Co vás pobavilo

Fotoalbum tématu (148) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Vinca_minor
1553 příspěvků 27.2.20 14:51

V našem železářství mají kafe za pětikačku a u toho tři kasičky - dvě charitativní a jednu na dýško :D Mám tu prodejnu ráda a nápis mě tak upřímně pobavil, že jsem jim přispěla.

pavka_l
1128 příspěvků 27.2.20 15:02
@giuliettka píše:
@mikrob A manžel má odtiaľ fotku a ten Taj Mahal je navyše v riadnom smogu. Je to presne ako na tých fotkách predstava verzus realita. :-D *]

však tady píšou o všech těch přípravách:
https://www.idnes.cz/…hranicni_kha?…

Temperance
2426 příspěvků 27.2.20 15:19

@Vinca_minor To je hezký!!! :-D

giuliettka
6157 příspěvků 27.2.20 15:29
@pavka_l píše:
však tady píšou o všech těch přípravách:

Há! :-D Kvoli Trumpovi umyli 300 rokov neumyté, viete čo to znamená, že kvoli Diane a jej slávnej fotke, nič neumývali. A kvoli Kate a Wiliamovi už dupľom. :-D

pavka_l
1128 příspěvků 28.2.20 09:04

@giuliettka též mě to překvapilo

mikrob
220 příspěvků 28.2.20 13:15

@giuliettka Jak asi odstranili ten smog? Zdá se, že poručili větru :-)

giuliettka
6157 příspěvků 28.2.20 15:42

@mikrob Podle videa ne procházejí se tam v smogu. Na fotkách použili starý dobrý fotošop. :-)

giuliettka
6157 příspěvků 1.3.20 08:30
@MP blanka píše:
@giuliettka : sme síce vo vlákne „ čo vás pobavilo “ a začala som si tu s tým ja, a nechcem sa púšťať do vážneho rozboru situácie, ale po vašom príspevku si teda dovolím vyjadriť môj súkromný pocit. Pozerala ste preferencie? Žiadny optimizmus nie je na mieste.

Heuréka až takí idioti nie sme. :-D
Ale pobavilo ma, že Béla sa vzdal, že sa nedostal ani do parlamentu, myslela som si, že ten je jak Lenin-večne živý. Že ten tam bude paberkovať do smrti.

MP blanka
2386 příspěvků 1.3.20 10:03

@giuliettka - nie je nás tu asi veľa, koho toto téma zaujíma, ale snáď nám väčšina odpustí. :-) Nie, idioti nie sme, ale úplne najsamlepšie to nedopadlo, keďže Kotlebovci v parlamente sú, a PS ostalo tesne za dverami. My by sme si želali, aby to bolo naopak.Je smutné, že situácia, nielen u nás, aj celkovo vo svete vedie toľkých ľudí k viere, že práve strany typu Kotlebovcov majú to pravé riešenie na všetku biedu sveta.
PS - hezky česky - slovensky : neberte mi, prosím toto krásne, aj keď nespisovné slovo.„ Najsamlepšie“ hovorieval môj zlatý svokor, a ja si naňho, vždy keď ho použijem, s láskou spomeniem.

benyka
8192 příspěvků 1.3.20 15:54

Teď mě pobavila pod článkem o prázdných ragálech v něměckých supermarketech raklama na bazarové regály do skladů, dílen a garáží. Tomu už se dá skoro říct černý humor.

benyka
8192 příspěvků 3.3.20 11:52

Dnešní nákup: V celém supermarketu cca 30 zákazníků a k dostání všechno, s rouškou nikde nikdo.

lorens
2365 příspěvků 3.3.20 13:02

U nás taky klid, obchody plné, roušky jsem viděla jenom v regálech. Akorát kolega - 68 let, kardiak s transplantovanou ledvinou - zrušil cestu do Itálie, což mi přijde rozumné, taky bych na jeho místě nejela. Zato v bulváru fotky front před obchody a prázdných regálů, které potom místní dementují v diskusích, že prý to tam tak vypadá každy víkend, ale určitě jsou i tady lidi, co se bojí. Já se začínám bát taky, protože chceme v koncem dubna do Čech a bojím se, abychom měli čím letět a abychom cestou někde neuvázli.

Matmys
2591 příspěvků 3.3.20 13:11

Pobavil mě popisek k obrázku níže:
Kůže patří mezi nesmrtelné materiály…k tomu bych jen dodala, že ten prostřední model opravu přežije všechno, jelikož i mikroby mají svojí hrdost…

Temperance
2426 příspěvků 3.3.20 16:32

„Vlastnit propínací svetřík je módní povinnost. Víte proč?“ Protože se jich obchodníci potřebují zbavit.

benyka
8192 příspěvků 5.3.20 12:24

Naše pobočka České pošty konečně přešla z úředničtiny na logičtinu a namísto „prioritně nebo ekonomicky“ (což musela každému vysvětlovat) se ptá, jestli „rychle nebo pomalu“. A je jasno. :-)

Oldyn
6286 příspěvků 5.3.20 12:36
@benyka píše:
Dnešní nákup: V celém supermarketu cca 30 zákazníků a k dostání všechno, s rouškou nikde nikdo.

Jsem třikrát do týdne v Brně a s rouškou jsem nikoho nepotkala a obchody taky plné. Ten chaos a panika je asi jen v Praze.

bao-baba
801 příspěvků 5.3.20 17:01

@Oldyn

Posílám odkaz na celkem zajímavý článek.

https://a2larm.cz/…aseho-statu/?…

BeKaa
519 příspěvků 5.3.20 17:17

@Oldyn Můžu vás ubezpečit, že až na pár hysteriků, je v Praze klid :-) Obchody jsou plné a roušky mají většinou pouze Asiaté, kteří je mají i normálně.

benyka
8192 příspěvků 6.3.20 11:07

Dneska mě pobavila tahle fotografie, jak lze vypadat úžasně v 62 letech. https://www.prozeny.cz/…odelka-62499?…

Dalmitka
1753 příspěvků 6.3.20 11:33
@benyka píše:
Dneska mě pobavila tahle fotografie, jak lze vypadat úžasně v 62 letech. https://www.prozeny.cz/…odelka-62499?…

Pani vyzerá nie na 62, ale najmenej o 10-15 rokov viac; ak na nej niečo obdivovať - tak chuť do života, odhodlanie a odvahu. Keď ju to baví, prečo nie; ale poznám v okolí nie málo žien 60+, ktoré vyzerajú oveľa lepšie.

bao-baba
801 příspěvků 6.3.20 11:40

@Dalmitka
Má pěknou postavu, trochu jí zestaršují šedivějící vlasy. Také uvažuji o tom, že se přestanu barvit, bílé mám jen na spáncích, zatím jsem ale nenašla odvahu.

benyka
8192 příspěvků 6.3.20 11:41

@Dalmitka Přesně tak. I diskusní příspěvky pod tím článkem vesměs mluví o témž. Možná v tom hraje roli pověstná krása Angličanek. V Česku jsme zvyklí na jiný level. :-)

Matmys
2591 příspěvků 6.3.20 12:55

Nesmrtelný Schelinger?

Gorilka
1239 příspěvků 6.3.20 13:04

@Matmys Reinkarnace.

Vinca_minor
1553 příspěvků 6.3.20 13:15

@benyka Dost by jí prospělo, kdyby si netupírovala vlasy směrem nahoru, k jejímu dlouhému obličeji to vypadá divně. Obočí raději ani komentovat nebudu. A kdyby umírnila líčení, tak by taky vypadala líp. Má na sobě aspoň půl lahvičky makeupu.

Stránka:  « Předchozí 1 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 46 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek