Co vás pobavilo

Fotoalbum tématu (302) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Ophelie
1098 příspěvků 18.2.21 15:12

@Čírina ne, klasifikaci žen s typem příspěvku, který nabízí Lílie.

DanielaS
5245 příspěvků 18.2.21 17:16

Narazila jsem na stary italsky film o Miss, hned se citim se svou postavou lepe!

Oveeec
2820 příspěvků 18.2.21 17:31

Ty stehna na tý první fotce! Yasss! Ovšem ne že by mi to nepřipomnělo tohle :D

Čírina
418 příspěvků 18.2.21 20:47

@DanielaS Fotka 2 je opravdu peklo. To té chuděře nemohli něco udělat s těmi košíčky?

if5
444 příspěvků 19.2.21 09:35

@Čírina Nemohli, je to realistický film ;-)
Přivádí mě to ale k zamyšlení na tím, jak jsme si odvykli, že by na fotkách mohla být neupravená realita.

bao-baba
1563 příspěvků 19.2.21 11:00
@if5 píše:
@Čírina Nemohli, je to realistický film ;-)
Přivádí mě to ale k zamyšlení na tím, jak jsme si odvykli, že by na fotkách mohla být neupravená realita.

Mě znepokojuje nepřiměřený tlak na vzhled podporovaný filtry. Pro mladé dívky, které se chtějí líbit, to musí být traumatizující. A nakonec i pro starší - už vidím, jak se nějaký taktní muž podívá na vyretušovanou fotku celebrity v plavkách, která nemá ani stopy po celulitidě, vosí pas a ňadra dmoucí a pronese: „Podívej se jak vypadá po třech dětech a jak vypadáš ty!“ Nakonec i mně by manžel mohl vytknout, že vypadám hrozně, když mě porovná s Dádou :-) (foto bylo již v Pekelných celebritách)

giuliettka
8145 příspěvků 19.2.21 15:01
@bao-baba píše:
A nakonec i pro starší - už vidím, jak se nějaký taktní muž podívá na vyretušovanou fotku celebrity v plavkách, která nemá ani stopy po celulitidě, vosí pas a ňadra dmoucí a pronese: „Podívej se jak vypadá po třech dětech a jak vypadáš ty!“

Kamarátke to povedal exmanžel, keď ešte boli manželia, aby sa na seba pozrela ako vyzerá a porovnal ju s našou vtedajšou šéfkou, ktorá bola vždy upravená a tip top. A kamarátka mu na to vpálila, videl si jej manžela? Tiež nevyzeráš ako on, keby si tak vyzeral, tak aj ja sa snažím. Takže ono to vyčítanie, že nevyzeráš ako hviezda z instagramu, može byť dvojsečná zbraň.
(ale u vás s prirovnaním k Dade máte smolu, ten Felix vyzerá tak, že horšie už nevyzerá nikto. Toho manžel v pohode tromfne. :-D )

bao-baba
1563 příspěvků 19.2.21 16:35

@giuliettka
On ten manžel/přítel může klidně vypadat špatně, ale nenahlížet to. Mám kamarádku, jejíž manžel došel na stará kolena k tomu, že vypadá skvěle (= ve skutečnosti byste si ho ani nevšimly) a nezapomene jí to každou chvíli omlátit o hlavu. Ona z toho má teď komplex méněcennosti.

bao-baba
1563 příspěvků 19.2.21 16:41
@giuliettka píše:
Kamarátke to povedal exmanžel, keď ešte boli manželia, aby sa na seba pozrela ako vyzerá a porovnal ju s našou vtedajšou šéfkou, ktorá bola vždy upravená a tip top. A kamarátka mu na to vpálila, videl si jej manžela? Tiež nevyzeráš ako on, keby si tak vyzeral, tak aj ja sa snažím.

Když jsem tohle četla, vzpomněla jsem si na svůj oblíbený vtip. I když není o módě, dovolím si připojit:

Čírina
418 příspěvků 20.2.21 20:08

Američtí vědci zjistili, že muži s knírem jsou atraktivnější než ženy s knírem.

ertz
840 příspěvků 20.2.21 22:27

Pobavila mě hlavní hygienička:" Určitě to bude doporučení. Myslím ale, že spíše povinnost." To je jako v té básničce Tma jak v pytli, Měsíc svítil… kočár se jak ďábel řítil pěkně zvolna podél skal…

bao-baba
1563 příspěvků 21.2.21 09:54

@ertz Všimla jsem si, že docela často slyším, jak někdo řekne: „…asi určitě…“

Oveeec
2820 příspěvků 24.2.21 12:53

Pobavilo mě, že by si někdo teď kupoval doplňky, ale dejme tomu, ještě dost lidí asi chodí do práce nebo chce vypadat hezky i na Zoomu. Spíš mě pobavilo, že se zase vrací useknuté špičky.

https://www. novinky. cz/zena/styl/clanek/vkrocte-do-jara-se-spravnymi-doplnky-40350014#dop_ab_variant=519631&dop_source_zone_name=novinky. sznhp. box&dop_req_id=rsKZw7QI0×B-202102241149&source=hp&seq_no=6&utm_campaign=&utm_medium=z-boxiku&utm_source=www.seznam.cz

sirena007
1200 příspěvků 24.2.21 13:13

Mě pobavila tahle modelka. Myslela jsem, že účelem je ke koupi nalákat a ne odradit…

Vinca_minor
2367 příspěvků 24.2.21 13:40

Pobavil mě word. Přemýšlela jsem, co se mu nelíbí na městě Žamberk. A ejhle! Přitom Žamberk je větší.

Daria.M.
35 příspěvků 26.2.21 23:41

Pobavila mě Helena Houdová, jednak její výrok ve smyslu „je jedno, co si myslím, ale stejně vám to řeknu“:
„Co si myslím o vakcinaci, je jedno. Nechci, aby nás rozdělili tím, že si myslím třeba něco jiného. Myslím si, že to je genocida. Ale nebudu nikomu nic vysvětlovat, vyvracet,“

A zároveň mě u stejného článku pobavila pravděpodobně neúmyslná podobnost její fotografie s reklamní hned pod ní.

porjk
3214 příspěvků 27.2.21 07:36

@Daria.M. Nic neřeknu, ale nemyslete si, že k tomu budu mlčet. Tahle paní ze sebe sype perly!

Ophelie
1098 příspěvků 27.2.21 12:56

@Daria.M. já bych ty dvě fotky spojila do hesla „myšlenková inkontinence“.

giuliettka
8145 příspěvků 27.2.21 18:03

Pobavila ma reklama na Sberbank Panebože ta ženská nemá podprsenku a jak podskakuje tak to vyzerá, že si tými prsiami vyrazí oko :-D

bao-baba
1563 příspěvků 28.2.21 12:18

Babiš: Nikdy neodstoupím, já jsem krizový manažer
SEZNAM ZPRÁVY, ČTK

Jo, krize, to on umí, borec…

if5
444 příspěvků 28.2.21 18:50

@bao-baba Nepatří tenhle post spíš do stížností?

bao-baba
1563 příspěvků 28.2.21 19:15

@if5 Víte, to je takové to, že se člověk směje, aby nemusel brečet.

Beldarana
207 příspěvků 28.2.21 19:42

@bao-baba Jen jestli on to blbe neřekl, když je ten slovák a nezapoměl na R háček :(. Zatím mám pocit že je tedy spíš křížový a ne krizový manager.

MarryJu
570 příspěvků 28.2.21 21:26

Na úzkém mostě se míjíme s podobanym puberťákem a dcera zahlásí :,, Chudák chlapeček má neštovice!"

Paris1789
5353 příspěvků včera v 16:44

POslední dobou mi není moc do smíchu, ale tohle!

Stránka:  « Předchozí 1 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek