Co vy a filmy?

Fotoalbum tématu (29) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Mohito
669 příspěvků 24.4.16 22:58

Mi se teda líbily obě série. Je to takové „jiné“.
@SweetPotato Jak se líbila rodince Kniha džunglí? :-)

Pinot Noir
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.4.16 23:03

@Mohito Sice jste se neptala mě, ale stejně vám odpovím :) Byla jsem dnes na Knize džunglí v IMAXu a moc se mi to líbilo. Je to jako zhmotněný dětský sen :) Jen ty písničky bych tam mít nemusela…

Mohito
669 příspěvků 24.4.16 23:11

@Pinot Noir To nevadí, já jsem ráda, že aspoň někdo na mě reaguje ;-) S písničkama souhlasím, nejvíc mě překvapila ta od opičího krále, ta mi tam vůbec neseděla.

Pinot Noir
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.4.16 23:18

@Mohito Přesně, jak začínala při scéně v tom chrámu hrát hudba, říkala jsem si, jestli se jim tam nepřimíchala nějaká jiná zvuková stopa :) Vůbec se to tam nehodilo.

lanete
109 příspěvků 24.4.16 23:55

Nedávno mě zaujal španělský film Agora s Rachel Weiszovou. Určitě jsou i lepší a je jich spousta, ale konečně jsem viděla historický film, který vykresluje počátky křesťanství v trochu jiném světle, než jsme zvyklí. Myslím, že kardinál Duka by nám film nerad doporučoval.

Potrefenáhusa
10057 příspěvků 25.4.16 07:07

@lanete Mně se tam líbila hlavně Rachel Weisz. Ale mně se Rachel Weisz líbí ve všem.

MorusRubra
736 příspěvků 25.4.16 10:42

@lanete Díky za připomenutí Agory. Někdy v týdnu ji zkouknu. Miluju Rachel Weisz, je moc roztomilá, navíc umí hrát. A není přeplastikovaná.

Navíc tam hraje můj milovaný Oscar.

http://45.media.tumblr.com/…nko2_250.gif

MorusRubra
736 příspěvků 25.4.16 10:52

Mimochodem, Oscar se přidal k obsazení Annihilation podle knihy od Jeffreyho Scotta VanderMeera. Bude hrát zmizelého Manžela.

Četl někdo z vás tu The Southern Reach Trilogy? Já už se nějaký čas chystám, ale pořád jsem to odkládala.

Brunhilde
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.4.16 12:02

@MorusRubra @Potrefenáhusa
Mně se v Agoře velmi líbila ta scéna, kterou pak ten odmítnutý mládenec glosoval slovy, že „na své vyznání obdržel jako odpověď vložku“ :-)

Příspěvek upraven 25.04.16 v 12:03

Brunhilde
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.4.16 12:03

Na Oscarovi mi trochu vadí, že je tak mrňavej, jinak je to moc hezký chlapec.
Viděli jste Show me a hero?

MorusRubra
736 příspěvků 25.4.16 12:18

@Brunhilde Co je malé, to je hezké:-) Pořád je o 2 cenťáky vyšší než já. Tedy pokud má těch 171. Ale u něj by mi snad nevadilo, kdyby byl o hlavu menší. S Gwendoline Christie vypadá srandovně roztomile.

http://49.media.tumblr.com/…l9o1_400.gif

Na Show Me a Hero jsem koukala minulý týden. Podal skvělý výkon. Na tu závěrečnou scénu ze hřbitova nemůžu zapomenout. přitom jsem věděla, jak to skončí, ale stejně mě to zasáhlo. Oscar si ten Zlatý globus zasloužil.

SweetPotato
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.4.16 21:31

@Mohito
Líbilo, i když prý to bylo zbytečně „bafací.“ Zvířata (hlavně kočky) by prý byla lepší, kdyby při mluvení tolik nekroutila hubou.

lioncity
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 8.5.16 20:35

Dnes jsem v kine videla film Boj, muzu doporucit, ale je to drsne, hlavne sceny z afganistanu nejsou nijak prikraslene

http://www.csfd.cz/…j/komentare/

Jindrason
288 příspěvků 9.5.16 09:56

Připravuji se na deadpoola :) Jsem zvědavej

SagaN
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 9.5.16 12:14
@lioncity píše:
Dnes jsem v kine videla film Boj, muzu doporucit, ale je to drsne, hlavne sceny z afganistanu nejsou nijak prikraslenehttp://www.csfd.cz/…j/komentare/

Já už Asbaeka (i Lindholma) vyhledávám naprosto cíleně. Únos jsi viděla?! (americkej remake Kapitán Phillips je naopak naprosto příšernej)
Borgen pořád nic, co?

lioncity
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 9.5.16 12:33

@SagaN, ne, ale presnejsi by bylo zatím ne. Chystam se na to. Borgen jsem taky ještě nevidela, nejak není cas :(

Brunhilde
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 9.5.16 12:47

Doporučuji toto

Pinot Noir
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 9.5.16 13:06

@SagaN Proč se vám zdá Kapitán Phillips příšerný?

Morrighan
1335 příspěvků 9.5.16 13:08

Deadpool je super xD Kapitán Phillips nebyl špatný, jen byl dloooouhý.

SagaN
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 9.5.16 14:40
@Pinot Noir píše:
@SagaN Proč se vám zdá Kapitán Phillips příšerný?

Protože jsem před ním viděla ten Únos :D

No, ale i kdybych neviděla… Tom Hanks je dobrej, mám ho ráda, ale je to celý na můj vkus příliš americký, jak to jinak říct… Zvlášť celá ta závěrečná akce.

Zkuste ten dánskej, uvidíte sama. S minimem (nejen finančních) prostředků dosáhnou lepšího účinku. Podle mě teda.

SagaN
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 9.5.16 14:42

Když jsem tak u toho Hankse - už tady byl Most špiónů? To je naopak (na Hollywood) poměrně civilní pojetí… silnýho příběhu. Super.

lioncity
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 9.5.16 14:44

@SagaN to jsem onehda rozdivala a nejak me to nechytlo, tak jsem to po cca pul hodine vypla. Tak ze bych tomu ještě dala sanci?

Potrefenáhusa
10057 příspěvků 9.5.16 14:51

@SagaN @lioncity Únos jsem neviděla, ale Kapitán Phillips se mi dost líbil, a to tomuto druhu filmů moc neholduju. Most špiónů jsem viděla a hodně mě zaujala výprava a barva filmu, fakt to chvílemi působí jako dobový film, ale popravdě za úplnou pecku bych to neoznačila.

Karoleenah
2322 příspěvků 9.5.16 14:55

Včera jsem byla na Hardcore Henrym a na to, že nejsem kdovíjaký fanda akčních vyvražďovaček, na tohle jsem místy koukala s otevřenými ústy. Fakt mě to moc bavilo, a to jsem se bála, že si na permanentně roztřesenou first-person kameru nezvyknu. No a Sharlto Copley! Mám ho ráda už od Districtu 9 a tady se zase vyšvihnul. :)

Pinot Noir
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 9.5.16 15:00

@SagaN Most špionů se mi líbil hodně, ale Kapitán P. taky.

@Karoleenah Sharlto Copley je skvělej. District 9 je pro mě jeden z top filmů a jeho od té doby žeru :)

Stránka:  « Předchozí 1 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 41 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek