Co vás pobavilo

Fotoalbum tématu (241) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
bao-baba
1287 příspěvků 19.9.20 15:18

Dnes jsem si četla článek Jana Malindy o mluvě dospívajících, rozesmál mě tenhle příklad, kdy chlapec dostal vyhubováno a stěžoval si kamarádovi: „Urny zase prášej.“ :-)

benyka
8807 příspěvků 20.9.20 08:21

Dnešní.

Porkpiehat
2640 příspěvků 21.9.20 08:58

Při čtení tohoto článku mě rozsemálo, že akci Krása pomáhá dětem, která se konala v Ústí nad Labem, pořádá Lenka Kocmanová Taussigová. Je to teda vtip pro znalce, ale AUSSIG je německy Ústí nad Labem.

https://www.super.cz/…-satech.html

Jordaan
9182 příspěvků 21.9.20 10:00

@Porkpiehat

Zaujala me tam mlada Kubelkova ve svatebnich satech. Nechapu, proc ji porad stylizuji do rozkydle madam, je ji 15, tak by si snad zaslouzila ponekud vic divci vzhled.

Porkpiehat
2640 příspěvků 21.9.20 10:58

@Jordaan Mně se nejvíc líbila v tom bílém tričku s obrázkem a černých kalhotách s lampasem. Když pominu, že se mi nějak nepozdávají ty „kožené“ kalhoty, vypadá to jako blbě ušitý latex, tak i tenhle model s dlouhým kardiganem s kohoutí stopou.
Je to neuvěřitelný kontrast ke těm všem šatům (ať svatebním nebo plážovým). Navíc mi třeba ty stříbné šaty připadají jak ušité z plizované verze počesaného silonu za 1,50 euro metr.
Nevím, kdo šil ty modely, ale kvalitativně (nápaditost a použité materiály) mi nepřijdou vhodné ani na přehlídku v krajském městě. Možná kdyby přehlídku detašovali do Trmic nebo Velkého Března.

Gorilka
1344 příspěvků 21.9.20 13:01

@Porkpiehat Latex se většinou lepí (dá se i šít). Není to spíše koženka?

Jordaan
9182 příspěvků 21.9.20 14:55

Manzel je dneska vyjimecne doma a pise s ditetem ukoly. Mam dojem, ze je pomalu zraly na panaka, ale drzi se. Dite zacina postradat svou milou matku :-).

Ivana32
339 příspěvků 21.9.20 16:05

Já dnes na pumpě. Natankuji, zaplatím, vyjdu ven. Vyhodím jednorázovou rukavici, odemknu si auto, nasednu, uložím platební kartu. Chci nastartovat, nemám čím. Kde je klíč? Panika, zběsilé hledání všude- na sedadle spolujezdce mezi bordelem (taška, bunda, termoska), zběsilé pohledy na zem- neupadly mi mezi sedačky? Za mnou fronta, vylezu, pánové se dívají přes čelní skla- gestikuluji, jakože pardon, něco hledám (co asi? :-)) Nikdo zatím netroubí. Jeden muž vystupuje, jde ke mně- já se v zoufalství rozhoduji, že se jdu podívat do toho koše, vystoupím, podívám se na dveře- v zámku ty zatracený KLÍČE na mě řvou: „Co tu blbneš?“ Rudá až na zadku nasedám, pánovi poděkuji, že už dobrý, nastartuji a odjíždím tak rychle, že se připoutávám až cestou. UFF! Blbé na tom je, že takové věci se mi stávají až v červnu, rozhodně ne v září! :-)

Oveeec
2653 příspěvků 21.9.20 16:27

@Ivana32 My tuhle obrátili celý byt vzhůru nohama, když jsme hledali klíče, které byly v zámku kufru venku celou noc. Naštěstí jsme našli jak klíče, tak auto, a naštěstí za námi nebyla fronta a nikdo to neviděl - a i do práce jsem dojela včas :)

Ivana32
339 příspěvků 21.9.20 16:32

@Oveeec
Jedno vysvětlení bych měla- jsem asi rouškově přidušená. :-)

Čírina
372 příspěvků 21.9.20 16:58

@Ivana32 Já takhle jednou nechala klíčky v zapalování při parkování a odkráčela jsem. Na konci víkendu jsem měla málem záchvat, když jsem je hledala všude možně… auto naštěstí zůstalo na místě.

Ivana32
339 příspěvků 21.9.20 17:11

@Čírina
Díky moc- to jste mě trumfla a sebevědomí mi opět stoupá! :-)

MP blanka
2750 příspěvků 21.9.20 18:30

@Ivana32 - kto nikdy nič nezabudol? Ja som išla dnes do Prioru, do odd. metrového textilu. Pani má obedňajšie prestávku do 13.30, prišla som malinko skôr, počkám. Obchod je posledný v rade, z jednej strany má secondhand, z druhej je už chodba. Keď predavačka prišla, nešla do svojho oddelenia, ale do toho SH. Pozdravila sa s kolegyňami a cez priečku si „ ku sebe “ prehodila kabelku. Keď potom vošla za plentu, pýtala som sa sama seba, či si tam ide niečo / lepšieho, odloženého / skúšať? Ale nie, o chvíľu odtial ešte s inou predavačkou vyniesli rebrík a zamierili na tú druhú stranu obchodu s textilom. Steny - priečky obchodu sú na oboch stranách zhruba do výšky ramien a z vnútornej strany sú obložené policami s látkami. Ženy postavili rebrík na zem, pani predavačka po ňom prelilezla k vrcholu priečky, „ elegantne“ sa cez ňu prevalila na vrchnú policu s látkami, teda na mäkké, a odtiaľ sa spustila na zem. My, prizerajúce ženy sme jej zatlieskali! Áno, aj ona sa pri odchode na obedňajšiu prestávku vymkla a kľúče si nechala v pokladni.

Ivana32
339 příspěvků 21.9.20 18:38

@MP blanka
Taky dobré. Já si v těchto situacích vždycky připadám jako blázen a říkám si, jestli se to děje i ostatním. Asi jak komu, ale děje. Jsme jenom lidi. :-)

Ophelie
949 příspěvků 21.9.20 19:07

@Ivana32 podle poslední věty bych si tipla vaši profesi:o)

Ivana32
339 příspěvků 21.9.20 20:54

@Ophelie
Ježiš, to nevím. „Jsme jenom lidi“ je pro nějakou profesi typické? :-D

Femur
549 příspěvků 21.9.20 21:58

@Ivana32 Asi @Ophelie myslí takové věci se mi stávají až v červnu, rozhodně ne v září :-) Taky to tak mám.

Ivana32
339 příspěvků 21.9.20 22:52

@Femur
Jo takhle. Tak to potom ano. V červnu se stává ledacos. To třeba jdu ze třídy a zaklepu na dveře. :-)

wakrim
5 příspěvků 22.9.20 06:41
@Ivana32 píše:
@Femur
Jo takhle. Tak to potom ano. V červnu se stává ledacos. To třeba jdu ze třídy a zaklepu na dveře. :-)

Já odmykám kancelář zevnitř… bez návaznosti na roční období. Jednou se mi ale podařil „kousek“, který jsem dosud nepřebila: jsem v práci, zvoní zvonek, jdu otevřít a venku stojící pán říká: hledám paní XY… a já na to: U TELEFONU…

Kryptozoo
350 příspěvků 22.9.20 07:06

@wakrim Cítim s vámi! Já se zase často v obchodě nebo restauraci rozloučím „na slyšenou“,když mi obzvlášť hrabe po vydatném dni.

Oveeec
2653 příspěvků 22.9.20 09:00

@Kryptozoo Mámě se často stává, že když si volá na nádraží na informace o vlacích a oni jí popřejou šťastnou cestu, říká „Vám taky, nashledanou.“

MarryJu
508 příspěvků 22.9.20 11:49

Stalo se mi, když jsem toho měla v práci hodně a šla si dát pauzu a kafe, tak jsem zapla konvici a položila šálek na kuchyňskou linku dnem vzhůru. Nasypala lžičku kafe. Kafe zůstalo na hrnku. Nepřišlo mi to zřejmě divné. Zarazilo mě až to, že když jsem se snažila kafe zalít horkou vodou, tak to nešlo..
A nedávno jsem hledala klíče od auta. Seděla jsem v autě. Nastartovanem

Lizbeth
1423 příspěvků 22.9.20 12:21

Já na Dobrý den odpověděla mé profesionální jadrné Děkujeméééééé..debil.

Oveeec
2653 příspěvků 22.9.20 12:30

@MarryJu Kolegyně jednou vařila kafe návštěvě a v nějakém hnutí mysli si s ním sedla k sobě a v klidu si ho vypila. Pán se pak divil, že nic nedostal, ona se divila, kam se podělo…až jí to pak došlo.

Uživatel je onlineAjazRyb
171 příspěvků 22.9.20 15:45

Mně v DMku pokladní při placení říká: Kartičku pojišťovny máte? (myslela zákaznickou kartu) Já jsem jí kartičku pojištěnce bez mrknutí oka dala. Chvíli jsme na sebe zíraly, když nám to došlo, a pak se zasmály.

Stránka:  « Předchozí 1 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 84 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek