Co vás pobavilo

Fotoalbum tématu (148) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Vinca_minor
1541 příspěvků 23.3.20 10:13

Já jsem nechápala, proč košulenku vypere a pěkně vyválí (v bahně či jiném bordelu). A ovčáky čtveráky jsem pochopila až v dospělosti. Vičku jsem považovala za akustickou konstantu s čočovičkou, která byla uvařená, takže ovčáci vypásli (=sežrali) čočku. Že jejich zvířata sežrala rostlinky čočky a viky, to bylo nad mé chápání.

Adeena
1378 příspěvků 23.3.20 11:21

Já jsem zase nechápala, proč Krajčo zpívá „křídla, víc mýdla“.

Murray
201 příspěvků 23.3.20 11:50

Zestaroubená
(na Okoř je cesta, jako jedna ze sta…)

mimi
232 příspěvků 23.3.20 14:45

Bavím sa tu na tých pesničkách :-D kamoška má tiež jednu dobrú, ale za nič na svete si nespomeniem.
Ráno ma pobavila sestrička na alergologii, vravim, že chcem elektronický recept, že chodiť k nim nebudem a ona, že dobre, ale aj tak sa musím pýtať na pár vecí, tak ma vyspovedala, že či nie som chorá, či som nebola v zahraničí, či nie som v karanténe, či neberiem, antibiotiká, či pracujem z domu, alebo chodím do práce, až keď som jej odpovedala na toto všetko, tak sa opýtala, „čo vám teda predpíšeme?“ :-)

Uživatel je onlineFemur
52 příspěvků 23.3.20 17:43

Syn (3 roky) teď zpíval:„potvoja, pečená, byla málo maštěná.“

Lizbeth
1236 příspěvků 23.3.20 17:50
@Adeena píše:
Já jsem zase nechápala, proč Krajčo zpívá „křídla, víc mýdla“.

A co tedy zpívá..jsem nepolíbená..

Lizbeth
1236 příspěvků 23.3.20 17:51
@Rezyna píše:
@bao-baba @Vinca_minor Já vždy v písni Lucie -Trumpety slyšela něco jako „Najdýjou“ a až po letech jsem slyšela, ze je tam Má jinýho)

A já jedu furt NAVYDYJOU..jakože nějaký popěvěk..Má jinýho tam asi neuslyším nikdy.

Temperance
2422 příspěvků 23.3.20 18:10

Maminka si občas prozpěvovala „Já mám holku od Odkolků, ta má oči jako šmolku“ - myslela jsem si, že odotkolka je něco jako tříkolka.

vlm
5021 příspěvků 23.3.20 18:23

Moje maminka jako malá přemýšlela jak vypadá zajina,..,,vlak jede krajinou, já jedu za jinou,,

pavka_l
1128 příspěvků 23.3.20 18:50

Moje sestra se mě zas ptala, kde je Šablám :-D myslela si totiž, že:
Trenčianská kasárňa malovaná, malujú ju chlapci ze Šabláma :-D

Oldyn
6286 příspěvků 23.3.20 20:23

@pavka_l
Tak to je hodně dobrý.

AjazRyb
158 příspěvků 23.3.20 21:08

Není to teda špatně odposlechnutej text písně, ale… Jako malý dítě jsem si myslela, že ten spisovatel se jmenuje Efel Věk. Procitla jsem až s povinnou četbou :-)
Edit: Jsem to ale trubka. Pardon, Jirásku, to ty jsi spisovatel. Efel byla postava, že jo..?! Auvajs.

Příspěvek upraven 23.03.20 v 23:02

isko
1757 příspěvků 23.3.20 21:28

Vlákno „Vaše dovolená snů“ (str. 64)

zwedavka
1085 příspěvků 23.3.20 22:13

@giuliettka mám pro vás novou profilovou :face_with_hand_over_mouth:

budejka
122 příspěvků 23.3.20 22:18
@Lizbeth píše:
A já jedu furt NAVYDYJOU..jakože nějaký popěvěk..Má jinýho tam asi neuslyším nikdy.

Jasně, to tam slyším dodnes, to „navydyjou“. Tak dneska prvně vím, co tam skutečně Koller zpívá!

budejka
122 příspěvků 23.3.20 22:26

Ve Štěstí je krásná věc od Můllera v originále slyším „pětkilové nákup“ místo „pět kilo uheráku“.
A Tučný zpívá v Báječné ženské - „báječnej život plnej báječných líbezů trap“ - nikdy jsem nevěděla, co to je, a ono jde o „…báječnej život plnej báječnejch dní bez útrap“ :-)

Rezyna
667 příspěvků 24.3.20 07:58

@Lizbeth Já to rozklíčovala, když jsem poslouchala na sluchátka nějaký živák, ale z desky (ještě jsem to měla na vinylu) bych to taky pořád vnímala jako popěvek. Ale u Kollera jsem měla takových přeslechů víc, ona ta jeho pražština, nebo spíše karlínština je specifická:-).

Vinca_minor
1541 příspěvků 24.3.20 08:33

@Rezyna Sestra léta rozumněla Kollerovi v Utíkej „dál nám z výšek zpívá úzkovlasý pták“. A byla děsně překvapená, že já si zpívám „dál nám z výšek bývá úzko v hlasivkách“.

Rezyna
667 příspěvků 24.3.20 08:44

@Vinca_minor :-). Asi by se toho našlo ještě víc:-)
Mimochodem jsem si vzpomněla, jak Koller někdy v 92 či 93 udělal sólovou desku a já jela do Dánska, kde jsem bydlela v rodině a tam jsem to poslouchala pořád dokola;-). Dánka pravila, že tedy řeč strašná, které nikdo nerozumí (a prý zvukově tvrdá), avšak některé melodie se jí líbily.
To je, jako jsem kdysi dostala od Nora nějaký norský metal a bylo to dobré:-)

xSx
820 příspěvků 24.3.20 09:23

S tím Mullerem jsem si vzpomnela na jakysi rozhovor, kdy vypravel, ze se ho kolega ptal, proc je proboha Baroko tak strasne sprosta pisnicka. A Muller rika, jak sprosta, tam nic sprosteho neni a ten clovek odpovedel - jak jako, vzdyt tam zpivas na hrobe picha de Brahe :D

Adeena
1378 příspěvků 24.3.20 11:03
@Lizbeth píše:
A co tedy zpívá..jsem nepolíbená..

Je tam Křídla mít z mýdla. :-)

Čírina
223 příspěvků 24.3.20 11:33

Greta se z nedostatku pozornosti pokusila o sebevraždu. Byla na poslední chvíli nalezena v utěsněné garáži s nastartovaným elektromobilem.

Rapidně stoupl počet sebevražd mezi rodiči. V Opavě kdosi nacpal do Babyboxu osmiletá dvojčata. Bohužel si pamatují, kde bydlí.

Oveeec
2376 příspěvků 24.3.20 12:16

Já jsem kdysi poslouchala Asonanci a podobné věci a u jedné písničky, kde se zpívá „Už běsnící bouře lodí kymácí“ zpívala „Už běsnící bouře u dívky má cíl“, a místo „Na tělo bílé vpálit cejch jí dám“ jsem měla „Na tělo bílé páry cejtí nám“. A to jsem zas tak malá nebyla :)

pabylka
1059 příspěvků 24.3.20 15:28

@budejka já myslím že to je " pět kilo heráku"…:))

Stránka:  « Předchozí 1 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek