to vymýšleli, tak se měli poradit s někým, kdo ví, co je zavětrování konstrukcí. :-) Takových zborcených podpěr je vidět hodně, zvlášť mimo obce.

bao-baba
629 příspěvků 7.2.20 19:40
@benyka píše:
@Lizbeth Já taky. Jenom když to vymýšleli, tak se měli poradit s někým, kdo ví, co je zavětrování konstrukcí. :-) Takových zborcených podpěr je vidět hodně, zvlášť mimo obce.

Zavětrování konstrukcí - to se jako naplní větrem :-)?

Temperance
2286 příspěvků 7.2.20 23:44

@bao-baba Nebo to je od slova „závětří“?

benyka
7986 příspěvků 8.2.20 00:02

@bao-baba Zavětrování je základní konstrukční opatření, aby něco, co se skládá jen z pravoúhle spojených vodorovných a svislých tyčových prvků, nespadlo, když do toho šťouchnete ze strany. :-)

bao-baba
629 příspěvků 8.2.20 09:30

@benyka
Děkuji, vida, jak se v Módním pekle člověk může dovzdělat v nejrůznějších oborech!

Oveeec
2310 příspěvků 8.2.20 13:21

@benyka To je tak roztomilej obrázek!!! :)

giuliettka
5601 příspěvků 8.2.20 14:19
benyka
7986 příspěvků 8.2.20 23:37

@bao-baba Je to mimo obor stavebnictví poměrně nezvyklý pojem. I průvodkyni jedné velmi známé brněnské architektonické památky to připadalo tak nepatřičné, že to překřtila na „odvětrování“, přestože ukazovala na šikmý kus železa evidentně sloužící k nějakému vyztužení. :-)

Temperance
2286 příspěvků 10.2.20 13:32

@benyka Maminka na odvětrování vařila fenyklový čaj. Nechutnal mi… (nemám ráda lékořici).

Judy24
1046 příspěvků 11.2.20 09:56

Dneska mě moc pobavil překvapivě výborný článek o testování bobů na idnes.cz. Opravdu vtipný a přitom užitečný. :)

květušína
364 příspěvků 11.2.20 16:04

Má to být asi výraz úžasu nad romantickým valentýnským dárkem - asi snubák nebo tak něco. Ale mně připadá, že si modelka právě našla na rtu opar.

giuliettka
5601 příspěvků 11.2.20 16:14

@květušína Zlomila si zub. :-D

benyka
7986 příspěvků 11.2.20 16:59

Dneska mě pobavila sprška „polystyrenových kuliček“, která se na mě asi tak dvacet vteřin sypala při cestě z obchodu. Nepamatuji si, že bych tohle skupenství sněhu někdy předtím viděla. Než jsem stihla vytáhnout mobil a rozumně vyfotit, jak poskakují po silnici, přešlo to, a do pěti vteřin po dopadu roztály. Stihla jsem zvěčnit jen ty, které uvízly v rýze pod chodníkem.

Temperance
2286 příspěvků 11.2.20 17:05

@benyka Jo, ty znám, poskakují opravdu vesele :-)

květušína
364 příspěvků 12.2.20 11:04

@giuliettka :D :D Možná jí jen vypadla plomba.

MP blanka
2263 příspěvků 13.2.20 14:53

Prísne vzato, mala by som to napísať skôr do sťažností. Ale sťažovať sa, je v tomto prípade aj tak úplne zbytočné, tak sa radšej zabavme, aj keď to bude smiech cez slzy.Na Slovensku sa nám blížia parlamentné voľby. Ako pred každými voľbami všade na svete, zvyšuje sa aj u nás aktivita politických strán. Koaličné, či opozičné ukazujú svoju bdelosť poukazovaním na chyby tých druhých, a súčasne hľadajú, čo by ešte mohli svojim voličom sľúbiť, len aby ich volili. A tak sme sa včera dozvedeli, že nám na konci svojho vládneho obdobia naše najväčšie vládnuce strany - ak ich zvolíme - zrušia diaľničné známky, dôchodcovia dostanú trináste dôchodky a rodičovský príspevok sa zdvojnásobí! Aká ušľachtilosť, aké porozumenie pre potreby obyčajných ľudí. Aké by to bolo krásne, keby, len taká maličkosť, nebola štátna kasa vykradnutá, čo pripúšťa aj minister financií z vládnej strany. A aby sme za nasmiali skutočne od srdca, /táto informácia je o niekoľko dní staršia /, ministerka vnútra apelovala na všetkých, aby čo možná znemožnili voliť ľuďom zo zahraničia. Pritom práve ministerstvo vnútra má dohliadať na zákonnosť a možnosť voľby zo zahraničia je uzákonená. No čo už, veselo ju u nás.

Oldyn
6227 příspěvků 14.2.20 13:10

@MP blanka
Všude je něco u nás se mají důchodci tak špatně, že i v pokročilém věku musí chodit hákovat (prezident, premiér ombudsman) :D

Temperance
2286 příspěvků 14.2.20 14:09

Tak nevím, jestli pobavilo… spíš zaujalo. Jak jsem se v jiném vlákně zmínila, mám období, kdy sjíždím Poiroty. Včera jsem si pustila Zlo pod sluncem se Suchetem a žasla jsem, jak moc se liší od Zla pod sluncem s Ustinovem (drogy vs. diamant, syn vs. dcera…) Ale abych nebyla úplně OT, pobavil mě „trajekt“ ve verzi Suchet.

Stránka:  « Předchozí 1 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek