Co vás pobavilo

Fotoalbum tématu (196) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Adeena
1411 příspěvků 14.7.20 22:28

@Paris1789 Mně maminka kdysi vlastnoručně ušila takový kalhotový komplet z tmavě modré latky s bílým proužkem. Měla jsem to na sobě jednou, nelíbilo se mi to. A dodnes se cítím provinile, že jí to bylo určitě líto, i když mi to nikdy nevyčetla. Já tyhle pocity provinění, že jsem někomu ublížila, bohužel nějak neumím zpracovat. :-(

EmilyG.
2068 příspěvků 14.7.20 23:09

Ty hackovane ctverce a pledy z nich jsou hnusne. Kdyz jsem kdysi v USA ( protoze jsem se nudila, vyjet autem do mesta jsem si zpocatkunetroufala ) koukala na serialy, tak kazda chuda domacnost v nich mela tenhle prehoz na gauci, neco jako poznavaci znameni chudsich vrstev.

benyka
8495 příspěvků 14.7.20 23:36

@EmilyG. Tak nevím, jestli zrovna tím svetrem za 3 tisíce nebo kolik chtěli v Desigualu vyvolat retroatmosféru chudoby. :-)

EmilyG.
2068 příspěvků 15.7.20 08:30

@benyka Desigual je praštěný celý. Z krámu jde hluk, dunění, takový doupě, venku šaty z kterých lezou nitě cena 99 euro. Vlastně se musím podívat jestli tam ten obchod ještě je, hodně se změnilo, zmizel i můj oblíbený Filatti s vlnou.

Paris1789
4758 příspěvků 15.7.20 10:15
@EmilyG. píše:
@benyka Desigual je praštěný celý. Z krámu jde hluk, dunění, takový doupě, venku šaty z kterých lezou nitě cena 99 euro.

V tom jediném obchodě, který jsem kdy navštívila, je ještě navíc tma. Fakt lituju personál, tohle je pracovní prostředí jako víno, docela by mě zajímalo, jak dlouho tam průměrná prodavačka vydrží.

EmilyG.
2068 příspěvků 15.7.20 10:31

@Paris1789 jo! To i ve Vidni, tmave doupe a hluk, strasne pracovni podminky.

MP blanka
2599 příspěvků 15.7.20 12:52

@Oveeec - až dnes som si prečítala, že som sa vám prisnila, tak dodatočne: dúfam, že som vám nepokazila spanie. :-)

Oveeec
2524 příspěvků 1 inzerát 15.7.20 18:36

@MP blanka Jasně že ne! :)

Jordaan
9026 příspěvků 16.7.20 02:00

@Paris1789

Imho jeste horsi je americky Abercrombie & Fitch, tam je tma, hlasita hudba a navic to tam desive tahne jejich parfemem, Douglas je proti tomu jarni louka.

benyka
8495 příspěvků 17.7.20 11:57

Dneska mě „pobavily“ nové regály na kusové pečivo v Kauflandu. Na obsluhu totiž potřebujete tři ruce. Jedna drží pytlík, do kterého to chcete házet, druhá drží kleště, kterými to chcete vytahovat z regálu, a třetí drží dvířka kastlíku s jednotlivými druhy pěčiva, které se otevírají zespoda vyklopením nahoru do vodorovné polohy u horního okraje, a když je stále nepřidržujete, okamžitě se samy zavírají. To vše provádíte v hlubokém předklonu, pokud máte tu smůlu, že pečivo, které zrovna chcete, je ve spodním kastlíku, tzn. asi tak ve výši kolen. Navíc odtud zmizely jednorázové rukavice i mikrotenové pytlíky, sáčky jsou tam jenom takové ty kombinované trčavé a klouzavé - papír-celofán. A prťavými kleštěmi na krátkém a tuhém pružinovém drátě, u kterých máte co dělat, aby dělaly to, co chcete vy a ne to, co uznají samy za vhodné, se dá uchopit kus nanejvýš do velikosti standardní malé bagety. To asi někomu dalo skutečně hodně práce než to vymyslel hlavou.

Vinca_minor
1826 příspěvků 17.7.20 12:09

@benyka Právěže to nikomu práci nedalo. Kdyby to vymyslel hlavou, nemohl by vymyslet takovou pitomost.

benyka
8495 příspěvků 17.7.20 12:15

@Vinca_minor Pardon, to byla ironie. :-)

benyka
8495 příspěvků 17.7.20 12:18

A mailem právě přišlo tohle, trošku jsem na rozpacích, k jakému aktuálnímu tématu to přiřadit, ale asi by se jich našlo i víc.

Jordaan
9026 příspěvků 17.7.20 23:07

Nejdriv me pobavila kamaradka, ktera mi poslala prani k narozeninam. Na prani je kolecko, otacenim lze nastavit cislici, ke ktere gratulujete. Kamaradka umyslne nastavila nizsi cislo, coz me rozesmalo. Posleze me pobavil syn, ktery prani objevil a dnes rano prinesl do postele, spolu se svym darkem. Mile mi oznamil, ze prani opravil, bylo totiz spatne. A pridal mi pouhe 2 roky ke spravnemu veku :-).

EmilyG.
2068 příspěvků 18.7.20 21:42

@Jordaan vsechno nejlepsi, hlavne hodne zdravi! Verte mi ze ja vim o cem pisu, hodne zdravi!

Jordaan
9026 příspěvků 18.7.20 23:52

@EmilyG.

Dekuju :-). Nic jineho si nepreju.

BeKaa
564 příspěvků 19.7.20 21:33

Dnes jsme byli na houbách, bylo to super, fakt jsme si to užili, prochodili jsme 8 km lesa ve velmi těžkém terénu, abychom nasbírali 2 košíky hub. Pak jsme přišli k chatě a přímo nad ní jsme bez hrozby zlomeniny nasbírali další dva koše… :-d

if5
320 příspěvků 19.7.20 23:49

Jo jo, rostou.

Ghost B.C.
3932 příspěvků 20.7.20 10:13

Už dlouho mě baví popisky u fotek na extra.cz, jsou takové velmi detailní. U svatby mama Štikové jsou ovšem tak důslední v popisu, že u fotografie, kde hosté novomanželům tleskají a házejí na ně bílé kvítky, je uvedeno: Lidé jim tleskají a házejí po nich bílé kvítí. WOW, málem bych si toho nevšimla.

Oveeec
2524 příspěvků 1 inzerát 20.7.20 10:40

@Ghost B.C. To je jako na výstavě Banksyho. U obrázku nešťastně se tvářící dívky s deštníkem, ze kterého prší, zatímco kolem je sucho, je popisek typu „Z deštníku prší, zatímco kolem je sucho, a dívka se tváří nešťastně, protože prožívá těžkou chvíli“ :D

Temperance
2699 příspěvků 20.7.20 11:09

@Ghost B.C. Až na to, že to nebylo kvítí, nýbrž bílá srdíčka. A ještě lepší je ta popiska, jak jim to spolu sluší, u snímku, kde nevěsta za ženichem vůbec není vidět :-D U jiné fotky zase ženichovu matku přiřkli nevěstě (foto 17)*. O tom, že se některé záběry opakují pokaždé s jinou popiskou, ani nemluvím. Já být šéfová, tak redaktor buď cáluje, nebo letí…
Edit: *což je o to pikantnější, že článek je především o nevěstině matce.

Příspěvek upraven 20.07.20 v 12:41

Judy24
1149 příspěvků 20.7.20 12:32

@Ghost B.C. Může se to hodit nevidomím, kteří tak vědí, co na fotkách je.

ertz
493 příspěvků 20.7.20 13:20

V silnici byla díra, neznámý Liberečan do ní „zasadil“ strom s vestou

https://www.idnes.cz/…-zpravy_jape

Paris1789
4758 příspěvků 22.7.20 07:47

Na webu tento článek, na webu eshopu PF zmizely slevy :-)
lol
Jsem si říkala, jak budu naštvaná, až se ten můj kabát za 10 tis. začne rojit po slevách v ulicích a ono asi ne :-)

Jinak správná volba, pěkné šaty nemají být levné, každý, kdo si zkusí sám něco ušít, aby to nějak vypadalo, ví, kolik práce za tím je.

Gorilka
1302 příspěvků 22.7.20 08:40

@Paris1789 Hmm, Mička přiznal že PF má marži cca 70%. Znamená to tedy, že příští ceny budou nižší, protože marže nebude tak vysoká? A týká se to také Kary?!?

Stránka:  « Předchozí 1 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek