Co vás pobavilo

Fotoalbum tématu (168) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
xSx
845 příspěvků 21.5.20 17:09

Mam to uplne naopak, ja jsem se naucila jezdit jenom diky tomu, ze se mnou jezdil partner a radil mi. Jinak bych se picla, ridicak jsem si delala v Praze ve 23 cca a vylezla jsem z autoskoly s 0 skills, jak vlastne ridit. Takze jsem pak ridila, kde jsem mohla a radce z mista spolujezdce mi fakt hodne pomohl.

Oldyn
6345 příspěvků 21.5.20 17:24

Hlídám kamarádce syna 5 let a je s ním strašná sranda, pusu nezavře a 50m před vyhlídkou, která je opravdu hodně strmá, skalisko, samej kámen, člověk musí koukat kam dá nohu, mi ten malej říká: „Teto a dezinfikuje ty šutry tady někdo?"

Porkpiehat
2174 příspěvků 21.5.20 17:43

@xSx Můj současný manžel je kliďas, s tím by se dala jízda autem trénovat. První manžel si myslel, že to dělám schválně (že mi auto chcípne, že jedu pomalu, že neřadím podle jeho představ). Podařilo se mi ulomit páčku od blinkrů, hrozně na mě řval, jak je to možné, že jsem jí ulomila, když jsem chtěla zapínat blinkry tím pahýlkem, tak mě seřval, ať se na to vys.ru a když jsme dojeli, tak vztekle mrsknul páčkou zpátky do auta. Po pár dnech mi přiznal, že páčka už byla v minulosti ulomená a že byla přilepená. Kdybych to věděla, tak si při jejím používání dávám větší pozor. Takového člověka na první jízdy (nebo obnovovací jízdy) vřele nedoporučuji. A neptejte se mě, proč jsem s ním těch pár let zůstala, sama to nevím :-D
Pokud je partner v pohodě, tak může být jeho přítomnost naopak pro někoho uklidňující.

Paris1789
4379 příspěvků 21.5.20 18:19
@Porkpiehat píše:
A neptejte se mě, proč jsem s ním těch pár let zůstala, sama to nevím :-D

Když je někdo v tom patologickém vztahu, tak na něj prostě nemá náhled, dojde mu to až později. Hodně žen se z takového vztahu nedokáže vymanit nikdy.
Já bych se s takovým blbem asi rovnou v tom autě poprala, což by nedopadlo dobře. Takové chování nesnáším a nezvládla bych zůstat v klidu.
Jste statečná.

Oldyn
6345 příspěvků 21.5.20 18:45

@Porkpiehat
Tak to klobouček, já bych nemohla mít rapla.
Nedávno jsem zůstala paf z kamarádky, když jsme stavěli párty stan a její manžel jí řekl, když omylem přišlápla kus bočnice, uhni s tou čapou. Kamarádka nejenže to přešla mlčením, ale ještě se mu omluvila. Asi jsem citlivější, ale my doma takhle spolu nemluvíme. A koukám, co žen si nechá neurvalé chování od partnera líbit.

Porkpiehat
2174 příspěvků 21.5.20 20:07

@Paris1789 Omlouvá mě možná mládí, nezkušenost a nesvářlivá povaha. Teď už bych si něco podobného nenechala líbit. Ale ve 22 letech jsem ještě věděla málo o životě. Teď je mi samozřejmě jasné, že tvrzení, že bych se neměla líčit (pokud možno asi vůbec, což jsem neuposlechla) a v pozdější době básnění o nejzmalovanější ženské ze sídliště, není normální chování :-) Vybavuji si, že mi opakovaně vyčítal, že nemám žádné kamarádky (měla jsem, ale ony se s ním nechtěly vídat :-) ) a přátele, se kterými bychom se mohli stýkat, že se stýkáme jen s jeho přáteli.
Naštěstí mě opustil on, našel si jinou osobu, o které se domníval, že jí může vychovat a přetvořit k obrazu svému. Já sem nemůžu napsat všechno, ale pozdější události (už po rozvodu) potvrdily moje pochybnosti a pomohly k prozřetí spousty jeho přátel.

Femur
292 příspěvků 21.5.20 21:07

@Porkpiehat Já mám naštěstí manžela kliďasa, který si sám teprve nedávno, když jsme koupili auto, zaplatil kondiční jízdy. A klika taky je, že on sám už to auto dvakrát někde ťuknul, pokaždé když couval. Takže je rád, když mu ukazuju při couvání. Má můj obdiv, protože se za ty dva roky co auto máme vyjezdil natolik, že je schopen nás dovézt na dovolenou přes půl republiky. Jen po té dlouhé jízdě nesmí jít sám přeparkovat. Zejména když jsou tam podezřelé zídky nebo sloupky. :-) Takže já cestou naviguju a na místě ukazuju. Jsme dvojka. :-)

MarryJu
424 příspěvků 21.5.20 21:24

@Porkpiehat Viděla bych to na poruchu osobnosti a manipulátora..?

Porkpiehat
2174 příspěvků 21.5.20 22:57
@MarryJu píše:
@Porkpiehat Viděla bych to na poruchu osobnosti a manipulátora..?

Jenom trošičku :-) A možná mi jen před svatbou omylem zapomněl říct, že ty neurčité psychické problémy, kvůli kterým byla tchýně opakovaně hospitalizována, jsou ve skutečnosti diagnostikovaná schizofrenie :-) Takže určitá psychická labilita byla v rodině.

Jana
58 příspěvků 22.5.20 06:50

Když jsem před lety začínala jezdit se škodovkou 100, tak mě rozčilovalo ruční ovládání sytiče, ale naštěstí jsem nikdy nezůstala stát uprostřed křižovatky. Dnes si ježdění užívám a na neznámé trasy si v mobilu zapínám navigaci. To jsem totiž dříve nestíhala - číst velké cedule a správně se řadit do pruhů.

mikrob
229 příspěvků 22.5.20 08:58

Když jsem začínala jezdit, moje trasa nesměla obsahovat rozjíždění do kopce a odbočování doleva na křižovatce. Dostat se tímto způsobem někam v Brně bylo docela náročné :-) Ale taky se to poddalo.

Paris1789
4379 příspěvků 22.5.20 10:29

@Porkpiehat
to mi připomnělo jednu paní, s níž jsem se potkala v porodnici. Chystala se porodit těsně před čtyřicítkou své první dítě po asi 10 potratech. Říkala mi, že až nedávno zjistila, že její tchán nemá jednu ruku, protože mu asi vlivem nějakého genetického postižení jaksi nevyrostla. Taky se jí nikdo nezmínil, i když neustále obcházeli genetické poradny, čím by to asi tak mohlo být a samozřejmě na ni všichni zahlíželi, že není schopná donosit dítě.

Femur
292 příspěvků 22.5.20 13:44

@Paris1789 To mi připomíná takový ty kecy, jak ženská je/není schopná porodit syna. To ještě dnes někteří lidé říkají. A přitom za pohlaví dítěte může chlap.
Tchyně říkala, že když se prý narodila její mladší sestra, otec byl nešťastný, že má druhou holku. A sestra v porodnici mu prý zostra řekla: „Co jste si udělal, to máte, taková pěkná holka to je.“ Tak ji prý vzal na milost a nakonec si s ní rozuměl nejvíc, z celé rodiny.

benyka
8331 příspěvků 22.5.20 13:50

@Paris1789 No vidíte. A taková ta svatební formule, že snoubenci znají vzájemně svůj zdravotní stav, už neplatí? Vždyť by to mělo být trestné, když takovou genetickou zátěž někdo vědomě zatají.

Paris1789
4379 příspěvků 22.5.20 14:06

@benyka tak čistě teoreticky to nebyl zdravotní stav jejího muže, ten měl obě ruce (i nohy a všechny ostatní údy i orgány). Mě spíš zarazilo, že si toho ona sama za ta léta nevšimla. Na to mi řekla, že manželovi rodiče byli rozvedení a nová žena jejího tchána je k nim moc nepouštěla a že ho vždycky viděla spíše zpovzdálí a on měl pokaždé na sobě sako. Vyšlo mi z toho, že je u nás hodně divných rodin.

Femur
292 příspěvků 22.5.20 16:32

@Paris1789 Když jste to tu psala, tak jsem si taky říkala, že si nevšimla, že má tchán jen jednu ruku? A pak jsem si z toho vydedukovala, že věděla, že má jen jednu ruku, ale ne že geneticky. Teoreticky mohl o ruku přijít úrazem. Ale jestli to bylo takhle… fakt divný lidi.

benyka
8331 příspěvků 23.5.20 15:30

Tohle mě nepobavilo, spíš nad tím kroutím hlavou. Titulek: „Rozlučte se s rouškami. Jak to bude od pondělí s jejich nošením a kdy se k nim vrátíme“. Přitom roušky se budou dále nosit v každém „veřejném“ interiéru a venku tam, kde se budeme potkávat s více lidmi na kratší vzdálenost. Tzn., že ji stejně musím mít všude s sebou, nejlépe operativně pověšenou na krku. Tak jaképak loučení.

Vinca_minor
1658 příspěvků 23.5.20 15:37

@benyka Zdalipak nám na úřadě svlíknou sochu?

Vinca_minor
1658 příspěvků 23.5.20 15:38

.

bao-baba
931 příspěvků 23.5.20 17:34

@Vinca_minor
Pěkná socha…Olbram Zoubek?

Vinca_minor
1658 příspěvků 23.5.20 18:06

@bao-baba Ano, Olbram Zoubek. V devatesátých letech se v Hranicích opravovala synagoga, kde je galerie současného českého a slovenského umění, a první výstava po opravě byl právě Zoubek. Pak město opravilo i zámek, přestěhovalo tam úřad a na zakryté nádvoří koupilo Zoubkovu sochu. Lidé ji mají moc rádi a už má od dětí ohlazený nos :D Mám pocit, že to nádvoří soše sluší a socha zase sluší tomu nádvoří.
https://www.tmapy.cz/3d-model-sochy

Paris1789
4379 příspěvků 24.5.20 13:54

@Vinca_minor
což mi připomnělo, jak v tom nákupním středisku na Lužinách bylo schodiště a vedle něho hned dvě Zoubkovy mužské nahé sochy. A jednou měla ta jedna z těch soch na penisu na půl žerdi navlečený modrý prezervativ. To byl koncept. Škoda, že jsem tehdy neměla smartfoun a nevyfotila to.
Rok 2002 cca. To to letí.

Femur
292 příspěvků 24.5.20 15:12

@Vinca_minor Půlka koně… pěkný pardubický žertík. :-)

Oldyn
6345 příspěvků 24.5.20 18:34

@Paris1789
U nás na maloměstě, je v parku u kostela socha nahé dívky, která má ruce dlaněmi nahoru, jakoby nesla mísu. A po jedné rockové zábavě měla na těch rukou natažené dámské spoďáry, takové apartní bombarďáčky. Báby fanatičky, jdoucí jitrem z mešity to nemohly unést a vzbudili starostu, ať to okamžitě sundá. Druhý den ráno v Jednotě lítaly spekulace, v podezření byla každá svobodná holka, což dodnes nechápu, páč mně bylo šestnáct a bombarďáky jsem v prádelníku neměla ani já, ani nikdo pod 30. Asi někdo přespolní.

ertz
419 příspěvků 28.5.20 10:48

Dnes mě pobavil titulek myslím na Seznamu: Kočka na Jablonecku způsobila nehodu cyklisty a utekla. Co asi měla dělat, že. Poskytnout mu první pomoc…? to by byl teprve trhák.

Stránka:  « Předchozí 1 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek