Co vás pobavilo

Fotoalbum tématu (148) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
MP blanka
2379 příspěvků 27.3.20 14:12

Tak máme vyriešenú jednu záhadu okolo Koronavirusu. Našiel sa pacient číslo nula. A ja ho poznám! Teda presnejšie, ju poznám. Naša známa má dnes meniny a tak sme jej telefonicky gratulovali a potom hodili reč o aktuálnych veciach. A dozvedeli sme sa, že ona „ TO “ mala už v novembri. Bola chorá, tiekli jej sople, bolela hlava, mala tuhé všetky svaly, bolelo ju celé telo, a nemohla dýchať, v noci sa na to aj budila. A nebola to iba obyčajná silnejšia chrípka, ako som myslela ja. Keď mi to hovorila, povedala som si, že si asi robí srandu, ale nie, je naozaj presvedčená, že ona ten Koronavirus už v novembri mala. Inak to nie je žiadny hlúpy človek, takže som to fakt nechápala. Ale dovolila som si teda malú zlomyselnosť, keď som sa naoko vážne podivila, že prečo si nenechala urobiť test. Sekundu bola ticho a potom vecne povedala, že ale to už bolo dávno, v novembri.

Rezyna
667 příspěvků 27.3.20 14:29

@MP blanka Před krizí jsem byla na Klatovsku, už před x lety tam měli problémy s vysoce infekčními záněty plic. V jedné obci byla kvůli tomu zavřená i škola. Pořád se to tam drží, asi 14 km od té školy to měla loni rodina jedné paní a nejen té…Takže tak.

vlm
5021 příspěvků 27.3.20 15:04

Odborový svaz pražských kapsářů žádá od vlády 20,7 milionu korun jako kompenzaci za ušlý zisk způsobený omezením pohybu osob.

benyka
8179 příspěvků 27.3.20 15:23

@MP blanka Radši bych se jí moc nesmála. :-) https://www.irozhlas.cz/…03261822_ban

ertz
288 příspěvků 27.3.20 17:35

@Rezyna Zápaly plic byly letos v zimě i na Brněnsku a předloňská chřipka taktéž často přecházela v zápal plic (info od známé lékárnice).

benyka
8179 příspěvků 27.3.20 18:56

Když selžou všechny pokusy, přečti si návod. :-) https://www.irozhlas.cz/…03271229_dok

Armida
70 příspěvků 27.3.20 19:08

Nevím, jak to kulantně napsat…Sednu do autobusu, kde je as tak pět lidí. Přes uličku podřimuje Rom, obdivuji jeho barevnou roušku, jakoby ušitou ze sukně cikánské baronky.
Řidič autobusu náhle zastavuje - vidí vzadu hříšníka bez roušky-vychází ze svého chráněného ůzemí a řve: „Okamžitě si vystupte, nebo volám policii!“
Kdo myslíte, že se probral jako první a vyděšeně si to šinul na výstup?

giuliettka
6128 příspěvků 27.3.20 19:10

@Armida A naozaj vystúpil? To ho nikto nezastavil, že to nepatrilo jemu?

Armida
70 příspěvků 27.3.20 19:27

@giuliettka Ne, nakonec se vzpamatoval a uvědomil si, že to není na něj :-)
Přistižená dáma vystoupila a hudrovala, že si jen chtěla vzít kousek čokolády a že řidič je zbytečně nervozní…Ten, když
usedl opět za volant, ji okomentoval vulgárním slovem.

ertz
288 příspěvků 27.3.20 20:08

@Armida Připomněla jste mi můj dávný zážitek. Seděla jsem v plném autobusu a k řidiči přišel pán, který se ho ptal na spoj do úplně jiné části kraje. Řidič slušně odpověděl, že neví, protože je to jiná dopravní společnost, že na informacích pánovi poradí. Chlap začal řidiči neskutečně sprostě nadávat a pak teda šel. A řidič se s úsměvem otočil k cestujícím, pokrčil rameny a říká: Já mu na to nemůžu nic říct, my jsme měli kurz slušného chování.

Femur
52 příspěvků 28.3.20 23:53

@isko Kam? Na kterou část těla? :) Rouška může být i bederní.
Je to tady u nás vyhlášená nudistická oblast, za totáče tam prý esenbáci rozháněli nudisty s amplionem. Trošku jako strážmistr Cruchot. Úplně si to představuju.

Temperance
2422 příspěvků 29.3.20 23:22

@Femur To mi připomnělo:
„Pozor, pozor. Nevěřte všemu, co vám vláda hovoří: Říkali, že při nákupu stačí mít roušku a rukavice. Dnes jsem takhle šla, ale ostatní měli i kalhoty a tričko.“ (Zdroj: https://www.prozeny.cz/…adresu-63059?…)

Lizbeth
1236 příspěvků 30.3.20 20:05

Historka mého partnera z práce.
Zaměstnanec zavolal do práce, že má horečky a chtěl dovolenou. Vyhověli mu protože covid, ale vzhledem k tomu, že ve stejném provozu pracuje i jeho partnerka se kterou žije, rozhodli se jí poslat také domů, aby něco neroznesla..
Ona se tedy z noční vrátila domů a on nikde - byl na záletech..

Čírina
223 příspěvků 30.3.20 20:29

Já jsem byla na zdravotní vycházce a viděla jsem chlápka v koženém sombréru. Měl kšandy. A sukni do půli lýtek. A neonové ponožky, každou jinou…
A navíc mu neladila rouška.

Oveeec
2376 příspěvků 1.4.20 14:31

SVEN KOKTA!!!

EmilyG.
1314 příspěvků 1.4.20 14:34

@Oveeec chudak, je jasne jak mu budou rikat ve skole.

benyka
8179 příspěvků 1.4.20 16:09

„Pozor, dnes je prvního apríla! Buďte obezřetní, snadno byste si mohli nějaký nejapný žert splést se skutečným opatřením vlády!“ (To jsem nevymyslela, abyste si nemysleli. To mi dneska přišlo.)

giuliettka
6128 příspěvků 1.4.20 16:25

@EmilyG. Mne asi chýba dovtipnosť. Ako?

EmilyG.
1314 příspěvků 1.4.20 17:15

@giuliettka nenapisu, dnes uz mam uplne cernou dusi

giuliettka
6128 příspěvků 1.4.20 17:18

@EmilyG. Mňa napadlo len „vypadni“ akože namiesto Sven, ven?

zwedavka
1085 příspěvků 1.4.20 17:21

Spíš bude E nahrazeno I

giuliettka
6128 příspěvků 1.4.20 17:23

@zwedavka Tak po tom čo ma napadlo teraz, mám čiernu dušu aj ja. :-D

EmilyG.
1314 příspěvků 1.4.20 17:43

@giuliettka nene, ja myslela přezdívku z prijmeni.
Me by to nenapadlo kdyby byl třeba František nebo nejake beznejsi jmeno. Ja proti Sven nic nemam, ale kdyby se jmenoval třeba Baumgärtner tak se mi to hodí, ale Kokta vypadá divně.

MP blanka
2379 příspěvků 1.4.20 18:26

@EmilyG. - no ja už to vidím, ako mu deti pridajú k menu čiarku a budú na neho pokrikovať - Sven koktá. Chudák dieťa.

Stránka:  « Předchozí 1 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek