Co vás pobavilo

Fotoalbum tématu (302) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
mimi
284 příspěvků 9.2.21 21:45

A hlavne s tym treba rychle pracovat, akonahle sa zmiesa soda s kyselinou (citron, ocot), tak zacne penit. Myslim, ze aj bez horcice by to vycistilo :-)

Jordaan
9337 příspěvků 11.2.21 13:03

Pobavilo (a potesilo) me me dite, ktere pri dnesnim kontrolnim telefonu umlcelo ucitelku. Ptala se (ditete), jestli vi, co je symetrie. Dite odrecitovalo odpoved z ucebnice a jednim dechem pokracovalo ve stylu „pozorovat tento jev muzeme napr. v architekture, na stavbach jako Taj Mahal nebo Eiffelova vez, prikladem asymetricke stavby by byly treba Gehryho domy v Düsseldorfu“.

No, uplne jsem se slysela :-D. Ucitelka nerekla ani popel :-D.

giuliettka
8150 příspěvků 11.2.21 19:05

Pobavil ma ten kolega toho právnika Roda Pontona, čo si zapol mačací filter. Jak tam na začiatku sedí vážný pán s kyslým ksichtom a na koniec vysmiaty milý šedovlasý deduško. :-D

kalmar
197 příspěvků 16.2.21 11:03

Pobavilo mě, jak se v zaře prodávají trička, s nedivím, že mi žádné sako nepadne - oblékám to špatně!

porjk
3214 příspěvků 16.2.21 12:05

Ta prezentace u značek je fakt děsná. Skoro jako by prodávat nechtěly a tak ty hadry nafotí co nejnelichotivěji. Nechápu ten záměr. Nebo jsou si prodejci vědomi toho, že se nejedná o dobře ušitou věc a tak ji nabízí podle vzoru z vtipu o špatně ušitém obleku a zákazníkovi, co odchází jako Hrbáč. Zvlášť v době, kdy se nakupuje on line, bych čekala víc podbizivou reklamu.

Jordaan
9337 příspěvků 16.2.21 20:03

Tak nevim, asi pro oci nevidim :-D

Lakerol
209 příspěvků 16.2.21 20:34

Dostala jsem do čokolády slámku - opravdu ze slámy :grinning:

Vinca_minor
2367 příspěvků 17.2.21 07:09

@Jordaan To mi připomíná šperk od Lilie Khousnoutdinové:
Originální přívěsek pro smyslnou ženu
Decentně schovaná jóni v květu kaly… Někomu přívěsek připomíná květinu, jinému rejnoka a někteří se se zájmem ptají: „Opravdu je to to, co si myslím?“ Ženská energie moudrosti, krve a něhy je zosobněna větším granátem.

Ophelie
1098 příspěvků 17.2.21 07:51

@Vinca_minor @Jordaan vidíte velmi dobře (a ani pokrytecké pseudoduchovní cancy Madame Lílie na tom nic nezmění).

Ghost B.C.
4019 příspěvků 17.2.21 08:16

Nevím, kam s tím, protože čeština to není a na stížnost je to málo seriózní.
Z článku o playlistu Aleny Schillerové.
Bla bla bla cosi o reakcích na onen playlist a že Kovy do playlistu zařadil i píseň Money (Peníze), We No Speak Americano (My nemluvíme anglicky), I Don‚t Know What I‚m Doing (Nevím, co dělám), Who‚s Gonna Pay? Who‚s Gonna Pay? (Kdo to zaplatí? Kdo to zaplatí?).

Něco jsem prošvihla? Takhle se teď píše apostrof?
Proč autorka ty názvy proboha někde nezkopírovala, když to neumí napsat správně? Do kurzívy to umístila sama, aby to člověka do očí praštilo už úplně.

Ghost B.C.
4019 příspěvků 17.2.21 08:29

@Ophelie Bohužel je to opravdu ještě decentní. Neodolala jsem a vyhledala. Ta přidružená nabídka, kterou mi google ukázal, ta teprve je! Kam se hrabe Lilia.
Nicméně tato jóni je za pouhých 1390 Kč. Čekala jsem to horší. Ale pořád nevím, kdo to kupuje. Houdová?

bao-baba
1564 příspěvků 17.2.21 08:58
@Lakerol píše:
Dostala jsem do čokolády slámku - opravdu ze slámy :grinning:

Jo, před časem se o tom psalo. Slámky z opravdové slámy. Jakýsi podnikavý mladík jich hromadu letecky dovezl z Číny - hlavně že ekologie. Stejně pitomé jako kácení lesa kvůli postavení větrníků (Německo).

Btw. nejjednodušší, nejlevnější a nejekologičtější je slámky nepoužívat.

Lakerol
209 příspěvků 17.2.21 09:39

@bao-baba Hlavně, že u nás by se nenašlo ani stéblo… Úplně vidím použití pro ručně kosenou trávu z přírodních rezervací.

bao-baba
1564 příspěvků 17.2.21 10:26

@Lakerol
Myslím, že slámky na pití bývaly z ječné slámy

Judy24
1246 příspěvků 17.2.21 10:40

@Ghost B.C. Apostrofy jsou moje dlouhodobá úchylka. Snad nikdo v českých médiích je není schopný napsat správně. Přitom tak schovaný ten znak proboha není… '''''''
Většinou místo něj píšou „´“ (Let´s), ale tohle je pro mě taky novinka.

Lakerol
209 příspěvků 17.2.21 11:12

@bao-baba Zajímalo by mě proč :-). Jestli má ječmen nějaké specifické vlastnosti, nebo prostě byl po ruce.

if5
444 příspěvků 17.2.21 11:21

@Lakerol Má rovná, dost široká a pevná (silnostěnná) stébla s dostatečnou vzdáleností mezi kolénky.

Lakerol
209 příspěvků 17.2.21 11:28

@if5 @bao-baba Našla jsem i české slámky že žita a poučila jsem se. Takže mě originální nevyžádané brčko pobavilo ještě jednou :-) A asi bylo z nějaké jiné traviny/obilniny, měkčí.

Čírina
418 příspěvků 17.2.21 11:34

@Ghost B.C. Lidé se odnepaměti zdobí tak, aby dali najevo svoji sounáležitost se svojí skupinou. Pankáč se obléká jako pankáč, lidové kroje se liší vesnici od vesnice, jeptišky chodí v hábitu a s křížkem, muslimky chodí v zavití a ženy s takovým přívěškem jsou najednou také dobře zařaditelné.

bao-baba
1564 příspěvků 17.2.21 14:38
@Lakerol píše:
@bao-baba Zajímalo by mě proč :-). Jestli má ječmen nějaké specifické vlastnosti, nebo prostě byl po ruce.

Nemám zdání, sorry. Á, vidím, že if5 vysvětlila

Ophelie
1098 příspěvků 17.2.21 17:07

@Čírina a jaká je vaše klasifikace? (nerýpu, jen mě to tak napadlo:o)

Vinca_minor
2367 příspěvků 17.2.21 18:13

Dnes na poště se po mně hrnul pán k přepážce. Pošťačka mu řekla, že klienta nevolala, že se spletl. On, že na tabuli svítí jeho 214. Šel se podívat znovu a vrátil se s tím, že tam fakt svítí jeho číslo. Mrknu na tabuli a říkám mu - tam žádná 214 nesvítí. Zaostřil a překvapeně řekl - a jo, to je 814! Já - to je 811 :D

Čírina
418 příspěvků 17.2.21 18:49

@Ophelie To myslíte oděv mého kmene?

Jordaan
9337 příspěvků 18.2.21 13:24

Landa nezklame :-). Cvicenim v parku a bromhexinem proti covidu…

https://www.idnes.cz/…_domaci_chtl

sirena007
1200 příspěvků 18.2.21 13:55

@Jordaan Když egomaniak dostane prostor :-(

Stránka:  « Předchozí 1 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek