Co vy a čeští módní návrháři?

Fotoalbum tématu (5) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 Další »
Sibyla
2646 příspěvků 3.8.12 11:26

Moje sestra je miluje.

sister
26 příspěvků 3.8.12 15:59

Je mnoho talentovaných lidí, kteří nemají peníze na vlastní business. Prodávají v malých krámcích v Praze. Já osobně mám ráda modely od Kateřiny Jurišić, která má dost nenapodobitelný styl. Letos slibuje folklór, což bude v jejím podání skvělé. Můj přítel nenosí nic jiného než kalhoty a šortky od Nathana Heillmana. Jsou vděčné a téměř věčné. Loňská kolekce Pecuchové se mi velmi líbila. A pak La Formela. Ta je uhrančivá. Také se mi líbí propojení asijské kultury s českou v podání La Femme Mimi. A pak Veronika Bijoková. Mladá, nadějná…

Grine Kuzyne
243 příspěvků 27.4.13 20:14

http://prostejovsky.denik.cz/…0130427.html
Mým vítězem je foto č. 57! (Nejdou mi vložit fotky)

gudrun
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.4.13 20:22

@alter ego Mrkla jsem na to GP. A nijak me to nezaujalo, spatne modelky a takove klasicke navrharske kreace ceskeho rybnicku.

ivca11
59 příspěvků 27.4.13 20:26

@Grine Kuzyne tak tou přehlídkou jste mne vyděsila :-D

MaeGandal
767 příspěvků 28.4.13 09:13

Mám jedny kalhoty od Petry Balvínové a byla jsem velmi spokojená s „obsluhou“. V obchodě byla přímo paní Balvínová, kalhoty mi upravila na moji postavu a zaslala poštou, protože v Praze jsme byli jen ten jeden den. Až se zase dostanu do Prahy, tak se k ní chci zase jít podívat. Bohužel nejsem ten správný éterický typ, takže mi spousta jejího oblečení nejde.

Kaisa
24 příspěvků 28.4.13 12:57

Pokud peněženka dovolí, snažím se kupovat si oblečení právě u českých návrhářek a zatím mám jen veskrze pozitivní zkušenosti. Mé nejoblíbenější: Denisa Nová, Zuzana Kubíčková, Mirka Talavašková a Natálie Steklová. Oblečení je opravdu kvalitně střižené a ušité a paní návrhářky milé a vstřícné.

Woey
135 příspěvků 28.4.13 14:39

Já mám jen sako a halenku od Kláry Nademlýnské a látky i zpracování můžu jen a jen pochválit, drží už několik let. A pak jednu sukni od Jakuba Polanky - látka byla dobře vybraná, střih fajn, ale zpracování dost pokulhává (lezou všude nitě apod.) - alespoň že, jsem ji koupila se 70% slevou…

Sofia14
74 příspěvků 29.4.13 11:28

Nenakupuji, ale obdivuji Liběnu Rochovou, která je velmi talentovaná a mimo jiné také opravdu milá žena. Vede ateliér Designu oděvu a obuvi na VŠUP, kde bych si moc přála studovat..pro představu pár kousků z její tvorby :)

Barbyl
1472 příspěvků 29.4.13 13:11
@alter ego píše:
@All:
Máte nějaké zkušenosti s Timoure et group? Zaujalo mě jejich oblečení v časopisech, ale zatím jsem na ně neslyšela žádné reference (ani pozitivní ani negativní). Děkuji.

Videla jsem od nich prekrasne usite svatebni saty
http://www.svatbaspribehem.cz/…s-nadhledem/
A Vypadaly opravdu honosne a kvalitne a vim, ze nevesta tam je castou zakaznici, bohuzel cenove se dostavaji jiz mimo muj rozsah., Stejne tak jako zde v clanku tIQue Petra balbinova, Jeji modely nosila ma sefova s postavou hruska a vypadala skvele a zrovna byla I typ cloveka, ze kdyby pristup butiku nebyl super a na urovni, pul CR by o Tom vedela:) @patane
Ja mam rada z hlediska pristupu I mody a cenove pristupnosti veci od La Femme Mimi, ktera ma Vietnamske koreny, ale zije dlouhodobe v CR a je hrozne Mila. Ve sleve se u ni daji poridit unikaty za 2-5tisic, nekdy I svrsky kolem 1000. Mela jsem zimni/ podzimni veci od ni primo z vesaku, ale mam kamaradky, co si u in nechavaji sit I na miru od koktejlek po svatebni saty…urcite mam v planu v lete zajit okouknout. Libi se mi I Denisa Nova a Tatiana nademlynska ale bohuzel jsou mimo muj rozpocet.

Příspěvek upraven 29.04.13 v 13:41

GalianosjednimL
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.4.13 13:19

@Barbyl jen poznámka Tatiana je Kovaříková, Nademlýnská je Klára :)

GalianosjednimL
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.4.13 13:26

Za sebe: Helena Fejková a některé její starší kolekce, třeba Gaudí, mám od ní teď nové tričko a přítelkyně minišaty, Klára Nademlýnská - ta vesta z minulého roku i trička, Zdeňka Imreczeová, ORIGAMI 2008, tam čekám na tu letošní kolekci pro muže Foltera art, Leeda - kolekce TRAMP a Liběna Rochová a její objekty.
Oděvy od Greplové jsem viděl na Designbloku a líbila se mi hlavně v barevných kombinacích.

Barbyl
1472 příspěvků 29.4.13 13:40
@GalianosjednimL píše:
@Barbyl jen poznámka Tatiana je Kovaříková, Nademlýnská je Klára :)

Jee ja uz jsem z tech Cech asi fakt dlouho:( Klara Nademlynska, tu jsem myslela

kayav
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 6.5.13 18:59
Lovemusic sukně

http://lovemusic.cz/…avych-sukni/

tak tohle mě opravdu dostalo, méně slušivé střihy jsem dlouho neviděla. co vy na to?

Příspěvek upraven 06.05.13 v 19:03

gudrun
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 6.5.13 19:00

@kayav Fuj

kayav
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 6.5.13 19:01

Jsem blbá, dala jsem to do dvou diskusí, tady to nechám, v té druhé smažu

uu
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 6.5.13 19:28

.

Příspěvek upraven 10.08.13 v 15:45

GalianosjednimL
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 6.5.13 19:34

@uu Zprošťuju Tě za sebe obžaloby :)

uu
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 6.5.13 19:35

.

Příspěvek upraven 10.08.13 v 10:02

Eset
127 příspěvků 6.5.13 19:40
@alter ego píše:
@All:
Máte nějaké zkušenosti s Timoure et group? Zaujalo mě jejich oblečení v časopisech, ale zatím jsem na ně neslyšela žádné reference (ani pozitivní ani negativní). Děkuji.

Já od nich mám asi jedno tričko, košili a kostýmek. S kostýmkem jsem spokojená a na to, že ho již několik let pravidelně nosím, tak stále drží a vypadá dobře. Více zkušeností bohužel nemám, byť se mi jejich věci líbí. Nakupuji z české produkce spíše v Pietro Filipi.

kappa
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 3.6.13 17:03

Čo si myslíte o kolekcii , ktorá dostala Národnú cenu za dizajn?

gudrun
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 4.6.13 20:23

@kappa Ze je to blby!

kappa
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 5.6.13 03:01

@gudrun za sa vam to nepaci, je jasne :D
mne sa to prave zda velmi podarene - a na rozdiel od inych skolskych prac odevnych odborov - aj bezne nositelne, ma to napad, myslienku a odkaz. A dokonca sa to snazi aj o nejaku siluetu a nezabija postavu (a vybrala by som si).

A celkom ma zaujima, co sa stvorilo tento rok v Zline , chystate sa tam niekto?

DanielaS
5244 příspěvků 16.8.13 14:04

Listovala jsem italskou Vogue na podzim/zimu a v zaplave vselijakych podivuhodnosti me prastilo do oci jmeno Lenka Sršňová (dokonce spravne napsane). Bylo to u saka v sekci Extravagance.

RenaLange
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.8.13 22:29
@pavla.ku píše:
@All:
Od Timurek mám několik kalhotových kostýmů, lněný letní, černý, černý s proužky, košile, hodně triček, tašku. Jejich styl je minimalistický. Dobře padnoucí střihy, kvalitní látky i zpracování. Jejich přehlídky jsou umělecký zážitek.

Přemýšlím jak to napsat. No…jejich oblečení jsem si koupila cca v polovině devadesátých let když se mi začalo dařit a chtěla jsem být in. Timurky byly všude, nejen v české Elle se psalo se to co píšete Vy, o padnoucích střizích,
kvalitních látkách atd. Koupila jsem si dva kostýmy, nějaká trička, bylo to „in“,reklamu dělala Tereza Brodská!
Při první pracovní cestě do zahraničí jsem uviděla rozdíl mezi oblečením mým a mých " západních " kolegů. Timur šel do kufru, následně po návratu domů na popelnici (.
Cha, ještě jeden trapas, na tu cestu jsem se vybavila šaty s malůvkama ak. mal. Ivany Novotné, tehdy salon IVN tuším na Národní?!
Všichni černé koktejlky a já ńa sobě tu hrůzu, rok cca 1994 - 1995, nikdy více!

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek