Co vy a filmy?

Fotoalbum tématu (29) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Pinot Noir
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.3.16 11:35

@Jiná Realita Chtěla bych na to jít, vizuálně mi to přišlo zajímavé, českým filmům fandím, takže ráda bych to viděla. Díky za zhodnocení, ještě mě to popíchlo fakt vyrazit.

Ten Sunar, no… Bratr vyhrál 50 kilo kukuřice. Nevím, co je lepší :)

Jiná Realita
13791 příspěvků 14.3.16 11:36

Jo a vlastně se mi ještě fakt líbí maciej stuhr! (kdybych to uměla, přidám i srdíčkový smajlík :-)

stes
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.3.16 12:13

Byla jsem na Zkáza krásou. Zajímavé. Někdo to komentoval příslovím „pýcha předchází pád“ - já bych v tomhle případě řekla spíš naivita, mládí, sebestřednost, nezájem o okolí, skutečné tehdejší dění…

0zero7
4458 příspěvků 15.3.16 06:20

Flakam se s pruduskama, Tak jdu nahlasit co jsem zkoukla v posledni dobre.
4 serie House of Cards. Si Tak clovek rika jestli ten Frank a Claire Muze bejt jeste vetsi manipulatori. Bum. Muzou. Pecka.
Dalsi Netflix originalni shows Love a Flaked, hmm hipstersky trochu.
Flaked o hip rozervanych ctyricarnicich ma ktery jsem lehce alergicka co Duchovny delal californication.
Proste hlavni hrdina Je typek co Je dost velkej hajzlik, ale dela vsechno proto, aby si toho ostatni nevsimli.
Ted jsem nacla Making a murderer. Zatim Dobry.

0zero7
4458 příspěvků 15.3.16 06:22

Jeste se chystam na River. Better call Saul. Last kingdom. Jessica jones. The returned.
Oni to hrozne valej tedka. Porad Je neco novyho.

Pinot Noir
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.3.16 10:44

Mám tu další dva tipy pro fandy céčkových a déčkových žraločích filmů: Žraločí masakr v Jersey Shore http://www.csfd.cz/…ore/prehled/
a chystá se lahůdka Shark Exorcist http://nafilmu.cz/…loka-bileho/

:)
Ghost B.C.
4043 příspěvků 17.3.16 10:54

@Pinot Noir Prej Shark Exorcist, no nene :D :D To mi připomnělo, že jsem jednou viděla film, kde řádil duch bílého žraloka, ale nějak si nepamatuju, jak se to jmenovalo. Hlavním tahákem filmu bylo to, že ten duch mohl útočit třeba i ze skleničky vody, případně jste tu vodu prvně vypili a on vás pak sežral zevnitř a zmizel :D Aha, kupodivu se to jmenuje originálně Duch žraloka: http://www.csfd.cz/…oka/prehled/

Jinak jsem byla na Polednici. Pořád dobrý, dobrý a pak jsem nepochopila konec. Nedokázal by mi to někdo vysvětlit? SPOILER!!! Proč jí to přešlo? Kvůli tomu zatmění?

Pinot Noir
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.3.16 11:03

@Ghost B.C. SPOILER SPOILER SPOILER Asi, hlavně bych řekla, že to mělo odkazovat na tu pohádku, co pořád četla - tam Jana taky zachránil Měsíc.

Pinot Noir
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.3.16 11:04

@Ghost B.C. Hehe, Duch žraloka má i pokračování :)

Ghost B.C.
4043 příspěvků 17.3.16 11:13

@Pinot Noir Aha, s tou pohádkou mi to vůbec nedošlo, ale asi máte pravdu, díky! :)

Duch 2: „S nabídkou dabovat hlas žraloka byli osloveni Andy Serkis a Christopher Walken.“ Jsem si v prvním dílu vůbec nevšimla, že ten žralok má nějaký hlas. No asi jsem se dívala málo pozorně a nebo je to tak drsný upgrade, že to kvůli tomu pro jistotu ještě ani nikdo neohodnotil :D Žraločí tornádo se ve srovnání s tímto zdá jako superinteligentní film.

0zero7
4458 příspěvků 17.3.16 21:17

Hlasim ze the returned dobry. Prej Je ta fr verze lepsi. Ta americka byla zajimava.
Jedu to TED VE velkym. Volal doc, mam zanet plicni vystelky (Nevim teda Jak se to jmenuje cesky)
No bezva. Venku nadherne, samozrejme. Grrrrr. Prikladam foto z terasy. I kdyz teda to patri do vyhledu z okna.

stes
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.3.16 18:48

Zase z jinýho soudku…http://www.csfd.cz/film/33126-mustang/prehled/

žluťásek
2432 příspěvků 22.4.16 19:05

Poradíte mi nějaký oddechový film na páteční večer? Něco za srdce beroucího, plného klišé a tak :D

Zadání je: něco jako Nedotknutelní, Stážista, Švadlena, Čokoláda, filmy od Woodyho Allena, prostě romantika, něco milého, nekomplikovaného, ale ne úplně dementního.

Výborný by byl nějaký film o vaření, ale ty už jsme asi všechny viděli :)

Pinot Noir
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.4.16 19:08

@žluťásek Co o víně? Bokovka, Dobrý ročník, Bottleshock nebo Tajemství Santa Vittorie.

Pinot Noir
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.4.16 19:17

Vážně by mě zajímalo, proč jsem za odpověď @žluťásek hned dostala červená ramena :( A ona vlastně už za otázku. Vzpamatujte se.

žluťásek
2432 příspěvků 22.4.16 19:19

@Pinot Noir Hloupé filmy o jídle a vínu si nic lepšího nezaslouží, co jste čekala? :D

Pinot Noir
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.4.16 19:31

@žluťásek To je fakt, pokleslé žánry se tu nebudou podporovat ;)

SweetPotato
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.4.16 19:36

@žluťásek
Julie a Julia?

Krehutka
368 příspěvků 22.4.16 19:40

@žluťásek Patrně nosím dříví do lesa, ale zkoušela jste filtr csfd? http://www.csfd.cz/…ficky-vyber/?…

Nebo zkuste prababičku romantických komedií, která nastavila mustr tohoto žánru- IT happened one night http://www.csfd.cz/…oci/prehled/

SweetPotato
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.4.16 20:21

@žluťásek
Právě začíná Láska s vůní čokolády. :-)

žluťásek
2432 příspěvků 22.4.16 20:34

@SweetPotato Pustili jsme si začátek té Lásky s vůní čokolády, ale to se nám nějak nelíbilo a raději hledáme dál. Julii a Julii známe, některé ty vinné od @Pinot Noir taky.

Nápadně to u nás právě začíná připomínat scénář, který AchjoBitch popisovala v jednom ze svých hejtů:

*…To se takhle se Š. konečně dohodneme, že se podíváme na film. Výběr je prakticky neomezený, což pro dva lidi s omezenou schopností se rozhodovat není zrovna ideální. Po hodině hledání a hádek o tom, kdo vybíral film minule, konečně nacházíme titul, na kterém se shodneme. Mezitím Š. ale přijde cca tisíc důležitých e-mailů, tudíž si mezitím rozečtu knížku. Když to dodělá, jsem zrovna v půlce napínavé kapitoly, kterou chci dočíst. Š. si proto vytáhne iPad a rozehraje si Threes. Kapitolu dočtu bohužel zrovna ve chvíli, kdy Š. musí dohrát level, protože to možná bude rekord. Když je knížka dočtena a hra dohrána, můžeme to konečně zapnout, čímž ale útrapy nekončí.

Co čert nechtěl – má to rozesraný titulky, což zase rozesere Š., který je musí spravit. Titulky jsou na několikátý pokus v pořádku a můžeme dát znovu play. Po třech minutách ale zjistím, že musím, ale opravdu nutně musím čůrat a lepší je přece čůrat teď, než s tim otravovat v půlce. Dáváme si to zase znova od začátku a Š. si vzpomene, že by u toho potřeboval jíst kedlubnu. Už už to vypadá nadějně, ale u pátý minuty si vzpomenu na víno. No co by to bylo za sledování filmu doma, kdyby u toho člověk nedržel v ruce skleničku…

A tak se díváme, je to skvělý, dva mladý a krásný lidi s vínem a kedlubnou se dívají na dobrý film v moderním bytě, vesmír funguje, ale někdy ve 3/4 fimu se mi začne zdát, že Š. nějak divně dejchá. Při bližším ohledání je jasné, že to zalomil, ale takhle by to nešlo, jednou se spolu díváme na film, vstávej, už to bude končit, prosím, vstávej, vstávej, protože to nechci dokoukávat sama jen proto, abych se na to zítra musela s tebou koukat znova…*

SweetPotato
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.4.16 20:37

@žluťásek
Vino s kedlubnou! :-)))
Ale jinak má ta osoba fakt těžkej život. :-))
A já chuť na víno s čokoládou. Odcházím na lov.

žluťásek
2432 příspěvků 22.4.16 20:44

@SweetPotato My jsme zatím ve fázi hledáme film, to obvykle dost bolí.

Já chci něco ideálně tak z padesátých let, co se bude odehrávat třeba někde v Irsku nebo Británii, kde budou mluvit superúžasnou britskou angličtinou a lidé budou hezky oblečení. Taky by to mohlo být z prostředí nemocnice, školy, hotelu nebo třeba restaurace.

Muž chce fantasy s hobitama (z toho bych se opupínkovala jen si to představím), sci-fi s robotama (sci-fi mi nevadí, roboty nesnesu) nebo něco dobrodružného, což je ale v jeho představách nějaká debilita jako ten archeolog v klobouku, co pátrá po archách úmluvy a co si teď nemůžu vzpomenout na jeho jméno.

Najít film, na kterém se shodneme oba, je hrozně vyčerpávající :D

SweetPotato
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.4.16 20:51

@žluťásek
No, to bude mít hodně malinkatý průnik. Mně se dvě třetiny rodiny zavrtaly do postele s Osamělým jezdcem, (do mé postele!), nenechali se předsvědčit, že na Nově se to potáhne do půlnoci, tak já se asi budu muset jít zavrtat někam mezi plyšáky.
OT- darovala jsem knížku Knížku, co na to chlapeček, zatím nevím, ale tatínek byl nadšen. A už je druhý díl - Barvy.

MorusRubra
740 příspěvků 22.4.16 20:51

@žluťásek Vážně jste Indianu Jonese nazvala debilitou? OMG, prchám do jiného vlákna.

Stránka:  « Předchozí 1 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 41 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek