Co vy a filmy?

Fotoalbum tématu (29) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
betsey
415 příspěvků 5.8.16 13:17

@MorusRubra už na jeseň? to sú super správy, a Gillian je tam fakt úžasná.

carsa
558 příspěvků 5.8.16 14:50
@Siena píše:
@MorusRubra, @bustik. Tak ted jste mě nahlodaly :-) Není tady ještě někdo další, kdo by věděl třeba o 6 letém dítěti, kterému se to líbilo?

Já na tom byla s dětmi 6,8,10 a líbilo se nám to všem :)

Morrighan
1335 příspěvků 5.8.16 16:10

@Brunhilde Však máme každý jiný vkus. Já oceňovala atmosféru a věrohodné zpodobnění alternativní historie. Po shlédnutí posledního dílu mi pak vyskočilo ještě mnohem více otázek neže během sledování celé série, takže se na další řadu těším xD

lioncity
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.8.16 20:51

Dnes jsem videla Komornou. No, Asiati se do toho opreli se vsi paradou, kdysi jsem cetla knizni predlohu a film za ni podle me nijak nezaostava, spis ji predcil. Co se mi obzvlast libilo, tak to byla vizualni stranka - prostredi, obleceni, ucesy, barvy. To nemelo chybu.

Potrefenáhusa
10057 příspěvků 21.8.16 20:57

@lioncity díky za připomenutí, taky se na to chystám.

lioncity
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.8.16 21:00

@Potrefenáhusa, jasne, tak napis pak dojmy.

MorusRubra
736 příspěvků 21.8.16 22:16

@lioncity Mně se asi víc líbila britská minisérie Fingersmith z r. 2005.

lioncity
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.8.16 05:30

@MorusRubra to jsem nevidela, takze nemuzu srovnavat.

MorusRubra
736 příspěvků 22.8.16 10:14

@lioncity Je to k shlédnutí i na youtube, pokud máte zájem.

Part 1
Part 2

lioncity
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.8.16 10:15

@MorusRubra dekuji za odkaz.

Potrefenáhusa
10057 příspěvků 22.8.16 15:44

@lioncity Nebohá paní Pomsta od stejného režiséra je jeden z nejhustších filmů, co jsem kdy viděla. Takže se dost těším.

lioncity
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.8.16 21:12

@Potrefenáhusa vubec neznam, ale rada poznam, dik za tip.

Pinot Noir
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.8.16 21:42

Legenda o Tarzanovi - otřesně blbej film. Zlatej starej Tarzan s Ch. Lambertem.

Morrighan
1335 příspěvků 25.8.16 22:18

@Pinot Noir To jsem tak nějak očekávala…ani trailer nebyl nic moc…

Pinot Noir
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.8.16 23:09

@Morrighan Jo, zbytečnej film.

czDanda
653 příspěvků 26.8.16 06:19
@Pinot Noir píše:
Zlatej starej Tarzan s Ch. Lambertem.

Ano! :-D
http://files.viaweb.cz/…zanboy_d.jpg

Ghost B.C.
4016 příspěvků 26.8.16 09:29
@Pinot Noir píše:
Legenda o Tarzanovi - otřesně blbej film. Zlatej starej Tarzan s Ch. Lambertem.

Já jsem u Tarzana hlavně čekala lepší grafiku, když už se do toho pustili. Opice (vlastně nejen opice, všechna zvířata) byly umělé na hony daleko. Alexander sice fešák, ale občas se ty domalované břišáky nedaly přehlédnout. Jinak jsem chtěla napsat, že mně se to líbilo, ale pak jsem si musela jít na čsfd přečíst, o čem že to vlastně bylo. Takže to ve mně hluboký dojem taky nezanechalo. A pobavil mě výraz z komentářů - gorilí metrouš :)

Pinot Noir
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.8.16 09:41

@Ghost B.C. Mně se Alexander vždycky líbil, ale tady mi byl nějak nesympatický, zdálo se mi, že se na tu roli nehodí. Líbil se mi jako upír v True Blood :) A triky teda fakt slabé. Ale nejvíc mě štvalo, že si ten film neumí vybrat, jestli je smrtelně vážným dramatem, nebo spíš pohádkou o Mauglím po letech.

Lenka22
289 příspěvků 29.8.16 22:06

Pustila jsem si v TV v půlce film Operace Dunaj http://www.csfd.cz/…naj/prehled/, koukám jako blázen na to obsazení, a za dalších deset minut koukám, jaká je to snad nikdy neviděná kravina:-)

lioncity
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 8.9.16 20:38

Tak po Komorne jsem pokracovala v lesbickem filmovem okenku :-) a konecne jsem videla Zivot Adele, dost dobry film. A nasledne jsem si dala poradne depresivni naloz - Prolomit vlny, uff teda.

MP Edina
131 příspěvků 9.9.16 12:09

Nedávno jsem viděla dánský film, který se mnou otřásl: Druhá šance

betsey
415 příspěvků 9.9.16 15:06

@Pinot Noir na Legendu o Tarzanovi som išla s tým, že to bude strašná hlúposť a nakoniec ma to celkom príjemne prekvapilo, pretože latku som mala nastavenú veľmi nízko, a naviac sme mali lístky zadara, takže cajk :-) Ale čo ma fakt naštvalo, bola Jednotka samovrahov. Videli ste? Reklamu tomu robili pol roka, ale bolo to tak strašne nedotiahnuté, príbeh úplne o ničom, čarodejnica, čo chcela zničiť svet, mala od nejakej strašidelnosti poriadne ďaleko, a ani vtipné mi to neprišlo. Doteraz, keď si na to spomeniem, ľutujem tie dve hodiny, čo som tomu obetovala.

continuity
5853 příspěvků 11.9.16 22:08

Na Ct2 pred chvili zacal Mnichov

Pinot Noir
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.9.16 09:45

Včera jsme dokoukali první řadu Ash vs Evil Dead http://www.csfd.cz/…ead/prehled/. Je to tak vtipně blbé, nebo blbě vtipné, vlastně ani nevím :)

@continuity Mnichov jsem si nahrála, viděla jsem to jen jednou, tak pro připomenutí…

@betsey Sebevrahy jsem neviděla, odradily mě recenze. Vidím, že jsem dobře udělala :)

Paris1789
5337 příspěvků 31.10.16 21:34

Na webu je volně ke shlédnutí nový dokument s di Capriem o globálním oteplování.
Jinak vřele doporučuji německý film Toni Erdmann, už dlouho jsem nic tak zajímavého a dojemného neviděla. A natočila to režisérka.

Stránka:  « Předchozí 1 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek