Co vás pobavilo

Fotoalbum tématu (247) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Čírina
379 příspěvků 16.11.20 12:34

Mě to přijde, že tu tabulku vytvářelo pár lidí, všichni na to civěli hodiny a dny a nakonec, když se ujistili, že jim nic nechybí („sláva!“) tak to nedali ke korektuře.
Znám to, když mám po sobě něco kontrolovat, zvlášť když jsem nad tím strávila víc času, tak se dostávám do provozní slepoty.

if5
386 příspěvků 16.11.20 21:38

@Čírina No nevím, podle komentářů v médiích to zatím vypadá, že to snad mysleli vážně :(

Čírina
379 příspěvků 18.11.20 09:59

@if5 Nemyslela jsem, že si dělali srandu, prostě jim prošel zmatený zmetek. :)

A co mě pobavilo dnes:
„Chuck Norris si pamatuje všechna právě platná opatření.“

Vinca_minor
2145 příspěvků 18.11.20 11:00

@Čírina Já se nemůžu smát! Všechny pohmožděniny mě teď bolí!

benyka
8892 příspěvků 20.11.20 10:38

K čemu využít nadbytečné tři metry látky na šaty.

if5
386 příspěvků 20.11.20 16:46

@benyka Nebo odložené závěsy.

benyka
8892 příspěvků 23.11.20 09:58

*"Nejdůležitější zprávy:

• Skóre v protiepidemickém systému PES, podle kterého se v Česku mění opatření proti onemocnění covid-19, kleslo na 57 bodů. To odpovídá třetímu rizikovému stupni. Brzy ráno ovšem web ministerstva zdravotnictví hlásil naopak zhoršení skóre na 67 bodů, později ministerstvo data bez vysvětlení upravilo."* (https://www. seznamzpravy. cz/clanek/skore-pes-se-zvysilo-nejvic-se-virus-siri-v-okrese-uprostred-ceska-130737#dop_ab_variant=0&dop_req_id=4FnWwWDdYRU-202011230852&dop_source_zone_name=zpravy. sznhp. box&source=hp&seq_no=2&utm_campaign=&utm_medium=z-boxiku&utm_source=www.seznam.cz)

Jak nedávno kdosi řekl, nemá cenu to číst. Prostě ráno vyrazím z domu v roušce a buď nakoupím nebo nenakoupím.

Ophelie
993 příspěvků 23.11.20 13:28

@benyka jsem ráda, že jste sem tu zprávu dala. Ráno jsem jen nakukovala na titulky a bylo tam o zhoršení, o něco později zas zlepšení. Vzhledem k povrchnímu čtení jsem si myslela, že jsem se spletla. o)

Murray
208 příspěvků 23.11.20 13:52

@Ophelie Přesně stejný zážitek. Ráno vidím zhoršení, po cestě do práce zlepšení… No hlava mi to nebere.

Demode
2050 příspěvků 23.11.20 15:24

@benyka Prokrindánka jelimánka, vy byste s těmi svými rozbory mohla z fleku sekundovat Moravcovi. Ale já to spíš šacuju na Chocholouška :-)

benyka
8892 příspěvků 23.11.20 17:05

@Demode Pokud máte nutkavý pocit, že to musíte číst, mohly bychom se tam potkat.

Demode
2050 příspěvků 23.11.20 18:17

@benyka Jenomže k Chocholouškovi (a může se jmenovat jakkoliv) je to bez tlačenky momentálně beznadějný.
Rejpla jsem si, protože si myslím, že je lepší si udržet odstup od všech těch tabulek a výkřiků do éteru a zachovat si zdravý rozum a nadhled s přiměřenou dávkou obezřetnosti.

ertz
690 příspěvků 23.11.20 18:49

@Demode Ale mohl by z toho být běžný ranní rituál- pustíte si zprávy, abyste věděla, jaké bude počasí, jestli nebyl převrat a jak se tváří PES a pak vstříc pracovním povinnostem. Viděla jsem včera kousek Moravce - a jak dámy Maláčová a Richterová ladily roušku :-). Kdo by to byl před rokem řekl.

ertz
690 příspěvků 23.11.20 18:51

Paní má bílé šáší vzadu na klobouku, pán má bílé šáší vpředu na bradě. To je hezky sladěné.

benyka
8892 příspěvků 23.11.20 19:13

@ertz Taky jsem si představovala, že se každé ráno mrknu na dnešní stupeň, pak do tabulky a za minutu vidím, jestli už si konečně koupím v papírnictví ten trhací kalendář nebo ještě ne. :-)
@Demode Odstup jsem si dala tím, že jsem to šoupla do vlákna „co mě pobavilo“ a ne „stížnost na cokoli“. Rozbor tam žádný nevidím, ráno na mě vyskočil ten článek, když jsem zapnula počítač. A kdo by se nepotěšil cizí chybou, že. :-)

Demode
2050 příspěvků 23.11.20 20:35

@benyka Já si u vás nejsem jistá, jak co myslíte, protože mi připadá, že si ve většině příspěvků stěžujete na všechny a na všechno a je jedno, v kterém vlákně. Občas to vyrovnáte vtipnými obrázky, to jo.
Možná, že v reálném životě jste vyrovnaný člověk, kterého jen tak něco nerozhodí a ve svých příspěvcích tak trochu přeháníte.

benyka
8892 příspěvků 23.11.20 22:44

@Demode No a co. Záleží na Vás, jak si to přeberete. Ale za to já nemůžu. To je jenom Váš problém (jako ostatních). Do mých problémů Vám nic není (a ostatním taky ne). :-)

Demode
2050 příspěvků 23.11.20 23:15

@benyka Proč se rozčilujete? Já jen komentuji to, co píšete vy sama o sobě. Prostě vyjadřuji názor na vaše příspěvky. Je vaše svobodná vůle co tady zveřejníte, ale musíte počítat s tím, že ne vždy se vám reakce diskutujících budou zamlouvat.

benyka
8892 příspěvků 24.11.20 09:29

@Demode Já se nerozčiluji, jenom věcně konstatuji. To, že popíšu nějakou svou zkušenost, ještě neznamená, že žádám o pomoc nebo o radu, natož o psychologický rozbor svých emocí (viz Váš poslední příspěvek). Když to budu po někom z vás chtít, tak nebojte, oznámím to předem. Prozatím se spokojím s tím, když někdo reaguje sdělením, ať už slovně nebo ramínkem, jestli má taky takovou nebo opačnou zkušenost. Červená ramínka zásadně nedávám, každý si může plácat, co chce. Ale nemůže se pak divit, když mu na jeho rejpání a psychologické rozbory mé osoby patřičně odpovím.

Vinca_minor
2145 příspěvků 24.11.20 18:23

Titulek: Jelen sebral na honu myslivci kulovnici a utekl s ní do lesa, už ji nenašli

Byl to běžný hon v obvodu lesní správy Horní Planá na Českokrumlovsku. Několik myslivců při něm postupovalo lesem a v jednom okamžiku pes vyplašil jelena. Ten se zvedl a vyřítil se přímo proti jednomu z myslivců. Proběhl kolem něho a parohem mu roztrhl levý rukáv bundy.

„Kulovnice, kterou měl myslivec zavěšenou, naštěstí bez nábojů a zásobníku, se svezla jelenovi na paroží. A ten s ní zmizel.“ :D

zwedavka
1188 příspěvků 24.11.20 20:10

Jako myslivecká latina dobré! Jako realita…

benyka
8892 příspěvků 25.11.20 09:22

.

Ophelie
993 příspěvků 25.11.20 10:13

@Vinca_minor baron Prášil hadra:o)

Oveeec
2685 příspěvků 25.11.20 10:55

Dneska na mě vyskočilo…TOHLE:

https://www.amazon.sg/…p/B081ZJ9B8G

Ophelie
993 příspěvků 25.11.20 12:09

@Oveeec neodolala jsem, klikla a musím po chvilce pobavení říct, že jako žena postavy přesýpacích hodin jsem ráda, že ušetřím:o)

Stránka:  « Předchozí 1 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek