Co vlastně čtenářky MP chtějí?

Fotoalbum tématu (3) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7
ionicera
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.12.12 14:19

@Nixe Lulu Máte pravdu. Někteří si smazali účty kvůli vzájemnému útočení-co vím já, tak seznam.mih,daniella 11 aj.Ale někdo si jen změnil nick.Ale myslím, že od té doby, co byli někteří sporyvyvolávají diskutující smáznuti, je tu mnohem víc dýchatelno.

LadyPapajka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.12.12 18:49

No když už je to tady. Mám to podobně, občas si ěnco přeštu, občas mě to přestane bavit tak to nedočtu. Občas nestiham psat, tak raminkuji. Zelene-libí se mi, souhlasím s názorem, souhlasím s odpovědí, s výběrem kabelky, vtipným obrázkem, pobavilo mě to, nesouhlasím s názorem-ale je rozumně napsát. Červené-nesouhlasím s názorem, souhlasím s názorem-ale je to napsané vulgárně, neslušně, urážlivě, namyšleně, nelíbí se mi oblečení celkově, nelíbí se mi oblečení pro danou situaci, líbí se mi oblečení, ale doprovázející chování je na povváženou (uražené reakce-ja vim všechno nejlíp). Občas dávám víc zelených, když mám blbou náladu víc červených. ale třeba nedávám ramínka podle toho, že tenhle člověk je muj oblíbený, tak jemu jedině zelene a obracene, to nějak nefunguje u mě.

Miluna Mia
194 příspěvků 06.12.12 19:15

Vycházím z toho, že kdo se tu vystavuje, ten chce být ohodnocen ostatními. A tudíž jim tu radost poskytnu a sdělím svůj názor na šat, ať už chvalitebný či opovržlivý. To snad účastníci této šou „všichni všechno víme nejlíp“ chtějí a očekávají, jinak by se nestrojili, nefotili a nevystavovali, ne? A když se tento styl naší „drbárny“ někomu nelíbí, ať čte něco jiného. Čau

hrdobec
5 příspěvků 07.12.12 08:34
@i-vana píše:
Nemuzu si pomoct, ale mam pocit, ze ta raminka moc prozivate a prikladate jim vyznam, ktery nemaji.

Jednoduse receno, nektere nemuzou prenest pres srdce, ze se nekomu ony nebo to, co rikaji nelibi, tak to musi rozmazavat stale dokola, cimz se stavaji jeste navic dost otravne.

A jak to resi raminkarky v realnem zivote? Po kazde kritice nebo skaredem pohledu se hrouti a otravuji s vysvetlenim?
Pripomina mi to trochu americke filmy pro teenagery. Tam se vzdycky vsichni snazi stat se nejoblibenejsim ze skoly, nebo se aspon dostat do prizne tech oblibenych… Trochu zarazejici dospelych dam s klobouky;-)

ionicera
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.12.12 09:13

Promiňte, ale zas tak geniální ten příspěvek nebyl, aby tu byl hned 2×

katango
1356 příspěvků 07.12.12 10:38

Jo. A taky není hrdobec ale hrdobce! Nepotěšil jste mě, studente, a ani já vás nepotěším.

valery
1580 příspěvků 07.12.12 11:33

@hrdobec
Nech brouka žít!

Příspěvek upraven 10.12.12 v 00:04

Kerstin
516 příspěvků 07.12.12 15:03
@hrdobec píše:

A jak to resi raminkarky v realnem zivote? Po kazde kritice nebo skaredem pohledu se hrouti a otravuji s vysvetlenim?

Kdybyste mě v reálném životě kritizoval, tak by nejspíš proběhlo PDP. Hlavně proto, že by mě váš názor nejspíš nezajímal.

LadyPapajka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.12.12 15:11

.

Příspěvek upraven 20.02.13 v 14:53

hrdobec
5 příspěvků 07.12.12 15:16

Hrdobec je takovej brouk :-)
Proc porad chcete vysvetlovat raminka, kdyz kritiku ocividne nezvladate prijmout a adekvatne na ni reagovat?
Neni to trochu detinsky sebestredne chtit po ostatnich, aby se vasi osoubou tolik zaobirali?

hrdobec
5 příspěvků 07.12.12 15:34
@Kerstin píše:
Kdybyste mě v reálném životě kritizoval, tak by nejspíš proběhlo PDP. Hlavně proto, že by mě váš názor nejspíš nezajímal.

Vytacim vas?
A ci hodnoceni vas vlastne zajima?

Kerstin
516 příspěvků 07.12.12 15:39

@hrdobec Ale tohle přece nikdo po nikom nechce, brouku. Jen se pozastavuji nad tím, že anonymně fláknout červené ramínko umí každý, ale už málokdo dokáže vysvětlit proč.

Mimochodem, @LadyPapajka - na otázce „proč mám tolik červených?“ nevidím nic, co by mělo znamenat, že se dotyčný urazil.

LadyPapajka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.12.12 15:40

.

Příspěvek upraven 20.02.13 v 14:53

Kerstin
516 příspěvků 07.12.12 15:42

@hrdobec Zas tolik si nefanděte, spíš mě tento rozhovor jenom hrozně baví. A když mě zajímá něčí názor, tak se jednoduše zeptám.

hrdobec
5 příspěvků 07.12.12 15:46

@Kerstin no, me tedy zajimalo koho se zeptate. Ty slovni vypady muzete klidne vynechat.

Kerstin
516 příspěvků 07.12.12 19:32

@hrdobec Však se pohybujeme v reálné rovině. Na internetových diskusích se každý cítí být povolán a já to tak i beru :) Doufám, že jsem zase někoho neurazila, chodím se sem jenom bavit a ne řešit nesmrtelnost brouka :)

hrdobec
5 příspěvků 09.12.12 12:24
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7
Váš příspěvek

Před šesti lety se zřítila textilka Rana Plaza

Módní svět si připomíná šest let od zřícení textilní továrny Rana... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
Módní nákupčí: Povolání snů, nebo hrůzy?

Autor: Kamila

Svět skloňuje velká jména návrhářů, přitom o našem šatníku... Celý článek