Co vy a filmy?

Fotoalbum tématu (29) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
SagaN
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 9.5.16 15:16
@lioncity píše:
@SagaN to jsem onehda rozdivala a nejak me to nechytlo, tak jsem to po cca pul hodine vypla. Tak ze bych tomu ještě dala sanci?

Mě to celkem příjemně překvapilo, jako na ten Hollywood… Čekala jsem vlastenecký bití se v prsa, a nekonalo se zaplaťpámbu.

Jiná Realita
13791 příspěvků 31.5.16 22:48

Nechystáte se někdo na dceru čarodějky? docela se mi líbí trailer.

Mylady2
12413 příspěvků 3.6.16 22:03

Olina Hepnarová
Zajímavé :-o

Brunhilde
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.6.16 23:16

Doporučuji tohle , u nás nešlo a asi ani nepůjde.

stes
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.6.16 08:22

Tak z jiného soudku: http://www.csfd.cz/…nek/prehled/

LCH
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.6.16 00:21

Chystám se na doporučení podívat na Karbalu. Je to podle skutečnosti a jde o akci, kterou údajně Amíci tajili cca 10 let. Tématicky je to něco jako 13 hodin:Tajní vojáci z Benghází

http://www.csfd.cz/…ala/prehled/

Brunhilde
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.6.16 06:49

Pěkný film , ani ten u nás asi nepůjde.

Pinot Noir
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.7.16 16:32

Koukám na Podnikavou dívku. Ty účesy a hadry! Sranda :)

Ginevra
646 příspěvků 11.7.16 20:50
@Pinot Noir píše:
Koukám na Podnikavou dívku. Ty účesy a hadry! Sranda :)

Mně se tam vždycky líbily jedny z těch (půjčených) šatů, jak v nich seděla na baru. Černý, jen s drobnýma puntíčkama. Jinej obrázek jsem nenašla, není tu z nich skoro nic vidět.

Pinot Noir
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.7.16 20:56

@Ginevra Jo, ty byly pěkné, nosila bych je i teď. I tento účes je už v pohodě. Ale to, co měla na začátku… :D

MorusRubra
736 příspěvků 11.7.16 22:38
Ginevra
646 příspěvků 11.7.16 23:09

@MorusRubra @Pinot Noir
Jo, jo, to jsou ony!

Ghost B.C.
4016 příspěvků 16.7.16 11:34

Prosím, prosím, pomoc hledám :) Viděla jsem v kině ukázku: Nějací mladí lidé se rozhodnou vykrást dum, ale chytne je u toho majitel - starý slepy muž. Jednoho z party zneškodní, zbytek nažene někam do sklepa a zhasne. Padne tam věta „teď uvidíte, co vidím já“. A začne boj o život. Trailer je téměř celý černobílý. Ještě jako poznávací znamení je tam rozzuřený rotvajler. Myslela jsem, že ten herec, co hraje slepce je Tobin Bell, ale ten ve filmografii nic takového nemá. Pak jsem měla dojem, že vidím režii James Wan, ale u toho taky nic. Tihle dva mají společné akorát Saw Legacy a to to určitě není, protože se snad teprve natáčí/bude natáčet. Nebyl jste teď někdo v kině a neviděl tuhle ukázku? Nevzpomenete si na název? Převrátila jsem celé csfd naruby, ale nic podobného nenachazim. Snad to mělo v názvu slovo temnota, ale nejsem si jistá.
@Pinot Noir Takhle drze vas zmíním, vy jste v kině často, nenarazila jste na to?

Morrighan
1335 příspěvků 16.7.16 11:38

@Ghost B.C. Starý dobrý google mi vyhodil Don't Breathe (2016), snad je to ono :)

Ghost B.C.
4016 příspěvků 16.7.16 12:09

@Morrighan Díky moc! Je to ono! To jsem dobrej debil, že jsem tam nacpala úplně jiný lidi, není divu, že jsem to nenasla :D Že jsem si spletla herce, to bych pochopila, ale jak jsem tam namontovala Jamese Wana, to by mě zajímalo. Asi je to tím, že jsem tu ukázku viděla před V zajetí démonů 2, jinak fakt nevím:) Každopádně díky moc, jste skvělá!

Morrighan
1335 příspěvků 16.7.16 13:07

@Ghost B.C. V pořádku, baví mě házet do googlu špatné popisy filmů, ale on to vždycky najde xD

Pinot Noir
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.7.16 09:24

O víkendu jsem viděla dva zajímavé evropské filmy: německý film Dveře s Madsem Mikkelsenem (http://www.csfd.cz/…tur/prehled/) a maďarský film Parkoviště (http://www.csfd.cz/…e/komentare/).

Morrighan
1335 příspěvků 18.7.16 12:32

A byla jste některá na karlovarském festivalu? Nemyslím jen tento rok, ale kdykoliv. Jaké byly dojmy?

Pinot Noir
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.7.16 12:31

Pokračování jízdy evropskou kinematografií :) Francouzský film Realita http://www.csfd.cz/…ita/prehled/

Někdo v komentářích to vystihl přesně: „jako kdyby Lynch točil komedie“ :)

Navy_Girl
20 příspěvků 22.7.16 01:25

Včera jsem viděla jihokorejský film natočený podle skutečné události - Dogani (Silenced) z r. 2011 a patří k těm, o kterých člověk přemýšlí i delší dobu po zhlédnutí. Odehrává se ve škole pro sluchově postižené děti, kde dochází k jejich bití a sex. zneužívání.. Nic pro citlivé povahy, ale opravdu stojí za to ho vidět.

Možná někdo četl i knížku, ke mně se nedostala.. :)

Siena
75 příspěvků 25.7.16 13:42
Kniha džungle

Nevíte pro jakou věkovou kategorii je určený film Kniha džungle - ten, co je letos nový. Dá se na to jít s malými dětmi?

SweetPotato
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.7.16 14:53

@Siena
Jak malými?
Osmileté se to líbilo, i když se hodně bála.

Siena
75 příspěvků 25.7.16 20:33

6 - 7 let. Tak to raději odložíme a půjdeme na Dobu ledovou.
Já bych tedy radši na toho Mauglíhö :-)

MorusRubra
736 příspěvků 25.7.16 22:58

@Siena Nová Doba ledová je pitomá a infantilní. Ta série jde dolů s každým dalším dílem víc a víc.

bustik
299 příspěvků 25.7.16 23:09

@Siena Dcera 7 na tom byla a nerikala, ze by se neceho bala. Byla nadsena. Sla dokonce uz sama s dalsima detma (8 a 11).

Stránka:  « Předchozí 1 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 41 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek