Co vás pobavilo

Fotoalbum tématu (241) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
MP blanka
2751 příspěvků 27.9.20 12:59

Nie len škvrny od trávy, ale aj ten strih a´la staré vyťahané - no dotiahol to do dokonalosti! Na nerozoznanie od manželových pracovných do záhrady

MP blanka
2751 příspěvků 27.9.20 12:59

Pardon, zdvojený príspevok

giuliettka
7730 příspěvků 27.9.20 13:33
vlm
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.9.20 14:14
@giuliettka píše:
@Jordaan Ale tá kvalita šitia! Ja si tam asi nechám ušiť tričko.
Takto zkurviť priekrčník sa mi samej nikdy nepodarí. :-D

Celé je to hrozný hadr, pochopím že to někdo ušije, ne vždy se podaří, ale není to nic je chlubeni.

bao-baba
1287 příspěvků 27.9.20 16:02

@giuliettka
Když vidím takové a případně ještě rozedrané kalhoty na krámě, tak si představuji, jak si dělníci kdesi v Asii devastují zdraví v 16hodinových směnách při ničení úplně nových kalhot, abychom mohli vypadat kůl. Navíc z toho omílaného ekologického a udržitelného a bla bla hlediska je to nesmyslné.

ertz
631 příspěvků 27.9.20 20:32

Z článku na Novinkách: „V rámci prováděného opatření však policisté odhalili také dalšího hříšníka, 34letého muže, u něhož našli sušenou rostlinnou hmotu. V tomto případě věc dokumentujeme pro podezření ze spáchání přestupku proti zákonu o návykových látkách,“ doplnila policejní mluvčí.

Náš králík křoupe sušenou rostlinnou hmotu často, musím mu vysvětlit, že s tím končí :-)

bao-baba
1287 příspěvků 27.9.20 20:55

@ertz
Tak to abych radši vyhodila rozinky než na mě vlítnou :-)

Temperance
2886 příspěvků 28.9.20 00:16

To mi připomnělo J. Mádla zde: https://www.televizeseznam.cz/…tem-64077177 02:38-02:42.

Uživatel je onlinebenyka
8809 příspěvků 28.9.20 09:05

.

MP blanka
2751 příspěvků 28.9.20 14:00

Ak sa ponáhľate, tak mňa preskočte, je to dlhé, ale ja som sa dnes skutočne poba-vila. A začalo to vlastne tak nešťastne už v piatok, keď som kupovala látky na tie rúška, včítanie bielej bavlny na podšitie. Už som to mala odstrihnuté, keď sa iná zákazníčka spýtala predavačky, či majú bavlnu so strieborným vláknom - a že vraj áno. A ja blbec, blbec, blbec, som sa na ňu síce pozrela, ale povedala som si, že už mám inú, a túto špeciálnu som nekúpila. Samozrejme, dodatočne sa mi to rýchlo v hlave rozležalo a škrelo ma to celý víkend. Takže som dnes naklusala do Zvolena znova, potrebujem kúpiť aj niečo pre zákazníčku, spojím to. Ale naj-skôr do galantérie pre čiernu gumičku, ktorá mi došla. A keď už som tam bola ešte nejaké drobnosti, a išla som platiť. Už v momente, keď som otvárala kabelku som si uvedomila, že peňaženku som si tam nedávala - napriek tomu som ju usilovne prehľadávala. Zbytočne, jasne. Ale pani predavačka sa usmiala - veď nejde o život, zaplatíte nabudúce. Dobre, ale ja potrebujem ísť ešte do tých látok! Zavolala som teda manželovi na mobil - rozdelili sme sa, on si išiel po svých záležitostiach,– a dohodli sme sa, že sa stretneme v OC Európa, a ja sa potom do obchodu vrátim. V textile som našla to, čo som hľadala pre moju zákazníčku, ešte sa mi zapáčili dve nové látky na rúška / keď chcú tie moje pankáčky čierne, budú mať čierne, a navyše s poriadnou vnútornou vrstvou /, a vypýtala som si ešte tú bielu bavlnu na rúška. A pani predavačka ma sklamala - viete, nejako to tu už nevidím, v som tu sobotu nebola, to už asi kolegynka predala. Nie, to nemôže byť pravda! Ale bola. Ťažko som sa s tým zmierila, ale čo sa dá robiť. Poprosila som pani predavačku, aby mi nákup odložila, že prídem o 20 minút a sklamaná som odiš-la. Stretli sme sa s manželom, v Delikatesách sme kúpili vínovú darčekovú kazetu pre kamaráta na oslavu / ešte sme sa nerozhodli, či tam aj pôjdeme /, a odviezli sme sa späť do Prioru, aby som si vyplaila nákup. Cestou som poprosila muža, nech mi zastaví pri inom obchode, tam, čo som kúpila v piatok tie mačičky, či oni ne-budú mať to plátno / je to špecializovaný obchod na bavlnu, a navyše tam aj šijú a to aj rúška /. Márna nádej, nemajú. No dobre, tak už len ten Prior. Vybehla som na poschodie. V tex. oddelení bolo veľa ľudí, a predavačke pomáhal nejaký mladší muž. Keď som prišla na rad, pani sa usmiala, išla mi blokovať tovar, a ja som sa jej zatiaľ spýtala, kedy si myslí, že by som mala nádej. Odpovedala - viete, to ja neviem, tovar nechodí pravidelne, ale vlastne, počkajte, veď ja tu mám šéfa, spýtam sa. A ten mladý muž - šéf, jej povedal - ale veď plátno s alkalickým vlák-nom / aha, tak nie strieborné / tam ešte je! A naozaj bolo, len inde preložené. To viete, že som sa potešila! A to ešte nie je koniec, vydržte. Keď už som v Priore, zastavím sa ešte dole v Bille, chcela som iba párky. Aj som dostala, pos-tavila som sa k pokladni a nachystala som si presne 2,51€. Vtedy sa náhodou otočila pani predo mnou, a obe sme sa pozdravili - bola to tá predavačka z galan-térie. To je teda náhoda, mám ušetrenú cestu k vám - vyplatila som si dlžobu, a pani ma ešte aj pustila pred seba, pretože ona mala väčší nákup a ja ibu tú jednu vec a pripravené odpočítané peniaze. Neuveriteľne mi toto všetko zlepšilo náladu.

Jordaan
9182 příspěvků 28.9.20 15:07

@MP blanka

Pripominate mi mou matku.

zwedavka
1170 příspěvků 28.9.20 15:44

Z té novinové látky šila dcera tašku.

giuliettka
7730 příspěvků 28.9.20 16:26

@Jordaan Už chápem prečo si sa odsťahovala na druhý koniec Európy. :-D
/ps ten elaborát som nečítala)

MP blanka
2751 příspěvků 28.9.20 16:50

@Jordaan - maminku pozdravujem!

bao-baba
1287 příspěvků 29.9.20 12:23

Pobavilo mne v článku Vladimíra Mertlíka „Pedagogika a výchova blbých aneb Podobnost čistě náhodná“, kde kritizuje upadající úroveň vzdělávání, toto:

„Na slovní zásobu i písemná a verbální komunikaci úrovně komodorského varana není třeba ukazovat jen na příkladu drtivé množiny maturantů.“

Tedy, ne že bych neulítla občas ve svých příspěvcích, ale příspěvek do diskuze je přece jen něco jiného než článek do Reflexu.

Vinca_minor
2066 příspěvků 29.9.20 13:22

@bao-baba Koukám, že varan povýšil do námořnictva!

Oveeec
2653 příspěvků 29.9.20 22:06

@bao-baba Lepší místní příspěvky než články v Reflexu :)

Uživatel je onlinebenyka
8809 příspěvků 29.9.20 23:42

„Profesionální sport by měl probíhat bez diváků. Limit pro realizační týmy je 130 osob. U amatérského sportu nic takového povoleno není, pokud si budou chtít lidé například zahrát fotbal, může být v každém týmu maximálně 10 hráčů.“ Vědci nejspíš vyzkoumali, že nakažený je každý jedenáctý fotbalista.

Uživatel je onlineMP Janka
684 příspěvků 30.9.20 12:59

@benyka
Možná, když by si brankář sednul na židli, by 11 hráč prošek i přes nařízení :-D

Uživatel je onlinebenyka
8809 příspěvků 30.9.20 13:38

Dneska jeden něžný na odlehčení situace.

Temperance
2886 příspěvků 30.9.20 14:51

@benyka :-D (ramínko mi nestačí)

Uživatel je onlinebenyka
8809 příspěvků 30.9.20 19:01

@MP Janka Nesměl by ale zpívat.

Vinca_minor
2066 příspěvků 1.10.20 09:18

.

Vinca_minor
2066 příspěvků 1.10.20 09:25

Triko pro sbormistra :D

Temperance
2886 příspěvků 1.10.20 13:20

@Vinca_minor Díky, bude se mi hodit… jednou.

Stránka:  « Předchozí 1 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 84 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek