Co vás pobavilo

Fotoalbum tématu (316) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Oveeec
2894 příspěvků 19.1.21 21:20

@Stará zebra Bezkonkurenčně nejlepší je Karolina Zebrowska. Zajímavá, krásná, chytrá, neuvěřitelně vtipná, a je to o módě!

Judy24
1289 příspěvků 20.1.21 08:56

@Oveeec Karolinu taky miluju, ale narovinu říkám, že velká část její tvorby je cílená na relativně mladé publikum. Tipla bych si, že moje maminka by vůbec nepochopila, proč se některým jejím meme videím tak směju. Ale baví mě obecně ten mix vtipu a pak vážnějších edukačních videí (třeba " proč už nenosíme klobouky ").

Ještě sleduju Bernadette Banner , která je úplně fascinující a má u všech videí anglické titulky, což je důležitý bonus.
Nedávno jsem taky začala koukat na Morgan Donner , v jednom vlákně jsem doporučovala její video o návodu na doma vyrobenou krejčovskou pannu .

bao-baba
1710 příspěvků 20.1.21 09:17

Tak úplně mě to nepobavilo, ale do stížností mi to taky nesedí:
Včera v rádiu lidé říkali, které obchody nebo služby by se měly otevřít, protože jsou nutně potřeba, jako jsou teď dětské oděvy a boty. Jedna žena řekla, že by se měla otevřít solária. To se picnu.

benyka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.1.21 09:20

@bao-baba Kvůli vitamínu D přece.

mazanajana
5 příspěvků 20.1.21 10:24

@Stará zebra Přidávám se k zástupu fanoušků Karoliny.
Z úplně jiných soudků přidávám své další oblíbence:
Tereza Vlasáková - profesionální kadeřnice dává podrobné tipy na péči o vlasy (v češtině)
Patrik Kořenář - delší a často dost odborná videa na nejrůznější témata, specializuje se na boření mýtů a potíráni hoaxů (v češtině)
Preppy Kitchen - dokonalé recepty
Sorted Food - pět sympatických angličanů, mají jak vtipná uhozená videa, tak užitečné tipy na recepty a ingredience
How To Cook That - peče zajímavě vypadající dorty a dezerty
Hyram - za mě nejlepší kanál o péči o pleť na celém YouTube
Lone Fox - dělá DIY, hlavně doplňky do bytu a renovace věcí nalezených v bazaru a pod, zařizování interiérů
Fashion Mumblr - hlavně klasické vlogy (=videa z běžných dní, pro někoho to může být nudné, což naprosto chápu), zasazeno do nádherného prostředí anglického venkova, rekonstruuje obrovský památkově chráněný dům

Čírina
444 příspěvků 20.1.21 11:07

@Judy24 Tak to sledujeme stejné kanály, já bych ještě přidala Prior Attire

benyka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.1.21 12:06

Skutečně lákavá reklama.

Oveeec
2894 příspěvků 20.1.21 14:14

@benyka Tak to je spíš „Co vás vyděsilo“ :D

Čírina
444 příspěvků 20.1.21 18:40
benyka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.1.21 12:42

„…malou nožku a ňadra dmoucí…“

Stará zebra
67 příspěvků 21.1.21 16:58
@Oveeec píše:
@Stará zebra Bezkonkurenčně nejlepší je Karolina Zebrowska. Zajímavá, krásná, chytrá, neuvěřitelně vtipná, a je to o módě!

Tak nejdřív jsem trošku znejistěla, jestli to není vtip, když Staré zebře nabízíte Karolinu Zebrowskou, ale naštěstí není a je to velmi inspirativní. Přidáno do oblíbených. Děkuji.

Stará zebra
67 příspěvků 21.1.21 17:11

@Judy24 Taky děkuji za dva výborné tipy ke sledování. Ty anglické titulky jsou pro mne také důležité, protože jsem angličtinář - věčný začátečník. A téma šití historických oděvů ještě nemám okoukané. Na tu doma vyrobenou krejčovskou pannu si vzpomínám, moc se mi líbila a dokonce jsem měla chvíli touhu si ji taky vyrobit.

Oveeec
2894 příspěvků 21.1.21 17:26

@Stará zebra Není to vtip, já si toho vůbec nevšimla :D Ale jsem ráda, že se líbí!

Stará zebra
67 příspěvků 21.1.21 17:37

@mazanajana Taky moc děkuji. Z těch Vašich tipů budu sledovat vše, možná ne to kadeřnické. Mám hodně silných, tmavých a neproblematických vlasů ostříhaných na mikádo a nejsem zvyklá s účesem jakkoliv experimentovat. Prostě funguji jako tenkrát v té reklamně - vlasy jen umýt a jít. Jeden z doporučovaných Lone Fox se mi líbí. Na tyto DIY videa koukám ráda. Asi proto, že koukat na někoho kdo pracuje a daří se mu to je pro mne uklidňující. Také ráda koukám na jednoho japonce, který renovuje byty DIY magazine nebo na Positive couple

Singer ka
57 příspěvků 23.1.21 09:07

Netuším proč mě pronásleduje reklama na sportovní bundy, ale možná vím kde nakupuje Verešová

benyka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.1.21 10:01

.

MP Janka
791 příspěvků 25.1.21 08:07

Paní v metru. Respirátor, jednorázová rukavice na jedné ruce. Respirátor netěsní, brýle zamlžené. A tou rukou v jednorázové rukavici ohmatala snad veškerý obsah kabelky, telefon, kapesník. Docela by mě zajímalo, proč tu rukavici má, když si s ní stejně všechno kontaminuje. Všimla jsem si tohodle chování už na vícero lidech a nějak to nechápu.

bao-baba
1710 příspěvků 25.1.21 08:41

@MP Janka
Prostě to nedomyslí, buď na to nemají kapacitu, nebo dělají navyklé pohyby mimoděk. Moje máma v pokročilém věku se to snaží uhlídat, ale často se jí to nepovede. V TV vidím docela často různé mluvící hlavy, včetně ministra zdravotnictví, jak si ohmatávají roušky a respirátory pravidelně a nebo jim ochranné pomůcky padají z nosu.

Když covid začínal, tak někdo docela dobře radil, že si máme představovat, že máme ruce od sazí a nechceme si nic ušpinit.

benyka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.1.21 14:18

„Cenu 59 centů nakonec snížily na nulu i obchody jako Spar, Hofer a od čtvrtka také Lidl.“ (https://www.seznamzpravy.cz/…-nulu-139234) Že by stačilo pár dní počkat? Aha v Rakousku. Tak nic. :-)

mimi
307 příspěvků 25.1.21 17:01
@MP Janka píše:
Paní v metru. Respirátor, jednorázová rukavice na jedné ruce. Respirátor netěsní, brýle zamlžené. A tou rukou v jednorázové rukavici ohmatala snad veškerý obsah kabelky, telefon, kapesník. Docela by mě zajímalo, proč tu rukavici má, když si s ní stejně všechno kontaminuje. Všimla jsem si tohodle chování už na vícero lidech a nějak to nechápu.

presne toto moja kolegyna, ked sme este chodili do prace, prisla v gumovych rukaviciach, a este v nich sa prihlasovala do pocitaca (fuj), a az potom ich dala dole a isla si umyt ruky. Ked som si predstavila, co vsetko po ceste v autobuse a na kluckach ochytala, tak potom som zase ja paranoidne dezinfikovala klucku na kancli a ponuka som jej dezinfekcne obrusky aj na klavesnicu, nechapala preco, ved vraj ved ruky si umyla.. :-D

benyka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.1.21 12:35

„Nábytek do koupelny? Vybírejte praktický, s hezkým designem“ Nikdy! Vyberu si nepraktický hnusný.

Čírina
444 příspěvků 26.1.21 12:37
bao-baba
1710 příspěvků 26.1.21 13:15

@Čírina Dokonalé!!!

bao-baba
1710 příspěvků 26.1.21 19:55

Červenky, nebuďte tak prudérní, obdivujte raději možnosti a hravost češtiny :-)

benyka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.1.21 22:47

Z večerních zpráv - reportáž o vakcíně AstraZeneca. (Aneb doufáme, že už vám teď bude jasné, jaké vakcíně se máte vyhnout.)

Stránka:  « Předchozí 1 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 100 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek