Co vy a filmy?

Fotoalbum tématu (29) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Potrefenáhusa
10057 příspěvků 22.4.16 20:59

@žluťásek taky ty průniky nehledáme úplně snadno
ale líbilo se mi dost třeba Na hraně zítřka, jestli to má být zkousnutelné i pro chlapy, nebo Ex machina. Překvapivý úspěch měla Líza, liščí víla (to už je teda dost úchylárna, ale mně se to líbilo hodně, napodruhý ještě víc) a Zbrusu nový zákon.
Jinak mě hodně příjemně překvapilo What if (taková lehce nezávislá romantická komedie) a hodně ráda mám Perfect sense.
A neodpovídal by vašemu zadání trochu Brooklyn http://www.csfd.cz/…lyn/prehled/ ? Ale ještě jsem to neviděla.

žluťásek
2432 příspěvků 22.4.16 21:26

@Potrefenáhusa Brooklyn jsme před chvílí vypnuli, mně se to líbilo, muži moc ne. Naopak to bylo s filmem Na hraně zítřka :D

Líza se mi zdála trochu divná, slovo úchylárna se mi k ní výborně hodí.

Díky za tipy na What if a Perfect sense, ty by mohly projít.

žluťásek
2432 příspěvků 22.4.16 21:28

@SweetPotato Já jsem nakonec skončila u KrisKrosu a muž si čte, filmový večer jak má být :D

@MorusRubra Tušila jsem, že tím zvednu vlnu nevole :)

Potrefenáhusa
10057 příspěvků 22.4.16 21:35

@žluťásek to what if je ale taky takova dost holčičárna. Ještě mám v plánu Humra, ale zatím jsem neviděla. Co Interstellar, ten se mi líbil moc. Nebo Gravitace.

žluťásek
2432 příspěvků 22.4.16 21:39

@Potrefenáhusa Interstellar je v pořadí, až odezní dojmy z celé vesmírné série filmů, co jsme viděli za sebou. Mně se ještě trochu víc než Gravitace líbil Marťan.

Humra jsme po půlhodině vypnuli, bylo mi z toho filmu nějak divně. Ne, že by se mi vyloženě nelíbil, ale bylo v něm něco znepokojivého.

Potrefenáhusa
10057 příspěvků 22.4.16 21:45

@žluťásek Marťan se mi líbil taky dost a prý je ale knížka ještě lepší. Interstellar je takový film pro idealisty, mně se to líbilo hodně. Jak píšete o divných pocitech z Humra, tak ty já měla u Lůna. Vizuálně krásné, ale divné hodně, Eva Green skvělá.

Krehutka
368 příspěvků 22.4.16 21:49

@žluťásek Takže výsledek stejný jako v dobách, kdy byly k dispozici 2 televizní programy? ☺

Zkuste Spotlight. Nezapadá sice do množiny ani jednoho z vás, ale byl to fakt dobrý a dobře udělaný film.

Brunhilde
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.4.16 17:01

@žluťásek @Potrefenáhusa
Na Humrovi jsem byla dvakrát, poprvé jsem to vzdala po tom, jak ta sadistka naložila se psem. Ale film je supr, dlouho mi ležel v hlavě.
Z aktuálních promítání doporučuji Kolonii a Nikdy nejsme sami.

Mohito
669 příspěvků 23.4.16 17:36

Dneska jdem na Knihu džunglí, tak jsem zvědavá :-)

Potrefenáhusa
10057 příspěvků 23.4.16 17:56

@Brunhilde Kolonii jsem už viděla, nějak mě na tom dostaly spíš ty skutečné reálie, než film samotný. I když všichni hrajou dobře a má to atmosféru.

SweetPotato
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.4.16 18:28

@Mohito
Poreferujte prosím, rodina chce jít zítra a já se s nimi bojím jít. Jsem dost konzerva.

baltik
1706 příspěvků 23.4.16 18:30

@žluťásek jako prunik mi taky prijde Ex machina nebo jeste Lasky cas

brrr
257 příspěvků 23.4.16 19:10

@Potrefenáhusa Marťana Ti klidně půjčím, další důvod jet do Phy :-) Jo a knížka je ještě lepší. Klasicky.

Potrefenáhusa
10057 příspěvků 23.4.16 19:32

@brrr díkes, já ji mám, dokonce i rozečtenou, jenže jsem pak viděla ten film a už se mi nechtělo dočítat. Ale do Prahy přijeď!

žluťásek
2432 příspěvků 23.4.16 22:04

Díky za řadu dalších tipů, některé jsme viděli, z nových ráda vyberu na příště. Dnes jsme si dali Ex Machina a super, líbilo se nám oběma.

Mohito
669 příspěvků 23.4.16 22:39

@SweetPotato A bojíte se proč? Bylo to moc pěkné. Neviděla jsem žádné předchozí zfilmování, tak nemůžu porovnávat, ale tohle se mi opravdu líbilo moc. Bill Murray je super Balú :-)) I slzička ukápla.

real.blond
6688 příspěvků 23.4.16 22:47

@SweetPotato mne se to strasne moc nelibilo, velke zklamani, odpocitavala jsem minuty do konce

Příspěvek upraven 23.04.16 v 22:59

Mohito
669 příspěvků 23.4.16 22:56

@real.blond tak to jsme @SweetPotato moc neusnadnily :-) a co Vas zklamalo, jestli se muzu zeptat?

real.blond
6688 příspěvků 23.4.16 22:59

@Mohito ja nevim, jen vyjadruju osobni nazor. Knihu dzungli jsem jako dite milovala, cetla, poslouchala v anglictine.. Film mi prisel jako hodne spatna pohadka pro male deti.

Mohito
669 příspěvků 23.4.16 23:06

@real.blond Já to nemyslela nějak útočně. Jen mě zajímal názor opačné strany. Já jsem Knihou džunglí nepolíbená, tak to vidím asi jinak.

Morrighan
1335 příspěvků 23.4.16 23:36

Když tak tady je recenze na Knihu Džunglí: http://www.ceskatelevize.cz/…cka-podivana

SweetPotato
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.4.16 09:23

@Mohito
Kniha mne kdysi strašně zasáhla, byla to pro mne v dětství jedna z těch opravdu zásadních. Takže vím, že mne rozčílí nějaké velké změny, posun postav, jejich povah (u Kaa to myslím hrozí.) Takže když si to užijí beze mne, jako tu pohádku pro malé děti, jak piše @real.blond, bude to možná lepší.
Tu kreslenou Disneyovku jsem viděla jako hodně malá, ještě před knihou a zpětně se mi to ani nespojilo.

Mohito
669 příspěvků 24.4.16 20:30

Co říkáte na Pět mrtvých psů?

SweetPotato
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.4.16 21:12

@Mohito
Skončili. :-))
Ale pořád lepší, než ta předchozí série, z té mám dodnes lehce rozostřené vidění.

Pinot Noir
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.4.16 21:18

@SweetPotato Souhlas, ta předchozí byla dost otřesná. Hřebejkova režie je mi bližší.

Stránka:  « Předchozí 1 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 41 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek