Co vás pobavilo

Fotoalbum tématu (168) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
benyka
8320 příspěvků 25.4.20 09:00

.

giuliettka
6707 příspěvků 25.4.20 20:06

.

MP blanka
2475 příspěvků 30.4.20 20:07

Práve som sa z TV správ dozvedela, že Revolúcia sem, alebo tam, jedno u nás platí a platiť bude, a sice to, že všetci sme si rovní, iba niekto je rovnejší. Ide o to, že stále platí celoplošne zavretie stravovacích podnikov, v tomto prípade ide o bufety, ale konkrétne ten poslanecký, v budove Národnej rady, otvorený je a bude. Ako sa odvolávali všetci k tomuto tématu spovedaní poslanci - budú dodržané všetky bezpečnostné predpisy : rozostupy, rúška, desinfekcia. Aha, a to by obyčajní ľudia asi dodržať nedokázali. :-)
/ Pre mladšie ročníky : dovolila som si narážku na dobu, kedy to,, či je niekto „rovnejší “ ako ostatní, záležalo od závažnosti funkcie v KSČ. Nejde mi o znevažovanie Sametovej.

EmilyG.
1691 příspěvků 30.4.20 21:34

@MP blanka furt malo, my mame osetrovatele pacienta LDN Lany, kteri po navratu z Ciny klidne jeli do restaurace, rousku nenosi, druhy poradal zabijacku, kam se na nas hrabete, u nas to ma vetsi drajv!

MP blanka
2475 příspěvků 30.4.20 22:16

@EmilyG. - vätší, alebo menší drajv, čo tam po tom, ale vidno, že ešte stále máme veľa spoločného!

EmilyG.
1691 příspěvků 30.4.20 23:01

@MP blanka vy mate krasnou a slusnou prezidentku, vic si netroufam soudit stat ve kterem neziji.
Co se deje vCR me velmi mrzi, takhle jsme si to nepredstavovali.

Ivana32
277 příspěvků 2.5.20 20:00

Mě teď pobavilo toto:
https://tv.idnes.cz/…idnestv_vrsa
To nevymyslíš. :-)

MP blanka
2475 příspěvků 6.5.20 09:53

Omyl - príspevok sa mi nezobrazil. Možno nabudúce :-)

Femur
286 příspěvků 6.5.20 11:05

Včera na vycházce kolem depa MHD. Přání potěší :-) I na jaře. :-) (Já vím, že ten trolejbus nevyjel od zimy, ale představuju si, že vyjede teď a zapomene shodit ten nápis :-))

giuliettka
6707 příspěvků 7.5.20 09:53
Čírina
256 příspěvků 7.5.20 16:17

Ano, trochu prokrastinuji.
„Francouzský senior se omylem katapultoval během letu ve stíhačce“
https://www.armyweb.cz/…-ve-stihacce

MP blanka
2475 příspěvků 9.5.20 10:23

Včera išiel muž bicyklovať s kamarátom, a vrátil sa s výslužkou. Kamarát, lekár, ktorý býva sám, si v predtuše apokalypsy nakúpil okrem iného aj 10 ks. maďarskej salámy Pick. Pretože konečné dátum spotreby sa blíži /25.5./, a koniec sveta nenastal, rozhodol sa podeliť. :-)

Femur
286 příspěvků 9.5.20 10:58

@MP blanka To mi připomíná, že jsme kamarádce, která má kulatiny v lednu koupili jako dárek kornout oříšků v čokoládě a dvě poukázky do knih Dobrovský. Scházíme se jednou za měsíc v restauraci. Chtěli jsme ji překvapit. Nešlo o žádnou oslavu. V lednu na to zapomněla a pak se omlouvala, když už jsme seděli v restauraci. Tak jsem slíbila, že to přinesu za měsíc. V únoru někteří kamarádi onemocněli, sešli jsme se asi 4. A ta kamarádka měla nemocné dítě. Tak taky nic. Na březen jsme si naplánovali setkání na 20.3. :-) Víc netřeba dodávat, že. Co myslíte, že se stalo s oříšky o nichž ona ani neví, že je měla dostat. Měly trvanlivost do dubna. Ano, máte pravdu. Snědla jsem je (podělila jsem se s manželem) :-). Nevím, kdy bude další setkání, ale zatím další oříšky kupovat nebudu. Doufám, že ty poukázky nepropadnou.

giuliettka
6707 příspěvků 10.5.20 20:19
giuliettka
6707 příspěvků 10.5.20 20:21
giuliettka
6707 příspěvků 10.5.20 20:22

A v Číne už otvorili školy. :-D

giuliettka
6707 příspěvků 10.5.20 20:23
benyka
8320 příspěvků 11.5.20 16:05

https://www.seznamzpravy.cz/…m-dal-105166?…. web. nexttoart&dop_req_id=X63khCX8U5p-202005111356

isko
1799 příspěvků 12.5.20 01:44

Královna a její zlatý, tedy barevný standard

To všichni znají. Ale černobílý model je docela překvápko, alespoň pro mě.

MP blanka
2475 příspěvků 12.5.20 13:05

Pobavil ma dnešný telefonát, taký, ako asi poznáte všetky. „ Halo? Dobrý deň, môžem vám položiť tri kratučké otázky? Nejde o žiadny
predaj.“ „ Prosím “ „ Kde najradšej nakupujete parfémy? “ „ Nenakupujem žiadne parfémy “ „ Ale ja vám nechcem nič predať, len sa pýtam, kde, v ktorých obchodoch parfumy
nakupujete najradšej?! “ „ Rozumiem, a hovorím vám, že nenakupujem žiadne parfémy “
Klap, hluchý telefon.

A tak sa ten dobrák nedozvedel, že keď chcem parfém, kúpim si ho, ale rozhodne ich nenakupujem. A dúfam, že ja som tak prišla o ďalší telefonát o niekoľko dní s nejakou úžasnou ponukou a bonusovou kartičkou k výhodnému nákupu.

PS - prečo sa mi text neradí do odsekov, ako so ho napísala, ale takto zmätkovito?

Lakerol
147 příspěvků 13.5.20 09:49

@isko Návštěva v Dalmácii? :-)

Chichinka
87 příspěvků 14.5.20 09:25

Poslední video Petry Lovely Hair.

https://www.youtube.com/watch?…

Já vím, že už to tu bylo vícekrát, ale já si prostě nemůžu pomoct. Je tam úplně všechno. Materiál trička, jehož složení si při objednávce nepřečetla a zdá se jí umělý, no jo 95% PES. A stejně druhé tričko, tedy vlastně šaty. Dvouminutové rozebírání barev, např. není to modrá, není to zelená, je to spíš modrozelená, taková tmavší mint, ale není to klasická mint, jo. Všechno se hodí k džínám, džínovým šortkám a teniskám. Teplákové sety z umělotiny, která plánuje mít na doma, brrr. Šaty úžasných střihů, zřejmě proto byly jí opásané páskem, aby měly vůbec nějakou siluetu. Samozřejmě, to co nesedí, daruje potřebným. A ještě se vidí ve venkovském stylu, ach jo.

Prosím, nekamenujte mě, muselo to ven. Nevím, proč si tam ubližuji a vždy kliknu.

benyka
8320 příspěvků 14.5.20 15:07

.

giuliettka
6707 příspěvků 15.5.20 10:42
giuliettka
6707 příspěvků 15.5.20 10:51
Stránka:  « Předchozí 1 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek