Co vás pobavilo

Fotoalbum tématu (314) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
giuliettka
8374 příspěvků 25.3.21 18:18

Ten bagrista musel mať šok, jak zistil čomu má vybagrovať cestu. :-)

giuliettka
8374 příspěvků 25.3.21 18:19
giuliettka
8374 příspěvků 25.3.21 18:20
giuliettka
8374 příspěvků 25.3.21 18:22

Čírina
436 příspěvků 25.3.21 19:17

@giuliettka Když si člověk představí, že ta loď má skoro půl kilometru na délku…

Shameeka
30 příspěvků 26.3.21 12:03

Moc me pobavila tahle produktova fotka. Nevim zda modelku politovat ze ma nejaky hendikep nebo bylo malo misto na strance a bylo treba nejak zmensit fotku :)

mikrob
311 příspěvků 26.3.21 12:12

@Shameeka Nebo jsou šaty ušité tak, že to jinak nosit nejde :-)

sirena007
1212 příspěvků 26.3.21 12:28

@mikrob Rukáv přišitý k sukni :-)

Čírina
436 příspěvků 26.3.21 13:50

@mikrob Znáte to: „Chudák pán, ale oblek má pěknej!“

Shameeka
30 příspěvků 27.3.21 09:38

@Čírina to me nenapadlo, dik za rozsireni obzoru. to bude urcite ten duvod :D to mi pripomnelo, mam krasny kabat z top shopu, ale kdyz se v nem predpisove narovnam tak je citit ze je sity pro lidi co chodi velmi mirne shrbneni (asi jako ja kdyz se nehlidam).

Shameeka
30 příspěvků 27.3.21 13:45

Svazat oci bych nechtela :D

mimi
296 příspěvků 27.3.21 19:09
@Shameeka píše:
@Čírina to me nenapadlo, dik za rozsireni obzoru. to bude urcite ten duvod :D to mi pripomnelo, mam krasny kabat z top shopu, ale kdyz se v nem predpisove narovnam tak je citit ze je sity pro lidi co chodi velmi mirne shrbneni (asi jako ja kdyz se nehlidam).

No hned mi napadol tento starsi clanok
https://www.modnipeklo.cz/…a-hrbatosti/

Tiez som tak raz nadavala, skusala som niekde saty a jak nesedeli, tak nesedeli, trochu som sa zhrbila a sadli, taka som bola nastvana :-D

kalivrata
511 příspěvků 27.3.21 22:08

@mimi Mně nepřijde, že je v tom hrbení záměr, podle mě je to u těch šatů jen nedostatek střihu. Rozumějte, Češky mají větší prsa a úzká záda (jak říkala Konarovská). Ostatně i většina jiných žen to tak má, třeba ne tolik, ale má. Hodně věcí je dneska šitých bez záševků a bez tvarování. Takže logicky, na zádech trochu látky přebývá, přes prsa trochu látky chybí. A když se trochu shrbím, tak trochu toho objemu, co mám vepředu, přesunu dozadu.

mikrob
311 příspěvků 28.3.21 10:48

@Shameeka No fuj, to je hodně drsná sexuální praktika :-) No a pak si musí skočit na oční, aby jí ty oči zase rozvázali.

mimi
296 příspěvků 28.3.21 12:48

@kalivrata
Ano, nieco na tom prebyvani a chybani bude. V skrini mam koselu bez zasevkov, a mne, ac s malymi prsiami moc nesedi, nosim ju ako „vrsok“ v lete namiesto svetra, lebo vyzera dobre iba rozpnuta.

MP blanka
2859 příspěvků 28.3.21 19:02

@kalivrata - áno, nedostatok v strihu. V poslednom čase, aspoň na slovenskej TV majú všetky hlásateľky a moderátorky rôznych programov, rovnaký problém. Nie je ich vidno odzadu, ale ten problém je zreteľný spredu. Cez prsia im šaty, či kostýkové kabátiky tiahnu, až to vytvára viditeľné vodorovné pnutie, zatiaľ čo okolo prieramkov sa skladá do viac, či menej zreteľných šikmých záhybov a ja si hovorím - bože tá keby sa vystrela, musí jej to cez prsia prasknúť.

giuliettka
8374 příspěvků 30.3.21 17:55

Tak s lodičkou už pohli, tak to skúsime s kamionom. :-D

Čírina
436 příspěvků 1.4.21 13:30

Španělsko se rozhodlo zrestaurovat Turínské plátno do původní podoby: 

vaanavi
79 příspěvků 1.4.21 19:48

Mňa dnes pobavil prvoaprílový Flegr. To, čo je dihydrogen monoxid mi síce došlo, ale naozaj som sa cítila zmätene, až kým mi nedoplo, aký je dnes deň :)

Celý príspevok tu:https://www.facebook.com/…roslav.flegr

Vinca_minor
2511 příspěvků 1.4.21 20:57

@vaanavi Přitom se jen z popisu účinků oné látky jednomu zastaví dech: Při jejím vdechnutí vám akutně hrozí udušení. Ve své kapalné i plynné podobě může způsobit drastické popáleniny. Že je to pěkný prevít, dokládají i její korozivní, integritu kovů narušující schopnost. Je hlavní složkou kyselých dešťů, naleznete ji v moči drtivé většiny nemocných lidí. Když někomu vyoperujete nádor, je i tam. Tato látka se nazývá dihydrogen monoxide – DHMO.

„A zatím co se tu bavíme, ji do potrubí pumpuje naše vláda,“ mohl jen dodat čtrnáctiletý mladý vědec Zohner. Všechna rizika DHMO přehledně shrnul v traktátu o mnoha stranách a vybídl ostatní žáky k hlasování. Je třeba s tím něco udělat? Je třeba bojovat za zákaz, kontrolu, regulaci oné chemické látky?

Ke cti čtrnáctiletého Zohnera nutno dodat, že jeho záměrem nebylo vytloukat starý vtip ani podněcovat paniku. Jeho vědecký projekt totiž spočíval v demonstraci toho, jak snadné je, i u mladých studentů, kteří už mají pár lekcí chemie za sebou, vyvolat pomýlení a paniku odborně laděnými informacemi s vědeckým základem, leč bez kritického myšlení.
Zdroj: https://www.idnes.cz/…man-styl_fro PS pro nechemiky - je to obyčejná voda.

giuliettka
8374 příspěvků 3.4.21 10:52

Predstava verzus realita na Etsy. :-D

Vinca_minor
2511 příspěvků 3.4.21 20:57

Pubertální neteř a synovec:
„Mně to zmokne!“
„Tak sis neměla na zimu, vole, kupovat chlupatý medvědy!“

Neferek
192 příspěvků 3.4.21 21:42

Až dneska jsem si uvědomil, že náš lev se pyšní pěkně vyvedeným „nádobíčkem“. Kdo by to byl řekl :)

if5
461 příspěvků 3.4.21 23:31

@Neferek Však má taky heraldicky symbolizovat mužnou sílu!

Čírina
436 příspěvků 4.4.21 20:34

@if5 Snad ve Švédksu vykastrovali lva v jejich armádním znaku, aby se víc líbil feministkám…

Stránka:  « Předchozí 1 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek